ELMARAD! Trap-Skeet Minősítő Verseny BFLE

Versenyengedély szám
387/K-11/01/2020

Tisztelt Sporttársak!

A kialakult járványhelyzetre, a versenyt nem tudjuk megtartani, ezért szíves elnézésüket kérjük!

Jó egészséget kíván a BFLE vezetősége

 

 

Létszámkorlát!

Szakáganként: TRAP - SKEET

CSAK az első 24 nevezést tudjuk fogadni.

 

A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2020-11-14
A verseny vége
2020-11-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Sorozat/2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárközy Gyula
1972
Tatabánya Városi LK
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Tömör-Tones Petra
1999
Olympia-S SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély