Minősítő Lő verseny Alba

Versenyengedély szám
177/B-09/13/2020
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2020-09-26
A verseny vége
2020-10-08
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mészáros Gábor
1973
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Székely Zoltán
1972
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 183,0 0 I. osztály
2 Fehér Mihály 1959. Alba Volán SC 178,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 174,0 0 I. osztály
4 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 170,0 0 I. osztály
5 Földesi István 1958. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
6 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 159,0 0 I. osztály
7 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 156,0 0 I. osztály
8 Szabó Rafael 1980. Alba Volán SC 155,0 0 I. osztály
9 Farkas László 1950. Alba Volán SC 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 175,0 0 I. osztály
2 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 122,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Gebula Béla Ákos
1971
Jerichó Lövészklub
Kocsis Sándor
1971
Jerichó Lövészklub
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kendl József 1954. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
2 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 178,0 0 I. osztály
3 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 175,0 0 I. osztály
4 Fehér Mihály 1959. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
5 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
6 Szabó Rafael 1980. Alba Volán SC 159,0 0 I. osztály
7 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 141,0 0 II. osztály
8 Gebula Béla Ákos 1971. Jerichó Lövészklub 127,0 0 III. osztály
9 Kocsis Sándor 1971. Jerichó Lövészklub 124,0 0 III. osztály
10 Farkas László 1950. Alba Volán SC 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Mészáros Gábor
1973
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Gábor 1973. Alba Volán SC 261,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély