Inárcsi Községi Lövészklub Őszi Minősítő Versenye

Versenyengedély szám
203/B-09/15/2020
A verseny szervezője
Inárcsi Lövészklub
A verseny helyszíne
Inárcs Községi Lövészklub lőtere
A verseny kezdete
2020-09-19
A verseny vége
2020-09-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 161,0 0 I. osztály
2 Bögös Tibor 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 160,0 0 I. osztály
3 Győri János 1964. Inárcsi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
4 Kucsera Attila 1962. Inárcsi Lövészklub 153,0 0 I. osztály
5 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 152,0 0 I. osztály
6 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 151,0 0 I. osztály
7 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 150,0 0 I. osztály
8 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 134,0 0 II. osztály
9 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 133,0 0 II. osztály
10 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
11 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
12 Csákvári Károlyné 1963. Inárcsi Lövészklub 128,0 0 III. osztály
13 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
14 Kancsár Jenő 1966. Inárcsi Lövészklub 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 164,0 0 I. osztály
2 Győri János 1964. Inárcsi Lövészklub 154,0 0 I. osztály
3 Bögös Tibor 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 152,0 0 I. osztály
4 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 149,0 0 II. osztály
5 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 131,0 0 II. osztály
6 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
7 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 129,0 0 III. osztály
8 Bakucz Tamás 1953. Inárcsi Lövészklub 128,0 0 III. osztály
9 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 127,0 0 III. osztály
10 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 126,0 0 III. osztály
11 Szász Péter 1985. Inárcsi Lövészklub 124,0 0 III. osztály
12 Szabó Ferenc Tibor 1974. Inárcsi Lövészklub 123,0 0 III. osztály
13 Csákvári Károlyné 1963. Inárcsi Lövészklub 121,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kucsera Attila 1962. Inárcsi Lövészklub 246,0 0 I. osztály
2 Bögös Tibor 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 240,0 0 II. osztály
3 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 223,0 0 II. osztály
4 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 217,0 0 II. osztály
5 Zelovics Zoltán 1971. Inárcsi Lövészklub 211,0 0 II. osztály
6 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 209,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Bagi Imre
1944
Inárcsi Lövészklub
Bakucz Tamás
1953
Inárcsi Lövészklub
Bolvári Mihály
1944
Inárcsi Lövészklub
Busi János
1958
Inárcsi Lövészklub
Csernák Attila
1977
Inárcsi Lövészklub
Csákvári Károlyné
1963
Inárcsi Lövészklub
Dernóczi Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Dolhai Bence
1996
Inárcsi Lövészklub
Dolhai János
1971
Inárcsi Lövészklub
Erős József
1951
Inárcsi Lövészklub
Federer Ferenc
1973
Inárcsi Lövészklub
Gyurián Emil
1951
Inárcsi Lövészklub
Győri János
1964
Inárcsi Lövészklub
Hojer Szeverian
1940
Inárcsi Lövészklub
Hudák Attila
1991
Inárcsi Lövészklub
Hudák Béla
1962
Inárcsi Lövészklub
Kaldenecker József
1957
Inárcsi Lövészklub
Kancsár Jenő
1966
Inárcsi Lövészklub
Kiss Lajos
1961
Inárcsi Lövészklub
Kovács József
1967
Inárcsi Lövészklub
Kovács Zoltán
1983
Inárcsi Lövészklub
Krenkó József dr.
1938
Inárcsi Lövészklub
Kucsera Attila
1962
Inárcsi Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Major Árpád
1955
Inárcsi Lövészklub
Matasdi Gyula
1956
Inárcsi Lövészklub
Ordasi János
1979
Inárcsi Lövészklub
Pelle György
1955
Inárcsi Lövészklub
Pelle György Tamás
1997
Inárcsi Lövészklub
Pribék Mihály
1971
Inárcsi Lövészklub
Pócs András
1969
Inárcsi Lövészklub
Stöckler István
1949
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc
1944
Inárcsi Lövészklub
Szabó Ferenc Tibor
1974
Inárcsi Lövészklub
Szász Péter
1985
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Benjámin Károly
1999
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Károly
1967
Inárcsi Lövészklub
Tarpai Roland
1991
Inárcsi Lövészklub
Varga László
1970
Inárcsi Lövészklub
Vásáreczki Gábor
1968
Inárcsi Lövészklub
Zelovics Zoltán
1971
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bögös Tibor 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 45,0 0 I. osztály
2 Pócs András 1969. Inárcsi Lövészklub 44,0 0 I. osztály
3 Kucsera Attila 1962. Inárcsi Lövészklub 43,0 0 I. osztály
4 Pelle György Tamás 1997. Inárcsi Lövészklub 41,0 0 I. osztály
5 Kovács József 1967. Inárcsi Lövészklub 40,0 0 I. osztály
6 Bolvári Mihály 1944. Inárcsi Lövészklub 38,0 0 II. osztály
7 Federer Ferenc 1973. Inárcsi Lövészklub 36,0 0 II. osztály
8 Csernák Attila 1977. Inárcsi Lövészklub 34,0 0 III. osztály
9 Ordasi János 1979. Inárcsi Lövészklub 33,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély