KTTK minősítő verseny 2.

Versenyengedély szám
008/B-03/01/2021
A verseny szervezője
Kinizsi TTK
A verseny helyszíne
1046 Budapest, Elem u. 5-7. (KTTK lőtér/megközelíthatő a MÁV Istvántelki főműhely bejáratánál az Elem u-ból)
A verseny kezdete
2021-03-27
A verseny vége
2021-03-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bogdánffy Gergő Sámuel
1998
Kinizsi TTK
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Czuppan Zoltán Károly
1973
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Kabán Béla
1962
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Türi Dávid
2000
Kinizsi TTK
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 181,0 0 dqs I. osztály
2 Bogdánffy Gergő Sámuel 1998. Kinizsi TTK 178,0 0 I. osztály
3 Fülöp Szilvia 1991. Mátyásföldi TLE 176,0 0 I. osztály
4 Filkor András 1991. Mátyásföldi TLE 173,0 0 I. osztály
5 Borsai Ádám Balázs 1978. Kinizsi TTK 170,0 0 I. osztály
6 Kabán Béla Dániel dr 1987. Kinizsi TTK 168,0 0 I. osztály
7 Füles Károly Ferenc 1975. Kinizsi TTK 165,0 0 I. osztály
8 Doór Zalán 1983. Mátyásföldi TLE 165,0 0 I. osztály
9 Türi Dávid 2000. Kinizsi TTK 163,0 0 I. osztály
10 Czuppan Zoltán Károly 1973. Kinizsi TTK 160,0 0 I. osztály
11 Csabai Attila 1972. Mátyásföldi TLE 156,0 0 I. osztály
12 Godó Zoltán 1964. Mátyásföldi TLE 154,0 0 I. osztály
13 Kabán Béla 1962. Kinizsi TTK 150,0 0 I. osztály
14 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 148,0 0 II. osztály
15 Bogdánffy Zoltán 1966. Kinizsi TTK 146,0 0 II. osztály
16 Dallos Gábor 1969. Mátyásföldi TLE 144,0 0 II. osztály
17 Gulyás István 1959. Mátyásföldi TLE 142,0 0 II. osztály
18 Bozsik Károly 1951. Mátyásföldi TLE 140,0 0 II. osztály
19 Szabó Gyula 1965. Kinizsi TTK 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varró Ferenc 1951. Kinizsi TTK 158,0 0 I. osztály
2 Eskenázi Tibor 1952. Kinizsi TTK 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 152,0 0 I. osztály
2 Szántai Péter 1944. Mátyásföldi TLE 143,0 0 I. osztály
3 Bartuszek Imre 1950. Mátyásföldi TLE 138,0 0 II. osztály
4 Bereczky Elemér dr. 1942. Kinizsi TTK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bogdánffy Gergő Sámuel
1998
Kinizsi TTK
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Czuppan Zoltán Károly
1973
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Kabán Béla
1962
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Türi Dávid
2000
Kinizsi TTK
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bogdánffy Gergő Sámuel
1998
Kinizsi TTK
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Czuppan Zoltán Károly
1973
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Kabán Béla
1962
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Türi Dávid
2000
Kinizsi TTK
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 179,0 0 I. osztály
2 Fülöp Szilvia 1991. Mátyásföldi TLE 177,0 0 I. osztály
3 Bogdánffy Gergő Sámuel 1998. Kinizsi TTK 175,0 0 I. osztály
4 Filkor András 1991. Mátyásföldi TLE 173,0 0 I. osztály
5 Kabán Béla Dániel dr 1987. Kinizsi TTK 171,0 0 I. osztály
6 Borsai Ádám Balázs 1978. Kinizsi TTK 168,0 0 I. osztály
7 Csabai Attila 1972. Mátyásföldi TLE 166,0 0 I. osztály
8 Füles Károly Ferenc 1975. Kinizsi TTK 164,0 0 I. osztály
9 Türi Dávid 2000. Kinizsi TTK 160,0 0 I. osztály
10 Doór Zalán 1983. Mátyásföldi TLE 158,0 0 I. osztály
11 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 156,0 0 I. osztály
12 Czuppan Zoltán Károly 1973. Kinizsi TTK 154,0 0 I. osztály
13 Godó Zoltán 1964. Mátyásföldi TLE 148,0 0 II. osztály
14 Dallos Gábor 1969. Mátyásföldi TLE 146,0 0 II. osztály
15 Bogdánffy Zoltán 1966. Kinizsi TTK 143,0 0 II. osztály
16 Kabán Béla 1962. Kinizsi TTK 141,0 0 II. osztály
17 Szabó Gyula 1965. Kinizsi TTK 136,0 0 II. osztály
18 Gulyás István 1959. Mátyásföldi TLE 134,0 0 II. osztály
19 Bozsik Károly 1951. Mátyásföldi TLE 132,0 0 II. osztály
20 Bartuszek Imre 1950. Mátyásföldi TLE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varró Ferenc 1951. Kinizsi TTK 162,0 0 I. osztály
2 Eskenázi Tibor 1952. Kinizsi TTK 128,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 152,0 0 I. osztály
2 Szántai Péter 1944. Mátyásföldi TLE 126,0 0 II. osztály
3 Bereczky Elemér dr. 1942. Kinizsi TTK 123,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély