MSSZ Országos Bajnoksága 2020. Pisztolykaliberű fémpárbaj

Versenyengedély szám
059/Sz-06/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
DUNA Lőtér 2544, Neszmély
A verseny kezdete
2020-10-24
A verseny vége
2020-10-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000 Ft/fő/az első divízió, minden további divízió 3000 Ft/fő. Helyszíni nevezés esetén +1000 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Olasz János
1968
Sasszem SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
4 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
5 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 50,0 0 III. osztály
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 50,0 0 III. osztály
7 Pipicz Zsolt 1972. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 25,0 0 IV. osztály
8 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Központi gyújtású pisztoly - Gyári öntöltő maroklőfegyver divízió

 

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Jónásné Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Belme Attila
1975
BEL SE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Pap Roland
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 50,0 0 III. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
5 Belme Attila 1975. BEL SE 50,0 0 III. osztály
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 50,0 0 III. osztály
7 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 25,0 0 IV. osztály
8 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes puska - Öntöltő rendszerű sörétes puska divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
4 Pipicz Zsolt 1972. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 50,0 0 III. osztály
5 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
6 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
7 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 25,0 0 IV. osztály
8 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Sörétes puska - Ismétlő rendszerű sörétes puska divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Belme Attila
1975
BEL SE
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Olasz János
1968
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
4 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 50,0 0 III. osztály
5 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
6 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
7 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
8 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Kiskaliberű puska - Standard peremgyújtású maroklőfegyver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Jónásné Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 75,0 0 II. osztály
3 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 50,0 0 III. osztály
4 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
5 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 50,0 0 III. osztály
6 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
7 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
8 Belme Attila 1975. BEL SE 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nagyöbű puska - Standard pisztolykaliberű puska divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Jónásné Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Belme Attila
1975
BEL SE
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 50,0 0 III. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
5 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
6 Pipicz Zsolt 1972. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 50,0 0 III. osztály
7 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
8 Bató Zoltán György 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nagyöbű puska - Standard nagykaliberű pisztoly divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 50,0 0 III. osztály
4 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 50,0 0 III. osztály
5 Pipicz Zsolt 1972. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 50,0 0 III. osztály
6 Belme Attila 1975. BEL SE 50,0 0 III. osztály
7 Kovács László 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
8 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Központi gyújtású pisztoly - Standard revolver divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pipicz Zsolt
1972
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Olasz János
1968
Sasszem SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Pap Roland
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ciesielski Marcin 1969. Alpokalja SE 100,0 0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 75,0 0 II. osztály
3 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 50,0 0 III. osztály
4 Pipicz Zsolt 1972. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 50,0 0 III. osztály
5 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
6 Pap Roland 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 50,0 0 III. osztály
7 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
8 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 50,0 0 III. osztály
9 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
10 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
11 Kovács László 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 25,0 0 IV. osztály
12 Belme Attila 1975. BEL SE 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély