Rapid shooting (minősítő verseny)-SziDuLöSe

Versenyengedély szám
359/Sz-09/12/2020
A verseny szervezője
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
A verseny helyszíne
Ráckevei lőtér (Újhegy)
A verseny kezdete
2020-09-27
A verseny vége
2020-09-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koós Emese dr
1980
Pontlövész SE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Attila
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 99,4 0 II. osztály
3 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 79,2 0 II. osztály
4 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 77,0 0 II. osztály
5 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,8 0 II. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
7 Bíró Marianna 1970. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 68,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Koós Emese dr
1980
Pontlövész SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vasvári Pál
1986
Pontlövész SE
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Zaleczky István
1955
Proshooting Lövész Egyesület
Kiss Attila
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovas Zoltán 1996. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 98,9 0 II. osztály
3 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 86,4 0 II. osztály
4 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,5 0 II. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
6 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 74,1 0 II. osztály
7 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 69,7 0 II. osztály
8 Malatinszky Bence 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 58,5 0 II. osztály
9 Bíró Marianna 1970. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 58,3 0 II. osztály
10 Harangozó Andrea dr. 1971. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 55,8 0 II. osztály
11 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 54,2 0 II. osztály
12 Horváth János 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 49,9 0 II. osztály
13 Zaleczky István 1955. Proshooting Lövész Egyesület 49,7 0 II. osztály
14 Tóth István Zoltán dr. 1966. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 49,5 0 II. osztály
15 Bíró István 1958. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 49,0 0 II. osztály
16 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 48,8 0 II. osztály
17 Kiss Attila 1968. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 46,4 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Bock típusú sörétes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Zaleczky István
1955
Proshooting Lövész Egyesület
Jefcsák Tamás
1977
BHSE
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,6 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 81,7 0 II. osztály
4 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 78,2 0 II. osztály
5 Schahay Zoltán 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 76,2 0 II. osztály
6 Jefcsák Tamás 1977. BHSE 63,0 0 II. osztály
7 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 59,2 0 II. osztály
8 Zaleczky István 1955. Proshooting Lövész Egyesület 58,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Pumpás, Félautomata sörétes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Zaleczky István
1955
Proshooting Lövész Egyesület
Jefcsák Tamás
1977
BHSE
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Jefcsák Tamás
1977
BHSE
Kiss Attila
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 77,2 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,6 0 II. osztály
4 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 55,4 0 II. osztály
5 Jefcsák Tamás 1977. BHSE 51,6 0 II. osztály
6 Kiss Attila 1968. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 44,2 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth János
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Gergely
1986
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Norbert
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bodó Árpád Zsolt
1976
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Békés Balázs
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró István
1958
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bíró Marianna
1970
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Csűrös Sándor
1959
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harangozó Andrea dr.
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Holler Mátyás
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kaufer József
1978
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kiss Péter József
1964
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kovács Antal
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kövics László
1980
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Lovas Zoltán
1996
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Malatinszky Bence
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Péter
1982
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Róbert
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Puskás András
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szigecsán Dénes
1979
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szüllő Péter
1971
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Gergő
1999
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Sándor Zsigmond
1956
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Tóth István Zoltán dr.
1966
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Vásárhelyi Lajos
1949
Kiskunlacházi Községi LK
Kiss Attila
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holler Mátyás 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 100,0 0 II. osztály
2 Lovas Zoltán 1996. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 85,1 0 II. osztály
3 Kövics László 1980. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 79,7 0 II. osztály
4 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 51,4 0 II. osztály
5 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 50,6 0 II. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 50,3 0 II. osztály
7 Malatinszky Bence 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 44,3 0 II. osztály
8 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 43,2 0 II. osztály
9 Kiss Attila 1968. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 40,3 0 II. osztály
10 Vásárhelyi Lajos 1949. Kiskunlacházi Községi LK 33,8 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély