Szabadidős Sportolók Minősítő versenye

Versenyengedély szám
324/B-09/24/2020
A verseny szervezője
Marok Sportfegyver Egyesület
A verseny helyszíne
2370 Dabas, Bercsényi u., Marok SE lőtere
A verseny kezdete
2020-09-20
A verseny vége
2020-09-20
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 2000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Bujna Péter
1960
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János ifj.
1986
Marok Sportfegyver Egyesület
Gudra Zsuzsanna
1981
Marok Sportfegyver Egyesület
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Hajdu Antal Tamás
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Jung Isvtán ifj.
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Kovács Ferenc
1978
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Ildikó
1954
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Nyers Zsolt Lászlóné
1968
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szabó Károly
1965
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma József
1957
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Török József
1972
Marok Sportfegyver Egyesület
Veres Róbert dr.
1958
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 175,0 0 I. osztály
3 Török József 1972. Marok Sportfegyver Egyesület 172,0 0 I. osztály
4 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 171,0 0 I. osztály
5 Jurácsik József 1964. Marok Sportfegyver Egyesület 170,0 0 I. osztály
6 Vinkler András 1956. Marok Sportfegyver Egyesület 170,0 0 I. osztály
7 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 169,0 0 I. osztály
8 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 168,0 0 I. osztály
9 Bujna Péter 1960. Marok Sportfegyver Egyesület 167,0 0 I. osztály
10 Novák László 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 166,0 0 I. osztály
11 Szalma József 1957. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
12 Török József 1972. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
13 Jung Isvtán ifj. 1970. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
14 Filó János ifj. 1986. Marok Sportfegyver Egyesület 164,0 0 I. osztály
15 Pelsőczi Rudolf 1974. Marok Sportfegyver Egyesület 164,0 0 I. osztály
16 Balló Benő 1979. Marok Sportfegyver Egyesület 164,0 0 I. osztály
17 Gudra Zsuzsanna 1981. Marok Sportfegyver Egyesület 163,0 0 I. osztály
18 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 163,0 0 I. osztály
19 Kovács Ferenc 1978. Marok Sportfegyver Egyesület 162,0 0 I. osztály
20 Nyers Zsolt Lászlóné 1968. Marok Sportfegyver Egyesület 161,0 0 I. osztály
21 Nagy Ildikó 1954. Marok Sportfegyver Egyesület 160,0 0 I. osztály
22 Pelsőczi Tibor 1966. Marok Sportfegyver Egyesület 158,0 0 I. osztály
23 Veres Róbert dr. 1958. Marok Sportfegyver Egyesület 158,0 0 I. osztály
24 Szabó Károly 1965. Marok Sportfegyver Egyesület 156,0 0 I. osztály
25 Hajdu Antal Tamás 1966. Marok Sportfegyver Egyesület 156,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Bujna Péter
1960
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János ifj.
1986
Marok Sportfegyver Egyesület
Gudra Zsuzsanna
1981
Marok Sportfegyver Egyesület
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Hajdu Antal Tamás
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Jung Isvtán ifj.
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Kovács Ferenc
1978
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Ildikó
1954
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Nyers Zsolt Lászlóné
1968
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szabó Károly
1965
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma József
1957
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Török József
1972
Marok Sportfegyver Egyesület
Veres Róbert dr.
1958
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Gál József
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Kincse Pál
1940
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 170,0 0 I. osztály
2 Gál József 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 156,0 0 I. osztály
3 Kincse Pál 1940. Marok Sportfegyver Egyesület 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Balló Benő
1979
Marok Sportfegyver Egyesület
Bölcskey Csaba
1970
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Filó János ifj.
1986
Marok Sportfegyver Egyesület
Gudra Zsuzsanna
1981
Marok Sportfegyver Egyesület
Hajdu Antal Tamás
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Jurácsik József
1964
Marok Sportfegyver Egyesület
Kovács Imre
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Ildikó
1954
Marok Sportfegyver Egyesület
Nagy Zoltán
1958
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh István
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh László
1959
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma József
1957
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Takács László
1959
Marok Sportfegyver Egyesület
Tóth László dr.
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Vinkler András
1956
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 I. osztály
3 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Kovács Imre 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 169,0 0 I. osztály
5 Pelsőczi Rudolf 1974. Marok Sportfegyver Egyesület 167,0 0 I. osztály
6 Filó János ifj. 1986. Marok Sportfegyver Egyesület 166,0 0 I. osztály
7 Tóth László dr. 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 166,0 0 I. osztály
8 Bölcskey Csaba 1970. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
9 Balló Benő 1979. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
10 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 164,0 0 I. osztály
11 Gudra Zsuzsanna 1981. Marok Sportfegyver Egyesület 162,0 0 I. osztály
12 Németh László 1959. Marok Sportfegyver Egyesület 161,0 0 I. osztály
13 Takács László 1959. Marok Sportfegyver Egyesület 160,0 0 I. osztály
14 Nagy Ildikó 1954. Marok Sportfegyver Egyesület 158,0 0 I. osztály
15 Németh István 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 156,0 0 I. osztály
16 Nagy Zoltán 1958. Marok Sportfegyver Egyesület 156,0 0 I. osztály
17 Hajdu Antal Tamás 1966. Marok Sportfegyver Egyesület 154,0 0 I. osztály
18 Pelsőczi Tibor 1966. Marok Sportfegyver Egyesület 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Kincse Pál
1940
Marok Sportfegyver Egyesület
Pick Róbert dr.
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 165,0 0 I. osztály
2 Pick Róbert dr. 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 160,0 0 I. osztály
3 Kincse Pál 1940. Marok Sportfegyver Egyesület 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csernák János Pál
1951
Marok Sportfegyver Egyesület
Németh István
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Rudolf
1974
Marok Sportfegyver Egyesület
Pelsőczi Tibor
1966
Marok Sportfegyver Egyesület
Gyalai Mihály dr.
1947
Marok Sportfegyver Egyesület
Gál József
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csernák János Pál 1951. Marok Sportfegyver Egyesület 195,0 0 IV. osztály
2 Németh István 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 192,0 0 IV. osztály
3 Pelsőczi Rudolf 1974. Marok Sportfegyver Egyesület 192,0 0 IV. osztály
4 Pelsőczi Tibor 1966. Marok Sportfegyver Egyesület 190,0 0 IV. osztály
5 Gyalai Mihály dr. 1947. Marok Sportfegyver Egyesület 189,0 0 -
6 Gál József 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 178,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Filó János
1962
Marok Sportfegyver Egyesület
Novák László
1963
Marok Sportfegyver Egyesület
Pick Róbert dr.
1941
Marok Sportfegyver Egyesület
Szalma Tamás Gábor
1984
Marok Sportfegyver Egyesület
Safranyik Zsolt
1975
Marok Sportfegyver Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Safranyik Zsolt 1975. Marok Sportfegyver Egyesület 23,0 0 I. osztály
2 Szalma Tamás Gábor 1984. Marok Sportfegyver Egyesület 21,0 0 I. osztály
3 Novák László 1963. Marok Sportfegyver Egyesület 20,0 0 I. osztály
4 Filó János 1962. Marok Sportfegyver Egyesület 18,0 0 II. osztály
5 Pick Róbert dr. 1941. Marok Sportfegyver Egyesület 17,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély