Delta-Mesterlövész Kupa III. forduló

Versenyengedély szám
165/B-09/11/2020
A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-09-27
A verseny vége
2020-10-11
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 85,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 80,0 0 I. osztály
3 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 77,0 5 I. osztály
4 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 77,0 1 I. osztály
5 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 72,0 0 I. osztály
6 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 184,0 0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 181,0 0 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 5 I. osztály
5 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 178,0 3 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 178,0 1 I. osztály
7 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 10 I. osztály
8 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 177,0 4 I. osztály
9 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
10 Karasszon Ervin 1995. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
11 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 141,0 0 II. osztály
12 László Tamás 1971. Delta Combat LE 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 89,0 0 I. osztály
2 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 88,0 0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 85,0 0 I. osztály
4 László Tamás 1971. Delta Combat LE 77,0 0 I. osztály
5 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 73,0 0 I. osztály
6 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 71,0 2 I. osztály
7 Várhelyi L. Dániel 1967. Delta Combat LE 71,0 1 I. osztály
8 Várhelyi L. Dániel 1967. Delta Combat LE 67,0 0 I. osztály
9 Lantosné Köves Ildikó Emőke 1966. Delta Combat LE 66,0 0 I. osztály
10 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 63,0 0 II. osztály
11 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 36,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Puskás János dr
1985
Delta Combat LE
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 186,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 182,0 0 I. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 180,0 0 I. osztály
4 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 178,0 0 I. osztály
5 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 172,0 0 I. osztály
6 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 145,0 0 II. osztály
7 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 143,0 0 II. osztály
8 Puskás János dr 1985. Delta Combat LE 142,0 0 II. osztály
9 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 139,0 0 II. osztály
10 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély