Meghívásos minősítő verseny Vértes

Versenyengedély szám
366/B-09/41/2020
A verseny szervezője
Vértessomlói Községi SK
A verseny helyszíne
Vértessomlói tereplőtér (282
A verseny kezdete
2020-09-23
A verseny vége
2020-09-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 ft/fő/lőszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Bányász Zsolt dr.
1955
Vértessomlói Községi SK
Jónás Csaba
1976
Vértessomlói Községi SK
Koródi Anita
1987
Vértessomlói Községi SK
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Lengyel Botond
1977
Vértessomlói Községi SK
Lengyel K. Péter
1946
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1955
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Szabó Ferenc
1975
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Zottl György
1952
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Gyula
1958
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Huszár Gábor
1954
Finomító Sportlövész Klub
Márkos Attila András
1961
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bérci Balázs
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Miklós
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Gergő
1991
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bernáth Tibor
1975
Dobó István SE Bábolna
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Ágoston György
1978
Dobó István SE Bábolna
Désvári Zoltán János
1969
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zoltán 1955. Vértessomlói Községi SK 184,0 0 I. osztály
2 Zottl György 1952. Vértessomlói Községi SK 183,0 0 I. osztály
3 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 182,0 0 I. osztály
4 Nagy Zoltán 1984. Vértessomlói Községi SK 179,0 0 I. osztály
5 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 178,0 0 I. osztály
6 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 177,0 0 I. osztály
7 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 176,0 0 I. osztály
8 Bányász Zsolt dr. 1955. Vértessomlói Községi SK 174,0 0 I. osztály
9 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 174,0 0 I. osztály
10 Lengyel Botond 1977. Vértessomlói Községi SK 171,0 0 I. osztály
11 Huszár Gábor 1954. Finomító Sportlövész Klub 170,0 0 I. osztály
12 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 167,0 0 I. osztály
13 Horváth Gyula 1958. Finomító Sportlövész Klub 165,0 0 I. osztály
14 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 164,0 0 I. osztály
15 Márkos Attila András 1961. Finomító Sportlövész Klub 163,0 0 I. osztály
16 Molnár Attila dr 1971. Komáromi VSE 163,0 0 I. osztály
17 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 161,0 0 I. osztály
18 Jónás Csaba 1976. Vértessomlói Községi SK 160,0 0 I. osztály
19 Szabó Ferenc 1975. Vértessomlói Községi SK 160,0 0 I. osztály
20 Kóródi György 1963. Vértessomlói Községi SK 160,0 0 I. osztály
21 Koródi Anita 1987. Vértessomlói Községi SK 159,0 0 I. osztály
22 Voda Miklós 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 159,0 0 I. osztály
23 Voda Róbert 1972. Ácsi Kinizsi Sport Klub 158,0 0 I. osztály
24 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 155,0 0 I. osztály
25 Lengyel K. Péter 1946. Vértessomlói Községi SK 155,0 0 I. osztály
26 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 154,0 0 I. osztály
27 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 153,0 0 I. osztály
28 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 153,0 0 I. osztály
29 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 152,0 0 I. osztály
30 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 147,0 0 II. osztály
31 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 147,0 0 II. osztály
32 Bérci Balázs 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 146,0 0 II. osztály
33 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 146,0 0 II. osztály
34 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 143,0 0 II. osztály
35 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 143,0 0 II. osztály
36 Désvári Zoltán János 1969. Komáromi VSE 142,0 0 II. osztály
37 Bernáth Tibor 1975. Dobó István SE Bábolna 138,0 0 II. osztály
38 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 138,0 0 II. osztály
39 Horváth Gergő 1991. Ácsi Kinizsi Sport Klub 135,0 0 II. osztály
40 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 134,0 0 II. osztály
41 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 133,0 0 II. osztály
42 Ágoston György 1978. Dobó István SE Bábolna 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Désvári Zoltán János
1969
Komáromi VSE
Kutiné Hegedűs Katalin
1977
Finomító Sportlövész Klub
Huszár Gábor
1954
Finomító Sportlövész Klub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kutiné Hegedűs Katalin 1977. Finomító Sportlövész Klub 273,0 0 I. osztály
2 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 267,0 0 I. osztály
3 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 258,0 0 I. osztály
4 Désvári Zoltán János 1969. Komáromi VSE 249,0 0 I. osztály
5 Huszár Gábor 1954. Finomító Sportlövész Klub 238,0 0 II. osztály
6 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 238,0 0 II. osztály
7 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 235,0 0 II. osztály
8 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 234,0 0 II. osztály
9 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 228,0 0 II. osztály
10 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 226,0 0 II. osztály
11 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 224,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély