Minősítő verseny 2020 - UTE - 2

Versenyengedély szám
331/B-09/28/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-09-23
A verseny vége
2020-09-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Almássy Dóra
1996
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Halasi József
1969
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Moró Lajos
1954
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Pusztai Tibor
1959
UTE
Páhi Márton
2004
UTE
Páni Márton
2003
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Robert Beck
1970
UTE
Roma Enrico
1955
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Schindler Gábor
1953
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Schubauer György
1955
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szabó György dr
1960
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Szabó Tas
2003
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szarka Gábor
1957
UTE
Szauder Ipoly dr.
1948
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szeri Szonja
2002
UTE
Szikszai Ákos
1953
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Székely András dr
1946
UTE
Szöllős Imre
1967
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szörfi József
1947
UTE
Szörfi József ifj.
1972
UTE
Szőnyi András
1991
UTE
Szőnyi István
1956
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Sárosi Zoltán
1970
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Sümegi Tamás
1963
UTE
Takács János
1957
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Sándor
1957
UTE
Törő Attila
2001
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Varga Miklós
1947
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Varga Zoltán
1970
UTE
Varsa László
1965
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Vizslány István
1970
UTE
Vályi Nagy István dr.
1956
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Véghelyi Tamás
1999
UTE
Werderitsch György
1964
UTE
Zuberecz Réka
2004
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Bacsó Béla Sándor
1955
Protective Force LSE
Bal Cristian Dorin
1970
Protective Force LSE
Barsi Tibor
1976
Protective Force LSE
Bencze Antal Zoltán
1969
Protective Force LSE
Bene Norbert
1969
Protective Force LSE
Berta István
1961
Protective Force LSE
Betic Róbert
1973
Protective Force LSE
Bolf Róbert
1969
Protective Force LSE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Csipke Péter
1975
Protective Force LSE
Csirmaz Gáspár
1950
Protective Force LSE
Csizmár István
1972
Protective Force LSE
Demjén Ferenc
1946
Protective Force LSE
Erdős Gergely Mihály
1982
Protective Force LSE
Friedné, dr Kallós Éva
1958
Protective Force LSE
Gallina Gábor
1969
Protective Force LSE
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ilkovits Ádám
1968
Protective Force LSE
Izsóf Gábor
1973
Protective Force LSE
Józsa Attila
1961
Protective Force LSE
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Kardos Sándor
1944
Protective Force LSE
Kepecs Tamás
1975
Protective Force LSE
Király István
1966
Protective Force LSE
Kiss Péter
1972
Protective Force LSE
Koczka István Ferenc
1964
Protective Force LSE
Koczka Nóra
1976
Protective Force LSE
Krnács Zsolt István
1968
Protective Force LSE
Králik István
1969
Protective Force LSE
Kutas László
1954
Protective Force LSE
Kőszegi Árpád
1969
Protective Force LSE
Ladomérszky Zsolt
1967
Protective Force LSE
Leitner László
1957
Protective Force LSE
Magyar László
1954
Protective Force LSE
Major András György
1977
Protective Force LSE
Marosi György
1967
Protective Force LSE
Megyes Jenő
1960
Protective Force LSE
Mányi József
1962
Protective Force LSE
Márkus Martin
1980
Protective Force LSE
Osztrovszki Bence
1975
Protective Force LSE
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Papp Etelka
1960
Protective Force LSE
Pataki Imre Zoltán
1976
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Pálovics János
1982
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Rabinovics Lev
1944
Protective Force LSE
Ritter Doron Dániel
1974
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Sashegyi Árpád István
1964
Protective Force LSE
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Subák Gábor
1980
Protective Force LSE
Szalánczay Péter
1967
Protective Force LSE
Szegő Róbert
1969
Protective Force LSE
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Szántó Beatrix
1977
Protective Force LSE
Süle László
1970
Protective Force LSE
Turán József
1951
Protective Force LSE
Valentin Dániel
1964
Protective Force LSE
Varga Krisztián
1983
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Várkonyi Béla
1947
Protective Force LSE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Weinhardt Csaba
1976
Protective Force LSE
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Knollmajer Tamás 1967. UTE 188,0 0 I. osztály
2 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 176,0 0 I. osztály
3 Budai Csaba 1968. UTE 171,0 0 I. osztály
4 Benkovics Jenő dr. 1968. UTE 169,0 0 I. osztály
5 Kemény Árpád 1971. UTE 168,0 0 I. osztály
6 Király István 1966. Protective Force LSE 163,0 0 I. osztály
7 Katona Kálmán 1955. UTE 159,0 0 I. osztály
8 Bodor Barnabás 1972. UTE 157,0 0 I. osztály
9 Kiss Péter 1972. Protective Force LSE 155,0 0 I. osztály
10 Kollár László dr 1964. UTE 153,0 0 I. osztály
11 Birkás László ifj. 1976. UTE 151,0 0 I. osztály
12 Behringer István 1949. UTE 145,0 0 II. osztály
13 Barcza Tamás 1951. UTE 143,0 0 II. osztály
14 Seffer István dr. 1953. Protective Force LSE 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Almássy Dóra
1996
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Halasi József
1969
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Moró Lajos
1954
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Pusztai Tibor
1959
UTE
Páhi Márton
2004
UTE
Páni Márton
2003
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Robert Beck
1970
UTE
Roma Enrico
1955
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Schindler Gábor
1953
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Schubauer György
1955
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szabó György dr
1960
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Szabó Tas
2003
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szarka Gábor
1957
UTE
Szauder Ipoly dr.
1948
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szeri Szonja
2002
UTE
Szikszai Ákos
1953
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Székely András dr
1946
UTE
Szöllős Imre
1967
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szörfi József
1947
UTE
Szörfi József ifj.
1972
UTE
Szőnyi András
1991
UTE
Szőnyi István
1956
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Sárosi Zoltán
1970
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Sümegi Tamás
1963
UTE
Takács János
1957
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Sándor
1957
UTE
Törő Attila
2001
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Varga Miklós
1947
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Varga Zoltán
1970
UTE
Varsa László
1965
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Vizslány István
1970
UTE
Vályi Nagy István dr.
1956
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Véghelyi Tamás
1999
UTE
Werderitsch György
1964
UTE
Zuberecz Réka
2004
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Bacsó Béla Sándor
1955
Protective Force LSE
Bal Cristian Dorin
1970
Protective Force LSE
Barsi Tibor
1976
Protective Force LSE
Bencze Antal Zoltán
1969
Protective Force LSE
Bene Norbert
1969
Protective Force LSE
Berta István
1961
Protective Force LSE
Betic Róbert
1973
Protective Force LSE
Bolf Róbert
1969
Protective Force LSE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Csipke Péter
1975
Protective Force LSE
Csirmaz Gáspár
1950
Protective Force LSE
Csizmár István
1972
Protective Force LSE
Demjén Ferenc
1946
Protective Force LSE
Erdős Gergely Mihály
1982
Protective Force LSE
Friedné, dr Kallós Éva
1958
Protective Force LSE
Gallina Gábor
1969
Protective Force LSE
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Giuliani Lorenzo
1977
Protective Force LSE
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ilkovits Ádám
1968
Protective Force LSE
Izsóf Gábor
1973
Protective Force LSE
Józsa Attila
1961
Protective Force LSE
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Kardos Sándor
1944
Protective Force LSE
Kepecs Tamás
1975
Protective Force LSE
Király István
1966
Protective Force LSE
Kiss Péter
1972
Protective Force LSE
Koczka István Ferenc
1964
Protective Force LSE
Koczka Nóra
1976
Protective Force LSE
Krnács Zsolt István
1968
Protective Force LSE
Králik István
1969
Protective Force LSE
Kutas László
1954
Protective Force LSE
Kőszegi Árpád
1969
Protective Force LSE
Ladomérszky Zsolt
1967
Protective Force LSE
Leitner László
1957
Protective Force LSE
Magyar László
1954
Protective Force LSE
Major András György
1977
Protective Force LSE
Marosi György
1967
Protective Force LSE
Megyes Jenő
1960
Protective Force LSE
Mányi József
1962
Protective Force LSE
Márkus Martin
1980
Protective Force LSE
Osztrovszki Bence
1975
Protective Force LSE
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Papp Etelka
1960
Protective Force LSE
Pataki Imre Zoltán
1976
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Pálovics János
1982
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Rabinovics Lev
1944
Protective Force LSE
Ritter Doron Dániel
1974
Protective Force LSE
Rózsa L. Olivér Dr.
1945
Protective Force LSE
Sashegyi Árpád István
1964
Protective Force LSE
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Subák Gábor
1980
Protective Force LSE
Szalánczay Péter
1967
Protective Force LSE
Szegő Róbert
1969
Protective Force LSE
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Szántó Beatrix
1977
Protective Force LSE
Süle László
1970
Protective Force LSE
Turán József
1951
Protective Force LSE
Valentin Dániel
1964
Protective Force LSE
Varga Krisztián
1983
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Várkonyi Béla
1947
Protective Force LSE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Weinhardt Csaba
1976
Protective Force LSE
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Knollmajer Tamás 1967. UTE 184,0 0 I. osztály
2 Budai Csaba 1968. UTE 174,0 0 I. osztály
3 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 173,0 0 I. osztály
4 Ladomérszky Zsolt 1967. Protective Force LSE 171,0 0 I. osztály
5 Benkovics Jenő dr. 1968. UTE 169,0 0 I. osztály
6 Seffer István dr. 1953. Protective Force LSE 164,0 0 I. osztály
7 Kemény Árpád 1971. UTE 161,0 0 I. osztály
8 Katona Kálmán 1955. UTE 160,0 86 I. osztály
9 Bodor Barnabás 1972. UTE 160,0 82 I. osztály
10 Kollár László dr 1964. UTE 159,0 0 I. osztály
11 Király István 1966. Protective Force LSE 157,0 0 I. osztály
12 Süle László 1970. Protective Force LSE 155,0 0 I. osztály
13 Kiss Péter 1972. Protective Force LSE 152,0 0 I. osztály
14 Behringer István 1949. UTE 149,0 0 II. osztály
15 Barcza Tamás 1951. UTE 147,0 0 II. osztály
16 Kiss Gyula 1965. UTE 145,0 0 II. osztály
17 Kepecs Tamás 1975. Protective Force LSE 143,0 0 II. osztály
18 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély