III. Rapid&Steel Challege minősítő verseny

Versenyengedély szám
242/Sz-06/02/2020
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2020-06-21
A verseny vége
2020-06-21
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000Ft / divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
ALE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Nagy Ernő
1976
Euro-Gun SE
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Koós Emese dr
1980
Pontlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,0 0 I. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 94,0 0 I. osztály
4 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 87,0 0 I. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 85,0 0 I. osztály
6 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 77,0 0 II. osztály
7 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 76,0 0 II. osztály
8 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 74,0 0 II. osztály
9 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
10 Földvári Péter 1978. ALE 70,0 0 II. osztály
11 Olasz János 1968. Sasszem SE 68,0 0 II. osztály
12 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 68,0 0 II. osztály
13 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
14 Nagy Ernő 1976. Euro-Gun SE 66,0 0 II. osztály
15 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 66,0 0 II. osztály
16 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 65,0 0 II. osztály
17 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 63,0 0 II. osztály
18 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
19 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
20 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 55,0 0 III. osztály
21 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 55,0 0 III. osztály
22 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 53,0 0 III. osztály
23 Olasz Jánosné 1968. Sasszem SE 52,0 0 III. osztály
24 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 52,0 0 III. osztály
25 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kuttner Viktor
1989
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szilágyi Tamás Péter
1964
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
ALE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabadi Miklós
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Olasz János
1968
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Nagy Ernő
1976
Euro-Gun SE
Adamek Ferenc
1978
5 Fegyver Kupa SE
Bíró Viktor Dániel
1980
5 Fegyver Kupa SE
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Kuttner Viktor 1989. Euro-Gun SE 96,0 0 I. osztály
3 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 89,0 0 I. osztály
4 Király Ákos 1975. Sasszem SE 89,0 0 I. osztály
5 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 88,0 0 I. osztály
6 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 88,0 0 I. osztály
7 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 0 I. osztály
8 Belme Attila 1975. BEL SE 84,0 0 I. osztály
9 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 82,0 0 I. osztály
10 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 81,0 0 I. osztály
11 Adamek Ferenc 1978. 5 Fegyver Kupa SE 80,0 0 II. osztály
12 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 80,0 0 I. osztály
13 Szabadi Miklós 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
14 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 78,0 0 II. osztály
15 Szabó József 1971. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
16 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 74,0 0 II. osztály
17 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 74,0 0 II. osztály
18 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 70,0 0 II. osztály
19 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 67,0 0 II. osztály
20 Földvári Péter 1978. ALE 67,0 0 II. osztály
21 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 67,0 0 II. osztály
22 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
23 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 64,0 0 II. osztály
24 Bacsó Péter 1981. Dunaújvárosi LSE 62,0 0 II. osztály
25 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 62,0 0 II. osztály
26 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 61,0 0 II. osztály
27 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 60,0 0 III. osztály
28 Bíró Viktor Dániel 1980. 5 Fegyver Kupa SE 59,0 0 III. osztály
29 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 55,0 0 III. osztály
30 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 51,0 0 III. osztály
31 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
32 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 46,0 0 III. osztály
33 Nagy Ernő 1976. Euro-Gun SE 44,0 0 III. osztály
34 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 41,0 0 III. osztály
35 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nincs kötött irányzékolás, lehet fém és optika is.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Adamek Ferenc
1978
5 Fegyver Kupa SE
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 96,0 0 I. osztály
3 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 93,0 0 I. osztály
4 Adamek Ferenc 1978. 5 Fegyver Kupa SE 93,0 0 I. osztály
5 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 78,0 0 II. osztály
6 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 77,0 0 II. osztály
7 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 73,0 0 II. osztály
8 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 73,0 0 II. osztály
9 Belme Attila 1975. BEL SE 61,0 0 II. osztály
10 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 49,0 0 III. osztály
11 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nincs kötött irányzékolás, lehet fém és optika is.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Veres Dániel
1977
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Adamek Ferenc
1978
5 Fegyver Kupa SE
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 96,0 0 I. osztály
3 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 84,0 0 I. osztály
4 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 0 I. osztály
5 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 81,0 0 I. osztály
6 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 80,0 0 I. osztály
7 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 66,0 0 II. osztály
8 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
9 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
10 Adamek Ferenc 1978. 5 Fegyver Kupa SE 61,0 0 II. osztály
11 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 60,0 0 II. osztály
12 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 52,0 0 III. osztály
13 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 52,0 0 III. osztály
14 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 41,0 0 III. osztály
15 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély