Békés Megyei Sportlövő Szövetség Megye Bajnoksága

Versenyengedély szám
343/B-09/32/2020
A verseny szervezője
Tótkomlósi LK
A verseny helyszíne
Tótkomlós Kossuth utca 24
A verseny kezdete
2020-09-26
A verseny vége
2020-09-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.000Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Herbály András
1969
Walther LK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bartos Norbert
1982
Tótkomlósi LK
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Bánfi János Zoltán
1977
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Kiss Ernő
1971
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Fazekas Bence
2003
Területi LK
Lizon János
1969
Területi LK
Szabó László
1958
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Zoltán 1956. Tótkomlósi LK 180,0 0 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 173,0 0 I. osztály
3 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
4 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 162,0 0 I. osztály
5 Pálvölgyi Tamás 1972. Tótkomlósi LK 154,0 0 I. osztály
6 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 152,0 0 I. osztály
7 Molnár László 1975. Tótkomlósi LK 151,0 0 I. osztály
8 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 142,0 0 II. osztály
9 Lizon János 1969. Területi LK 141,0 0 II. osztály
10 Szabó László 1958. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 139,0 0 II. osztály
11 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 138,0 0 II. osztály
12 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 136,0 0 II. osztály
13 Bánfi János Zoltán 1977. Tótkomlósi LK 134,0 0 II. osztály
14 Fazekas Bence 2003. Területi LK 133,0 0 II. osztály
15 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 132,0 0 II. osztály
16 Herbály András 1969. Walther LK 131,0 0 II. osztály
17 Kiss Ernő 1971. Tótkomlósi LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Herbály András
1969
Walther LK
Barcza Zoltán
1978
Hódmezővásárhelyi PLE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Bartos Norbert
1982
Tótkomlósi LK
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Bánfi János Zoltán
1977
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Kiss Ernő
1971
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Nagy Sándor
1980
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Tetlák János
1947
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Szabó László
1958
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Zoltán 1956. Tótkomlósi LK 181,0 0 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
3 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
4 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 160,0 0 I. osztály
5 Pálvölgyi Tamás 1972. Tótkomlósi LK 156,0 0 I. osztály
6 Molnár László 1975. Tótkomlósi LK 151,0 0 I. osztály
7 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 150,0 0 I. osztály
8 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 140,0 0 II. osztály
9 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 138,0 0 II. osztály
10 Szabó László 1958. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 137,0 0 II. osztály
11 Nagy Sándor 1980. Tótkomlósi LK 136,0 0 II. osztály
12 Bánfi János Zoltán 1977. Tótkomlósi LK 135,0 0 II. osztály
13 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 134,0 0 II. osztály
14 Kiss Ernő 1971. Tótkomlósi LK 133,0 0 II. osztály
15 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 131,0 0 II. osztály
16 Herbály András 1969. Walther LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazekas Bence
2003
Területi LK
Lizon János
1969
Területi LK
Szabó László
1958
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Zoltán 1956. Tótkomlósi LK 248,0 0 I. osztály
2 Lizon János 1969. Területi LK 244,0 0 II. osztály
3 Szabó László 1958. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 230,0 0 II. osztály
4 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 221,0 0 II. osztály
5 Fazekas Bence 2003. Területi LK 219,0 0 II. osztály
6 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 216,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély