HKLk OVB Telmex Kupa

Versenyengedély szám
150/B-09/09/2020
A verseny szervezője
Honvéd Kossuth LK
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2020-09-04
A verseny vége
2020-09-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Mező Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Görföl Zoltán
1962
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Orbán László
1979
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Győrfy György dr.
1953
Honvéd Kossuth LK
Wellisch Péter
1967
Honvéd Kossuth LK
Vízkeleti Sándor
1967
Honvéd Kossuth LK
Havan Gábor
1965
Magnum SC Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Tamás Attila
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 190,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 189,0 0 I. osztály
3 Havan Gábor 1965. Magnum SC Sportegyesület 182,0 0 I. osztály
4 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 181,0 0 I. osztály
5 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 181,0 0 I. osztály
6 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 I. osztály
7 Mező Péter 1974. Honvéd Kossuth LK 172,0 0 I. osztály
8 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 I. osztály
9 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
10 Görföl Zoltán 1962. Honvéd Kossuth LK 165,0 0 I. osztály
11 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 163,0 0 I. osztály
12 Danics József 1973. Honvéd Kossuth LK 162,0 0 I. osztály
13 Tamás Attila 1967. Honvéd Kossuth LK 161,0 0 I. osztály
14 Orbán László 1979. Honvéd Kossuth LK 159,0 0 I. osztály
15 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 159,0 0 I. osztály
16 Győrfy György dr. 1953. Honvéd Kossuth LK 149,0 0 II. osztály
17 Wellisch Péter 1967. Honvéd Kossuth LK 146,0 0 II. osztály
18 Vízkeleti Sándor 1967. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kotroczó Zsuzsanna
1975
Honvéd Kossuth LK
Dosek Rita
1978
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Stolba Károly
1976
Honvéd Kossuth LK
Bartos László
1968
Honvéd Kossuth LK
Búss Gábor Olivér
1971
Honvéd Kossuth LK
Kelemen András
1975
Honvéd Kossuth LK
Bogár Levente
1976
Honvéd Kossuth LK
Tamás Attila
1967
Honvéd Kossuth LK
Fejős Mátyás
1970
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Bükkös András
1972
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Pászka Tibor
1953
Honvéd Kossuth LK
Mező Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Schobert Ferenc Norbert
1971
Honvéd Kossuth LK
Szücs János
1960
Honvéd Kossuth LK
Wellisch Péter
1967
Honvéd Kossuth LK
Posta Lajos László
1970
Honvéd Kossuth LK
Tarjányi Péter
1969
Honvéd Kossuth LK
Görföl Zoltán
1962
Honvéd Kossuth LK
Szabó Attila
1970
Honvéd Kossuth LK
Csentős László
1962
Honvéd Kossuth LK
Rosta Péter
1956
Honvéd Kossuth LK
Wu Jiang
1970
Honvéd Kossuth LK
Merx Tamás György
1980
Honvéd Kossuth LK
Klug Lajos
1953
Honvéd Kossuth LK
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Repnik László
1952
Honvéd Kossuth LK
Tóth Zoltán
1977
Honvéd Kossuth LK
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Vízkeleti Sándor
1967
Honvéd Kossuth LK
Abramov Pavel Vlagyimir
1957
Honvéd Kossuth LK
Borbíró Zoltán dr
1965
Honvéd Kossuth LK
Hosszú Sándor István
1952
Honvéd Kossuth LK
Bíró Ferenc Pál
1974
Honvéd Kossuth LK
Deli Gábor
1951
Honvéd Kossuth LK
Káplár János dr
1946
Honvéd Kossuth LK
Havan Gábor
1965
Magnum SC Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Bérczi Béla
1954
Honvéd Kossuth LK
Bérczi Béla Richárd
1981
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 187,0 0 I. osztály
2 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 182,0 0 I. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 182,0 0 I. osztály
4 Mikula Zsolt 1972. Honvéd Kossuth LK 177,0 0 I. osztály
5 Stolba Károly 1976. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
6 Bartos László 1968. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 I. osztály
7 Havan Gábor 1965. Magnum SC Sportegyesület 168,0 0 I. osztály
8 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 167,0 0 I. osztály
9 Bérczi Béla Richárd 1981. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
10 Búss Gábor Olivér 1971. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 I. osztály
11 Kelemen András 1975. Honvéd Kossuth LK 164,0 0 I. osztály
12 Bogár Levente 1976. Honvéd Kossuth LK 164,0 0 I. osztály
13 Tamás Attila 1967. Honvéd Kossuth LK 158,0 0 I. osztály
14 Fejős Mátyás 1970. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
15 Bükkös András 1972. Honvéd Kossuth LK 156,0 0 I. osztály
16 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 156,0 0 I. osztály
17 Pászka Tibor 1953. Honvéd Kossuth LK 154,0 0 I. osztály
18 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 I. osztály
19 Mező Péter 1974. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 I. osztály
20 Schobert Ferenc Norbert 1971. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 I. osztály
21 Szücs János 1960. Honvéd Kossuth LK 149,0 0 II. osztály
22 Posta Lajos László 1970. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 II. osztály
23 Wellisch Péter 1967. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 II. osztály
24 Tarjányi Péter 1969. Honvéd Kossuth LK 142,0 0 II. osztály
25 Görföl Zoltán 1962. Honvéd Kossuth LK 141,0 0 II. osztály
26 Csentős László 1962. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 II. osztály
27 Szabó Attila 1970. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 II. osztály
28 Rosta Péter 1956. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 II. osztály
29 Wu Jiang 1970. Honvéd Kossuth LK 137,0 0 II. osztály
30 Merx Tamás György 1980. Honvéd Kossuth LK 136,0 0 II. osztály
31 Klug Lajos 1953. Honvéd Kossuth LK 136,0 0 II. osztály
32 Danics József 1973. Honvéd Kossuth LK 135,0 0 II. osztály
33 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 II. osztály
34 Tóth Zoltán 1977. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 II. osztály
35 Repnik László 1952. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 II. osztály
36 Vízkeleti Sándor 1967. Honvéd Kossuth LK 132,0 0 II. osztály
37 Abramov Pavel Vlagyimir 1957. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
38 Borbíró Zoltán dr 1965. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
39 Hosszú Sándor István 1952. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
40 Bíró Ferenc Pál 1974. Honvéd Kossuth LK 131,0 0 II. osztály
41 Deli Gábor 1951. Honvéd Kossuth LK 130,0 0 II. osztály
42 Káplár János dr 1946. Honvéd Kossuth LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dosek Rita
1978
Honvéd Kossuth LK
Kotroczó Zsuzsanna
1975
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kotroczó Zsuzsanna 1975. Honvéd Kossuth LK 141,0 0 I. osztály
2 Dosek Rita 1978. Honvéd Kossuth LK 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koltai László dr
1956
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koltai László dr 1956. Magyar Rendőr Szituációs LE 229,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Mező Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Schobert Ferenc Norbert
1971
Honvéd Kossuth LK
Nagy Ákos
1975
Honvéd Kossuth LK
Koltai László dr
1956
Magyar Rendőr Szituációs LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 93,0 0 II. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 86,0 0 II. osztály
3 Mező Péter 1974. Honvéd Kossuth LK 77,0 0 II. osztály
4 Schobert Ferenc Norbert 1971. Honvéd Kossuth LK 71,0 0 II. osztály
5 Nagy Ákos 1975. Honvéd Kossuth LK 66,0 0 II. osztály
6 Koltai László dr 1956. Magyar Rendőr Szituációs LE 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

300m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Mező Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csatlós Tibor 1967. Honvéd Kossuth LK 98,0 0 II. osztály
2 Mező Péter 1974. Honvéd Kossuth LK 95,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Golyós Puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély