Delta-Mesterlövész kupa III.forduló

Versenyengedély szám
043/B-11/03/2019
A verseny szervezője
Budapesti Mesterlövész Egyesület
A verseny helyszíne
1047 Budapest, Fóti út 56 "A" épület alagsor
A verseny kezdete
2019-11-23
A verseny vége
2019-11-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 3000,-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Schlett Zoltán
1962
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 78,0 0 I. osztály
2 Schlett Zoltán 1962. Delta Combat LE 71,0 0 I. osztály
3 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 71,0 0 I. osztály
4 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 68,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 182,0 0 I. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 181,0 3 I. osztály
4 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 181,0 2 I. osztály
5 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 178,0 0 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 177,0 3 I. osztály
7 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 2 I. osztály
8 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 3 I. osztály
9 Kovács László 1970. Delta Combat LE 172,0 2 I. osztály
10 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
11 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
12 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
13 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
14 Balsay József 1969. Budapesti Mesterlövész Egyesület 142,0 0 II. osztály
15 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
16 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 140,0 0 II. osztály
17 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Imrik Péter
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 85,0 0 I. osztály
2 Sebestyén Péter 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 66,0 0 I. osztály
3 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Imrik Péter
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács László
1970
Delta Combat LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 185,0 0 I. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 183,0 0 I. osztály
3 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
4 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
5 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 173,0 0 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 172,0 0 I. osztály
7 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 171,0 0 I. osztály
8 Imrik Péter 1981. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 166,0 0 I. osztály
9 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
10 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
11 Kovács László 1970. Delta Combat LE 160,0 0 I. osztály
12 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 151,0 0 I. osztály
13 Puskás János dr 1985. Delta Combat LE 147,0 0 II. osztály
14 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 145,0 0 II. osztály
15 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
16 Balsay József 1969. Budapesti Mesterlövész Egyesület 138,0 0 II. osztály
17 Várhelyi L. Dániel 1967. Delta Combat LE 131,0 0 II. osztály
18 Lantosné Köves Ildikó Emőke 1966. Delta Combat LE 117,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély