UTÁNPÓTLÁS KUPA VERSENYSOROZAT „DOSZTÁLY JÁNOS” EMLÉKVERSENY II.

UTÁNPÓTLÁS KUPA VERSENYSOROZAT „DOSZTÁLY JÁNOS” EMLÉKVERSENY

 

A versenysorozat helye: Budapest, X .ker. Fehér út 9-11. /25 m-es versenyszámok/ Budapest, XIII. ker. Tahi út 9-11 /10, 50 m-es versenyszámok/ vagy Budapest, XIV. ker. Mexikói út 21-23. (UTE)

A versenysorozat fordulóinak időpontjai:

I. forduló 2017. április 22-23. 10 és 50m-es versenyszámok, Tahi út 006/A-04/10 április 22. 25 m-es versenyszámok, Fehér út

II. forduló 2017. május 13-14. 10 és 50 m-es versenyszámok, Mexikói út 007/A-05/02 május 13. 25 m-es versenyszámok, Fehér út

III. forduló 2017. június 24-25. 10 és 50 m-es versenyszámok, Tahi út 008/A-06/04 június 24. 25 m-es versenyszámok, Fehér út

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2017-05-13
A verseny vége
2017-05-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.500.-Ft. /fő/versenyszám a 10 és 50 m-es számokban, 2.500.-Ft. /fő/versenyszám a 25 m-es versenyszámokban, mely az ÁFA-t is tartalmazza.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Zuberecz Réka
2004
UTE
Fehér Panka
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Málna
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Pál Panna
2002
Nyíregyházi PLE
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 378,0 Aranyjelvény
2 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 366,0 Aranyjelvény
3 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 365,0 Aranyjelvény
4 Pál Panna 2002. Nyíregyházi PLE 365,0 Aranyjelvény
5 Szegesdi Eszter 2005. UTE 361,0 Aranyjelvény
6 Farkas Dóra 2003. Alba Volán SC 352,0 Ezüstjelvény
7 Tóth Anna 2005. UTE 333,0 Bronzjelvény
8 Mangó Málna 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 325,0 Bronzjelvény
9 Fehér Panka 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 297,0 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencsik Dorottya
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina
2001
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Bacsa Flóra
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Cseszka Nikolett
2002
Komáromi VSE
Kiss Petra Edit
2000
Komáromi VSE
Seres Petra
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 411,5 Aranyjelvény
2 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 406,1 Aranyjelvény
3 Cseszka Nikolett 2002. Komáromi VSE 404,8 Aranyjelvény
4 Lévai Krisztina 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 403,2 Aranyjelvény
5 Tarr Vivien 2001. UTE 398,6 Aranyjelvény
6 Kiss Petra Edit 2000. Komáromi VSE 398,0 Aranyjelvény
7 Storcz Júlia 2002. Pécs Városi LK 398,0 Aranyjelvény
8 Bencsik Dorottya 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 392,4 Aranyjelvény
9 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 392,3 Aranyjelvény
10 Seres Petra 2001. Komáromi VSE 391,3 Aranyjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Szalai Fatime
1999
APLE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Bereczky Bianka
1999
BHSE
Kiss Rebeka
1999
BHSE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Horváth Zoé
2001
Komáromi VSE
Hóf Henrietta
1998
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 413,6 Ifjú Mester
2 Horváth Zoé 2001. Komáromi VSE 411,3 Ifjú Mester
3 Hóf Henrietta 1998. Pécs Városi LK 409,6 Aranyjelvény
4 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 403,8 Ezüstjelvény
5 Bereczky Bianka 1999. BHSE 402,6 Ezüstjelvény
6 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 400,1 Ezüstjelvény
7 Kónya Imola 1999. UTE 398,4 Ezüstjelvény
8 Hamvas Villő Anna 1999. UTE 393,8 Ezüstjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csernák Gergő
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Domján Dániel
2005
APLE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE
Marlok Máté
2006
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Szegedi Máté
2004
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rawelhoffer Antal
2003
BHSE
Gőcze Tamás
2004
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gőcze Tamás 2004. Csepel LE 383,0 Aranyjelvény
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 380,0 Aranyjelvény
3 Csernák Gergő 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 374,0 Aranyjelvény
4 Farkas Gábor László 2003. UTE 370,0 Aranyjelvény
5 Fatter Benett Benjamin 2004. UTE 369,0 Aranyjelvény
6 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 359,0 Ezüstjelvény
7 Szegedi Máté 2004. UTE 352,0 Ezüstjelvény
8 Nagy Nándor 2005. UTE 350,0 Ezüstjelvény
9 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 341,0 Bronzjelvény
10 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 341,0 Bronzjelvény
11 Jakab Márton 2004. BHSE 340,0 Bronzjelvény
12 Szilvási Tamás 2005. UTE 330,0 Bronzjelvény
13 Rawelhoffer Antal 2003. BHSE 324,0 Bronzjelvény
14 Marlok Máté 2006. APLE-VASAS SC 314,0 -
15 Domján Dániel 2005. APLE-VASAS SC 289,0 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bócz Bendegúz Tamás
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton István
2001
MATE-GEAC
Zsiborás Márton László
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Románszky Péter
2001
APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC
Wittmann Péter
2003
APLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
BHSE
Simai Márton
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Szilágyi Attila
2002
Komáromi VSE
Nagy Kristóf
2001
Komáromi VSE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE-VASAS SC 617,3 Aranyjelvény
2 Takács Csaba 2000. Csepel LE 617,0 Aranyjelvény
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 614,1 Aranyjelvény
4 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 610,3 Aranyjelvény
5 Kiss Viktor 2001. UTE 606,3 Aranyjelvény
6 Simai Márton 2001. UTE 599,8 Aranyjelvény
7 Szilágyi Attila 2002. Komáromi VSE 594,3 Aranyjelvény
8 Tóth Mátyás 2002. APLE-VASAS SC 592,9 Aranyjelvény
9 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 591,8 Aranyjelvény
10 Románszky Péter 2001. APLE-VASAS SC 587,1 Ezüstjelvény
11 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 585,6 Ezüstjelvény
12 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 575,6 Ezüstjelvény
13 Nagy Kristóf 2001. Komáromi VSE 549,5 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dőry Preisz András
1999
VASAS SC
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Véghelyi Tamás
1999
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kovács Csaba
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,6 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 629,7 Ifjú Mester
3 Kovács Csaba 1999. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,1 Aranyjelvény
4 Varga Dominik 1999. UTE 606,1 Ezüstjelvény
5 Gyetvai Antal Marcell 1999. UTE 591,3 Ezüstjelvény
6 Dőry Preisz András 1999. VASAS SC-APLE 588,1 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Vaskó Fanni
2003
Nyíregyházi PLE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vaskó Fanni 2003. Nyíregyházi PLE 342,0 Aranyjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 334,0 Ezüstjelvény
3 Cséri Dorottya 2003. Százhalombattai Lövészklub 302,0 Bronzjelvény
4 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 293,0 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borka Annamária
2001
KSI SE
Frisch Dorottya
2000
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Gulyás Michelle
2000
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Nguyen Hai Anh
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Sarció Borbála Barbara
2001
KSI SE
Hőhnl Bettina Anna
2000
KSI SE
Kónya Viola
2002
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Torkos Anetta Fanni
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pataki Klaudia
2000
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 373,0 Aranyjelvény
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 365,0 Aranyjelvény
3 Kiszely Boglárka 2002. Hódmezővásárhelyi PLE 364,0 Aranyjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 360,0 Aranyjelvény
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 353,0 Ezüstjelvény
6 Kuzsel Boglárka 2001. Százhalombattai Lövészklub 349,0 Ezüstjelvény
7 Nguyen Hai Anh 2002. KSI SE 349,0 Ezüstjelvény
8 Papp Hajnalka Zsófa 2002. KSI SE 346,0 Ezüstjelvény
9 Kónya Viola 2002. UTE 345,0 Ezüstjelvény
10 Hőhnl Bettina Anna 2000. KSI SE 334,0 Bronzjelvény
11 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 318,0 -
12 Borka Annamária 2001. KSI SE 301,0 -
13 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 300,0 -
14 Pataki Klaudia 2000. Nyíregyházi PLE 260,0 -

10m Légpisztoly 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Szandtner Alina Lídia
2000
KSI SE
Simon Gréta
1999
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Légrádi Nikolett
1999
BHSE
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Megadja Lilla
1998
UTE
Ilosvay Bertina
1998
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 385,0 Ifjú Mester
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 377,0 Ifjú Mester
3 Gulyás Claudia 1998. KSI SE 372,0 Aranyjelvény
4 Forrási Boglárka 1999. KSI SE 372,0 Aranyjelvény
5 Légrádi Nikolett 1999. Pécs Városi LK 372,0 Aranyjelvény
6 Kókai Réka 1999. KSI SE 364,0 Ezüstjelvény
7 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 361,0 Ezüstjelvény
8 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 351,0 Bronzjelvény
9 Simon Gréta 1999. BHSE 344,0 Bronzjelvény
10 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 341,0 Bronzjelvény
11 Megadja Lilla 1998. UTE 338,0 -
12 Ilosvay Bertina 1998. Csepel LE 316,0 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fischer Máté
2004
KSI SE
Gulyás Richard Leonardo
2004
KSI SE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Varga Filip Karol
2005
KSI SE
Görgényi Áron
2004
UTE
Páhi Márton
2004
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Dobai Ádám
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Virág István ifj 2003. Százhalombattai Lövészklub 340,0 Ezüstjelvény
2 Dobai Ádám 2004. Százhalombattai Lövészklub 338,0 Ezüstjelvény
3 Görgényi Áron 2004. UTE 331,0 Ezüstjelvény
4 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 317,0 Bronzjelvény
5 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 310,0 Bronzjelvény
6 Pfeffer Botond 2003. UTE 297,0 -
7 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 297,0 -
8 Novák Bence 2003. UTE 292,0 -

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes András
2001
APLE
Csengel Bence
2002
KSI SE
Dunay András
2002
KSI SE
Eilinger Márk
2002
KSI SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Xiong Dávid Li
2001
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Tóth Máté
2002
UTE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 542,0 Ezüstjelvény
2 Csengel Bence 2002. KSI SE 539,0 Ezüstjelvény
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 531,0 Ezüstjelvény
4 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 518,0 Bronzjelvény
5 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 513,0 Bronzjelvény
6 Tóth Máté 2002. UTE 510,0 Bronzjelvény
7 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 510,0 Bronzjelvény
8 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 506,0 Bronzjelvény
9 Xiong Dávid Li 2001. KSI SE 496,0 -
10 Nemes András 2001. APLE-VASAS SC 490,0 -
11 Terdik Máté 2002. Csepel LE 463,0 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Zoárd
1999
APLE
Balog Vázsony Péter
1998
KSI SE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Kotán Tibor
1997
KSI SE
Mersics Krisztián
1998
KSI SE
Nagy Máté László
1999
Tisza Volán SC
Tamási Dávid
1998
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Czabányi Robin
1999
KSI SE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Vadon Zoltán Richárd
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel Torna Club
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balog Vázsony Péter 1998. KSI SE 543,0 Bronzjelvény
2 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 542,0 Bronzjelvény
3 Iszprávnik Péter 2000. UTE 536,0 Bronzjelvény
4 Geier Dániel 1999. Csepel LE 533,0 Bronzjelvény
5 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 533,0 Bronzjelvény
6 Mersics Krisztián 1998. KSI SE 529,0 Bronzjelvény
7 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 525,0 Bronzjelvény
8 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 524,0 Bronzjelvény
9 Czabányi Robin 1999. KSI SE 509,0 -
10 Andrássy Zoárd 1999. APLE-VASAS SC 505,0 -
11 Vadon Zoltán Richárd 1999. Debreceni Lövészsuli SE 495,0 -

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kónya Viola
2002
UTE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Babicz Sára
1990
UTE

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
Tisza Volán SC
Tamási Péter
2000
KSI SE

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simai Márton
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Kovács Csaba
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

- Ifjúsági vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Kovács Csaba
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE