Steel-Vent Eger Kupa III.forduló

Versenyengedély szám
297/B-10/24/2020
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2020-10-03
A verseny vége
2020-10-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500-2000HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Székely István
1958
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Szecskó Krisztián
1978
Egri PLE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kerékgyártó László
1961
MFS Sportlövő Egyesület
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy László
1970
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sűrű Erik
2007
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély