Hungarian Open 2019 / 1.nap

Versenyengedély szám
368/A-11/01/2019

Tisztelt Sporttásrak!

A XV. Hungarian Open benevezett magyar versenyzői közül azok indulnak, akik neve mellett időpont is szerepel a többiek tartalékok.

 

Hungarian Open

22th-24th November 2019

HUNGARIAN OPEN 2019. LIVE STREAM

résztvevők:

A külföldi nevezettek mellett az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően Győrik Csaba szövetségi kapitány névre szóló meghívására a felnőtt és junior válogatott keret tagjai is indulnak. További hazai versenyzők a SVIR rendszerben nevezhetőek 2019. október 22-ig.

A vegyes csapat 2019.11.23. szombaton lesz, a nevezéseket e-mailben, az attila.keri@hunshootig.hu -ra küldjék meg.

A nevezettek közül a létszámtól függően a szövetség választja ki november 09-ig az indulásra jogosultakat és értesíti arról a klubokat, egyesületeket. A nevezési díjak befizetésének és annak igazolásának a szövetségbe történő eljuttatásának határideje november 15.

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-11-22
A verseny vége
2019-11-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 5000,- /két indulás, 7000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2019.11.21. csütörtök 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Dajkó Ferenc
1982
MAFC
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Widter Wolfgang
1000
AUT
Nikolay Kolev
1930
BUL
Hong Yonga N
1977
CHN
Andrei Alferin
MDA
Nichita Moldovan
MDA
Pavol Kopp
1000
SVK
Gabriel Stromp
1969
SVK
Karel Vladimir
1966
SVK
Serhii Fomin
UKR
Oleksii Lazebnyk
UKR
Oleksandr Kolodi
UKR
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 574,0 0 I. osztály
2 Andrei Alferin Nincs MDA 573,0 0 I. osztály
3 Pavol Kopp 1000. SVK 571,0 0 I. osztály
4 Szabó Máté 1993. Csepel LE 566,0 0 II. osztály
5 Takács László 1959. Egri PLE 563,0 13 II. osztály
6 Nikolay Kolev 1930. BUL 563,0 12 II. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 13 II. osztály
8 Szűcs Gergely 1977. UTE 562,0 11 II. osztály
9 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 561,0 0 II. osztály
10 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 560,0 12 II. osztály
11 Oleksandr Kolodi Nincs UKR 560,0 11 II. osztály
12 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 560,0 10 II. osztály
13 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 558,0 8 III. osztály
14 Serhii Fomin Nincs UKR 558,0 7 III. osztály
15 Widter Wolfgang 1000. AUT 557,0 0 III. osztály
16 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 556,0 10 III. osztály
17 Oleksii Lazebnyk Nincs UKR 556,0 8 III. osztály
18 Hong Yonga N 1977. CHN 553,0 0 III. osztály
19 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 552,0 0 III. osztály
20 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 0 III. osztály
21 Nichita Moldovan Nincs MDA 550,0 0 III. osztály
22 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 549,0 0 III. osztály
23 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 547,0 0 III. osztály
24 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 545,0 0 III. osztály
25 Karel Vladimir 1966. SVK 542,0 0 III. osztály
26 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 534,0 0 IV. osztály
27 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 533,0 0 IV. osztály
28 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 531,0 0 IV. osztály
29 Gabriel Stromp 1969. SVK 525,0 0 IV. osztály
30 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 520,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 239,2 0
2 Pavol Kopp 1000. SVK 236,3 0
3 Nikolay Kolev 1930. BUL 193,9 0
4 Andrei Alferin Nincs MDA 174,3 0
5 Takács László 1959. Egri PLE 151,9 0
6 Szabó Máté 1993. Csepel LE 132,0 0
7 Tóth Gábor 1973. UTE 110,6 0

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Hegedűs László
1999
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Edouard DORTOMB
1999
FRA
Nicolas THIEL
1999
FRA
Maxim Cuzimiciov
2004
MDA
Daniel Leontean
MDA
Eduard Varzari
MDA
Kirill Usanli
MDA
Martin FREIJE
1930
ESP
Nicolas FRAGA
1930
ESP
Alejandro AREVALO
1930
ESP
Lukas Filip
2002
SVK
Alexander Fabo
2000
SVK
Roman Kopiyka
UKR
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 565,0 13 Aranyjelvény
2 Lukas Filip 2002. SVK 565,0 12 Aranyjelvény
3 Nagy Máté László 1999. BHSE 563,0 15 Aranyjelvény
4 Tamási Péter 2000. KSI SE 563,0 13 Aranyjelvény
5 Martin FREIJE 1930. ESP 560,0 0 Ezüstjelvény
6 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 13 Ezüstjelvény
7 Roman Kopiyka Nincs UKR 558,0 12 Ezüstjelvény
8 Nicolas FRAGA 1930. ESP 558,0 9 Ezüstjelvény
9 Hegedűs László 1999. UTE 558,0 8 Ezüstjelvény
10 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 558,0 6 Ezüstjelvény
11 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 554,0 9 Ezüstjelvény
12 Kirill Usanli Nincs MDA 554,0 6 Ezüstjelvény
13 Eduard Varzari Nincs MDA 548,0 12 Ezüstjelvény
14 Alejandro AREVALO 1930. ESP 548,0 9 Ezüstjelvény
15 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 547,0 0 Ezüstjelvény
16 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 545,0 0 Ezüstjelvény
17 Daniel Leontean Nincs MDA 544,0 0 Bronzjelvény
18 Alexander Fabo 2000. SVK 543,0 9 Bronzjelvény
19 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 543,0 8 Bronzjelvény
20 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 542,0 11 Bronzjelvény
21 Maxim Cuzimiciov 2004. MDA 542,0 10 Bronzjelvény
22 Jarada Mansour 2003. KSI SE 541,0 0 Bronzjelvény
23 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 531,0 0 Bronzjelvény
24 Geier Dániel 1999. Csepel LE 525,0 0 Bronzjelvény
25 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 483,0 0 -
26 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 461,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lukas Filip 2002. SVK 238,8 0
2 Roman Kopiyka Nincs UKR 234,6 0
3 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 213,5 0
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 192,4 0
5 Nicolas FRAGA 1930. ESP 173,0 0
6 Tamási Péter 2000. KSI SE 152,7 0
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 132,7 0
8 Martin FREIJE 1930. ESP 113,7 0

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
KLEMENKO Polina
1993
AUT
Dávid Krisztina
1975
BHSE
MANNER Bettina
1987
GBZ
Sandrine GOBERVILLE
1984
FRA
Ip Pui Yi
1978
CHN
Shing Ho Ching
1994
CHN
Anastasia Casapciuc
MDA
Aliona Guleaev
1994
MDA
Jana Kuvikova
SVK
Martina Marsalkova
1998
SVK
Sabina Suljic
SLO
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Anna Nahorna
UKR
Halyna Mosina
UKR
Oksana Sadovenko
1998
UKR
Annaïc Donnioi
1998
FRA
Aurore Goberville
1930
FRA
ROTARI Ecaterina
1992
MDA
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sandrine GOBERVILLE 1984. FRA 577,0 0 I. osztály
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 572,0 0 I. osztály
3 Egri Viktória 1998. KSI SE 568,0 15 II. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 568,0 14 II. osztály
5 Annaïc Donnioi 1998. FRA 565,0 0 II. osztály
6 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 564,0 0 II. osztály
7 Sike Renáta 1978. BHSE 563,0 0 II. osztály
8 Aurore Goberville 1930. FRA 561,0 0 II. osztály
9 Martina Marsalkova 1998. SVK 559,0 8 III. osztály
10 Dávid Krisztina 1975. BHSE 559,0 5 III. osztály
11 Anastasia Casapciuc Nincs MDA 557,0 0 III. osztály
12 Halyna Mosina Nincs UKR 553,0 14 III. osztály
13 Shing Ho Ching 1994. CHN 553,0 11 III. osztály
14 Ip Pui Yi 1978. CHN 550,0 0 III. osztály
15 Takács Kornélia 1982. BHSE 549,0 0 III. osztály
16 Sabina Suljic Nincs SLO 547,0 9 III. osztály
17 ROTARI Ecaterina 1992. MDA 547,0 7 III. osztály
18 Jana Kuvikova Nincs SVK 546,0 0 III. osztály
19 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 537,0 0 IV. osztály
20 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 527,0 0 IV. osztály
21 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 524,0 0 IV. osztály
22 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 519,0 0 IV. osztály
23 Oksana Sadovenko 1998. UKR 517,0 0 IV. osztály
24 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 507,0 0 IV. osztály
25 MANNER Bettina 1987. GBZ 475,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Annaïc Donnioi 1998. FRA 234,4 0
2 Sandrine GOBERVILLE 1984. FRA 233,7 0
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 214,8 0
4 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 194,4 0
5 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 174,4 0
6 Egri Viktória 1998. KSI SE 155,3 0
7 Sike Renáta 1978. BHSE 135,1 0
8 Aurore Goberville 1930. FRA 110,6 0

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Diana Curteanu
MDA
Valeria Petcova
MDA
Valeria Tomacu
MDA
Anna Dulce
MDA
Ana CASTILLO
1930
ESP
Gloria FERNANDEZ
1930
ESP
Ana Lopez
1930
ESP
Anastasiia Korniichenko
2001
UKR
Inna Afonchenko
UKR
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 579,0 0 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 566,0 0 Aranyjelvény
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 563,0 0 Aranyjelvény
4 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 561,0 0 Ezüstjelvény
5 Ana CASTILLO 1930. ESP 560,0 0 Ezüstjelvény
6 Ana Lopez 1930. ESP 559,0 0 Ezüstjelvény
7 Inna Afonchenko Nincs UKR 558,0 13 Ezüstjelvény
8 Rédecsi Anita 2002. BHSE 558,0 10 Ezüstjelvény
9 Palánki Klaudia 2000. UTE 551,0 10 Ezüstjelvény
10 Gloria FERNANDEZ 1930. ESP 551,0 5 Ezüstjelvény
11 Anna Dulce Nincs MDA 547,0 0 Ezüstjelvény
12 Diana Curteanu Nincs MDA 546,0 0 Ezüstjelvény
13 Varga Zalay Babett 2002. UTE 544,0 0 Bronzjelvény
14 Somhegyi Edina 2003. UTE 543,0 0 Bronzjelvény
15 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 541,0 0 Bronzjelvény
16 Borbola Borka 2004. KSI SE 534,0 0 Bronzjelvény
17 Valeria Petcova Nincs MDA 529,0 0 Bronzjelvény
18 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 528,0 0 Bronzjelvény
19 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 521,0 0 Bronzjelvény
20 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 501,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 239,9 0
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 235,5 0
3 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 215,9 0
4 Inna Afonchenko Nincs UKR 192,8 0
5 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 174,4 0
6 Ana Lopez 1930. ESP 150,3 0
7 Ana CASTILLO 1930. ESP 129,7 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Ahmed Rebai
1961
ALG
Azeddine Rabhi
1983
ALG
Hakim Rabhi
1987
ALG
Hamidouche Omari
1996
ALG
Hocine Sekhriou
1982
ALG
Kamel Gharnout
1987
ALG
Lyes Inchekel
1986
ALG
Mahmoud Djadoune
1991
ALG
Massiv Diadoune
1988
ALG
Menouar Belaidi
1978
ALG
Mohammed Salah
1990
ALG
Mohand Ouamar Diadoune
1980
ALG
Mohand Said Djermane
1989
ALG
Sami Belhaoues
1985
ALG
Sami Siouda
1996
ALG
Anton Rizov
1930
BUL
Tihomir Petrov
1930
BUL
Jere-Juhani Salo
1997
FIN
Dhan Bahadur BK
1981
NEP
Sandro Greuter
1993
SUI
Christoph Dürr
1996
SUI
Denis Cervenka
1997
SVK
Ulrich Engel
1930
SVK
Simon Potrc
SLO
Benjamin Jodl
SLO
Oleksandr Kostyk
UKR
Dymitro Valovanis
1987
UKR
Dmytro Petrenko
UKR
Dmytro Staroselets
1995
UKR
Dragumir Iordache
1998
ROU
Milutin Stefanovic
1985
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,8 0 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 627,4 0 Mester
3 Hári Péter 1989. BHSE 624,6 0 Mester
4 Anton Rizov 1930. BUL 622,5 0 I. osztály
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 621,3 0 I. osztály
6 Christoph Dürr 1996. SUI 621,0 0 I. osztály
7 Denis Cervenka 1997. SVK 618,6 0 I. osztály
8 Benjamin Jodl Nincs SLO 618,3 0 I. osztály
9 Dragumir Iordache 1998. ROU 618,1 0 I. osztály
10 Sandro Greuter 1993. SUI 615,6 0 II. osztály
11 Oleksandr Kostyk Nincs UKR 613,8 0 II. osztály
12 Simó Kornél 1984. BHSE 611,2 0 II. osztály
13 Simon Potrc Nincs SLO 610,8 0 II. osztály
14 Dmytro Petrenko Nincs UKR 610,2 0 II. osztály
15 Dmytro Staroselets 1995. UKR 607,5 0 II. osztály
16 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 599,7 0 III. osztály
17 Jere-Juhani Salo 1997. FIN 599,5 0 III. osztály
18 Dymitro Valovanis 1987. UKR 599,3 0 III. osztály
19 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 591,2 0 III. osztály
20 Tihomir Petrov 1930. BUL 588,1 0 III. osztály
21 Ulrich Engel 1930. SVK 550,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hári Péter 1989. BHSE 249,3 0
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 248,2 0
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 227,3 0
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 205,4 0
5 Anton Rizov 1930. BUL 183,8 0
6 Benjamin Jodl Nincs SLO 162,0 0
7 Christoph Dürr 1996. SUI 141,1 0
8 Denis Cervenka 1997. SVK 120,6 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Halász István
2001
Egri PLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jakab Márton
2004
BHSE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
EMMI LÄHTEENMÄKI
2004
FIN
AINO NENONEN
2004
FIN
Adrian Diaz
1930
ESP
Asier CARRAL
1930
ESP
Tomas PORTAÑA
1930
ESP
Knapík Rafael
2002
SVK
Marton Timotej
2000
SVK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 627,7 0 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 625,7 0 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,2 0 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 622,4 0 Ifjú Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,3 0 Ifjú Mester
6 Knapík Rafael 2002. SVK 620,7 0 Ifjú Mester
7 Szegedi Máté 2004. UTE 616,7 0 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 611,3 0 Ezüstjelvény
9 Asier CARRAL 1930. ESP 609,9 0 Ezüstjelvény
10 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 609,8 0 Ezüstjelvény
11 Marton Timotej 2000. SVK 609,4 0 Ezüstjelvény
12 Halász István 2001. Egri PLE 608,4 0 Ezüstjelvény
13 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 607,2 0 Ezüstjelvény
14 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 605,6 0 Ezüstjelvény
15 Tomas PORTAÑA 1930. ESP 604,1 0 Ezüstjelvény
16 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 603,1 0 Ezüstjelvény
17 Adrian Diaz 1930. ESP 598,7 0 Ezüstjelvény
18 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 597,5 0 Ezüstjelvény
19 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 593,7 0 Ezüstjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 251,2 0
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 249,9 0
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 228,6 0
4 Knapík Rafael 2002. SVK 206,1 0
5 Kiss Viktor 2001. UTE 185,8 0
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 162,4 0
7 Török Ferenc 2003. Csepel LE 142,5 0
8 Szegedi Máté 2004. UTE 120,4 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Tanya Rizova
1930
BUL
Petya Lukanova
1930
BUL
Vaniella Andonova
1930
BUL
Ecaterina Pehboeck
1993
MDA
Agata Alina Riccardi
1930
SMR
Marija Malić
2000
SRB
Diana Benikova
1998
SVK
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Svitlana Yatsenko
UKR
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 624,4 0 Mester
2 Tanya Rizova 1930. BUL 622,3 0 I. osztály
3 Diana Benikova 1998. SVK 620,9 0 I. osztály
4 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 620,2 0 I. osztály
5 Petya Lukanova 1930. BUL 619,9 0 I. osztály
6 Svitlana Yatsenko Nincs UKR 618,6 0 I. osztály
7 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 617,6 0 I. osztály
8 ŠPINDLER NUŠA 1998. SLO 617,2 0 I. osztály
9 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 615,0 0 II. osztály
10 Hanák Gabriella 1996. BHSE 614,1 0 II. osztály
11 Agata Alina Riccardi 1930. SMR 613,6 0 II. osztály
12 Ecaterina Pehboeck 1993. MDA 612,5 0 II. osztály
13 Vaniella Andonova 1930. BUL 612,0 0 II. osztály
14 Biatovszki Mira 1992. UTE 607,7 0 II. osztály
15 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 606,4 0 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 248,7 0
2 Diana Benikova 1998. SVK 224,5 0
3 Petya Lukanova 1930. BUL 203,6 0
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 182,8 0
5 Tanya Rizova 1930. BUL 162,2 0
6 Svitlana Yatsenko Nincs UKR 140,3 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Petra
2001
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Yvette Young
2006
CAN
Tuulevi Suomus
2003
FIN
Marina Gonzalez
1930
ESP
Ines Martinon
1930
ESP
Angels Fiol
1930
ESP
Erika Babkova
2004
SVK
Lea Tomásková
2004
SVK
Urska Hrasovec
SLO
ALINA PETRYHA
2006
UKR
YANINA SHPYLEVA
2005
UKR
VALERIIA OSTROVSKA
1930
UKR
Violeta Lykova
UKR
Anastasiia Korniichenko
2001
UKR
Nina Macová
2001
SVK
Nakatova Zuzana
2002
SVK
Kamila Novotná
2005
SVK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 630,4 0 Ifjú Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 629,0 0 Ifjú Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 628,7 0 Ifjú Mester
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 625,7 0 Ifjú Mester
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 624,8 0 Ifjú Mester
6 Nakatova Zuzana 2002. SVK 624,0 0 Ifjú Mester
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 623,8 0 Ifjú Mester
8 Tarr Vivien 2001. UTE 623,4 1 Ifjú Mester
9 Kamila Novotná 2005. SVK 623,4 0 Ifjú Mester
10 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 622,0 0 Ifjú Mester
11 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 619,4 0 Ifjú Mester
12 VALERIIA OSTROVSKA 1930. UKR 618,6 0 Aranyjelvény
13 Angels Fiol 1930. ESP 617,6 0 Aranyjelvény
14 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 617,3 0 Aranyjelvény
15 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,2 0 Aranyjelvény
16 Erika Babkova 2004. SVK 613,1 1 Aranyjelvény
17 Violeta Lykova Nincs UKR 613,1 0 Aranyjelvény
18 Marina Gonzalez 1930. ESP 611,6 0 Ezüstjelvény
19 Ines Martinon 1930. ESP 611,4 0 Ezüstjelvény
20 Tóth Anna 2005. UTE 610,0 0 Ezüstjelvény
21 YANINA SHPYLEVA 2005. UKR 608,6 0 Ezüstjelvény
22 Lea Tomásková 2004. SVK 607,4 0 Ezüstjelvény
23 Nina Macová 2001. SVK 605,9 0 Ezüstjelvény
24 Anastasiia Korniichenko 2001. UKR 605,2 0 Ezüstjelvény
25 ALINA PETRYHA 2006. UKR 603,8 0 Ezüstjelvény
26 Tuulevi Suomus 2003. FIN 595,1 0 Ezüstjelvény
27 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 590,5 0 Ezüstjelvény
28 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 587,8 0 Bronzjelvény
29 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 577,0 0 Bronzjelvény
30 Yvette Young 2006. CAN 551,9 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 250,9 0
2 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 249,5 0
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 227,1 0
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 206,0 0
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 185,2 0
6 Toma Dorina 1999. UTE 164,6 0
7 Tarr Vivien 2001. UTE 142,0 0
8 Nakatova Zuzana 2002. SVK 120,6 0

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 567,0 0 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 520,0 0 -