MSSZ Pontlövő Minősitő Verseny Üllő

Versenyengedély szám
378/B-10/43/2020
A verseny szervezője
Üllői Lövészklub
A verseny helyszíne
Üllői Lőtér
A verseny kezdete
2020-10-31
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000,- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
OTP BANK 11742283-20030762

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
2 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 74,0 0 I. osztály
3 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 73,0 0 I. osztály
4 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
5 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 66,0 0 I. osztály
6 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 65,0 0 I. osztály
7 Fehér Bálint Tamás 1979. Üllői Lövészklub 65,0 0 I. osztály
8 Pátkai Tamás 1973. Üllői Lövészklub 64,0 0 II. osztály
9 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 64,0 0 II. osztály
10 Zeffer Gábor 1967. Üllői Lövészklub 64,0 0 II. osztály
11 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 62,0 0 II. osztály
12 Bán Róbert 1961. Üllői Lövészklub 59,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 189,0 0 I. osztály
2 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 161,0 0 I. osztály
3 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 152,0 0 I. osztály
4 Szarka Gergely dr. 1978. Üllői Lövészklub 141,0 0 II. osztály
5 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pátkai Tamás 1973. Üllői Lövészklub 79,0 0 I. osztály
2 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 72,0 0 I. osztály
3 Szalay Viktor 1985. Üllői Lövészklub 69,0 0 I. osztály
4 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 68,0 0 I. osztály
5 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 67,0 0 I. osztály
6 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 67,0 0 I. osztály
7 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 63,0 0 II. osztály
8 Bán Róbert 1961. Üllői Lövészklub 62,0 0 II. osztály
9 Szarka Gergely dr. 1978. Üllői Lövészklub 57,0 0 III. osztály
10 Zeffer Gábor 1967. Üllői Lövészklub 53,0 0 IV. osztály
11 Ertl István 1982. Üllői Lövészklub 52,0 0 IV. osztály
12 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 50,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Ertl István
1982
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pátkai Tamás
1973
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Norbert
1963
Esztergomi Spartacus SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Zaleczky István
1955
Proshooting Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 181,0 0 I. osztály
2 Siklósi Alíz 1970. Esztergomi Spartacus SE 160,0 0 I. osztály
3 Zaleczky István 1955. Proshooting Lövész Egyesület 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Rácz Richárd
1968
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 250,0 0 I. osztály
2 Jutas Tamás 1978. Üllői Lövészklub 205,0 0 III. osztály
3 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 200,0 0 III. osztály
4 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 199,0 0 IV. osztály
5 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 195,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély