Minősítő verseny 2020 - UTE - 3

Versenyengedély szám
332/B-09/29/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-09-30
A verseny vége
2020-09-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
László András
1946
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bándy Imre Tibor 1947. UTE 176,0 0 I. osztály
2 Láposi Miklós 1957. UTE 172,0 0 I. osztály
3 Madar Péter 1970. UTE 170,0 0 I. osztály
4 Dinnyés István 1960. UTE 164,0 0 I. osztály
5 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 153,0 0 I. osztály
6 Buláth András 1977. UTE 151,0 0 I. osztály
7 Bolla Norbert 1966. UTE 149,0 0 II. osztály
8 Bácskai László 1947. UTE 147,0 0 II. osztály
9 Esztergomi László 1940. UTE 145,0 0 II. osztály
10 László András 1946. UTE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Miholics István
1968
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Birkás László
1948
UTE
Buláth András
1977
UTE
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Koczka István Ferenc
1964
Protective Force LSE
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Valentin Dániel
1964
Protective Force LSE
Kardos Sándor
1944
Protective Force LSE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Králik István
1969
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szogolovszkij Viktor 1960. Protective Force LSE 177,0 0 I. osztály
2 Bándy Imre Tibor 1947. UTE 175,0 0 I. osztály
3 Láposi Miklós 1957. UTE 171,0 0 I. osztály
4 Koczka István Ferenc 1964. Protective Force LSE 170,0 0 I. osztály
5 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 168,0 0 I. osztály
6 Margóczi Győző 1955. UTE 167,0 0 I. osztály
7 Dinnyés István 1960. UTE 166,0 0 I. osztály
8 Csörgei Miklós 1941. UTE 165,0 0 I. osztály
9 Dóczi Sándor 1949. UTE 164,0 0 I. osztály
10 Kalmár Balázs György 1966. Protective Force LSE 163,0 0 I. osztály
11 Madar Péter 1970. UTE 159,0 0 I. osztály
12 Králik István 1969. Protective Force LSE 158,0 0 I. osztály
13 Esztergomi László 1940. UTE 155,0 0 I. osztály
14 Miholics István 1968. UTE 154,0 0 I. osztály
15 Valentin Dániel 1964. Protective Force LSE 152,0 0 I. osztály
16 Bolla Norbert 1966. UTE 151,0 0 I. osztály
17 Fazekas Dénes 1955. UTE 150,0 0 I. osztály
18 Bácskai László 1947. UTE 149,0 0 II. osztály
19 Buláth András 1977. UTE 146,0 0 II. osztály
20 Kálmán Ferenc 1958. UTE 145,0 0 II. osztály
21 Birkás László 1948. UTE 137,0 0 II. osztály
22 Kardos Sándor 1944. Protective Force LSE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély