Dunántúli Regionális Kupa 2. forduló

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
Nagykanizsa sportlőtér, 8800 Nagykanizsa, Ady Endre u. 70/b
A verseny kezdete
2017-05-06
A verseny vége
2017-05-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wiedermann Csenge
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wiedermann Csenge 2003. Dunaújvárosi LSE 126,0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Domján Zsombor
2002
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 168,0 Aranyjelvény
2 Domján Zsombor 2002. Nagykanizsai PLE 128,0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán Róbert
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 185,0 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 I. osztály
3 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 II. osztály

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Szonja
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szenecsár Szonja 2004. ZTE Sportlövész Klub 316,0 Bronzjelvény
2 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 287,0 -

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kováts Adél
2001
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 382,0 Aranyjelvény
2 Kováts Adél 2001. Nagykanizsai PLE 363,0 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 380,0 Aranyjelvény
2 Szabó Marcell 2002. Göcsej Sportlövész Egyesület 371,0 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 358,0 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 159,0 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 II. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Birkás György
1972
Nagykanizsai PSLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PSLE
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dezső Dániel
1992
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Molnár Péter
1952
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Birkás György 1972. Nagykanizsai PLE 184,0 II. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 182,0 II. osztály
3 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 181,0 II. osztály
4 Árvai Arnold dr 1976. ZTE Sportlövész Klub 180,0 II. osztály
5 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 III. osztály
6 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 176,0 III. osztály
7 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 176,0 III. osztály
8 Varga Zoltán 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 III. osztály
9 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 173,0 III. osztály
10 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 173,0 III. osztály
11 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 III. osztály
12 Dezső Dániel 1992. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 III. osztály
13 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 172,0 III. osztály
14 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 169,0 III. osztály
15 Hévizi Sándor 1991. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 IV. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

Mozgáskorlátozott

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 103,0 -

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bak Imre
1955
Pécs Városi LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 I. osztály
2 Bak Imre 1955. Zalaegerszegi PLE 171,0 II. osztály
3 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 171,0 II. osztály
4 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 170,0 II. osztály

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 351,0 III. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dezső Dániel
1992
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zoltán 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 557,0 III. osztály
2 Dezső Dániel 1992. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 549,0 III. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 I. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Bognár Tamás
1957
Zalaegerszegi PLE
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PSLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 185,0 I. osztály
2 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 I. osztály
3 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 I. osztály
4 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 181,0 I. osztály
5 Marton Péter 1978. Zalaegerszegi PLE 179,0 I. osztály
6 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 177,0 I. osztály
7 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 176,0 I. osztály
8 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 176,0 I. osztály
9 Hollé Zsolt 1964. Zalaegerszegi PLE 176,0 I. osztály
10 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 172,0 I. osztály
11 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 I. osztály
12 Bognár Tamás 1957. Zalaegerszegi PLE 171,0 I. osztály
13 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 165,0 I. osztály
14 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 161,0 I. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Péter
1952
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bak Imre
1955
Pécs Városi LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bertus Mihály
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 184,0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 184,0 I. osztály
3 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 182,0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 I. osztály
5 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 170,0 I. osztály
6 Bak Imre 1955. Zalaegerszegi PLE 168,0 I. osztály
7 Kansy Hubert 1948. Zalaegerszegi PLE 164,0 I. osztály
8 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 152,0 I. osztály
9 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 130,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

Mozgáskorlátozott

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 159,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dippong Magdolna
1950
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dippong Magdolna 1950. Zuglő Klub SLE 178,0 -

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 184,0 I. osztály
2 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 183,0 I. osztály
3 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 I. osztály
4 Marton Péter 1978. Zalaegerszegi PLE 175,0 I. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 173,0 I. osztály
7 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 I. osztály
8 Hollé Zsolt 1964. Zalaegerszegi PLE 172,0 I. osztály
9 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 I. osztály
10 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 159,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bertus Mihály
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 183,0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 I. osztály
3 Kansy Hubert 1948. Zalaegerszegi PLE 173,0 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 I. osztály
5 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 150,0 I. osztály

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Budaházy József
1942
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Birkás György
1972
Nagykanizsai PSLE
Bognár Tamás
1957
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 171,0 I. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 159,0 I. osztály
3 Birkás György 1972. Nagykanizsai PLE 158,0 I. osztály
4 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 149,0 II. osztály
5 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 147,0 II. osztály
6 Bognár Tamás 1957. Zalaegerszegi PLE 142,0 II. osztály

50m Pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 97,0 -

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

Mozgáskorlátozott

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 146,0 II. osztály

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pölöskeiné Hertelendi Erika
1963
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pölöskeiné Hertelendi Erika 1963. Nagykanizsai PLE 241,0 I. osztály

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakatos Zoltán Róbert
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Ottó
1972
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Horváth Szilárd
1974
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Borsos Attila
1968
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Name Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 277,0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 267,0 I. osztály
3 Varga Ottó 1972. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 264,0 I. osztály
4 Horváth Szilárd 1974. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 231,0 II. osztály
5 Borsos Attila 1968. Nagykanizsai PLE 231,0 II. osztály

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 568,0 -