BRSE évadzáró meghívásos minősítő versenye

Versenyengedély szám
403/B-11/22/2020
A verseny szervezője
Budapesti Rendészeti SE
A verseny helyszíne
Táborfalva
A verseny kezdete
2020-11-14
A verseny vége
2020-11-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 88,0 0 II. osztály
2 Bedő Vince 2000. UTE 84,0 0 II. osztály
3 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 83,0 0 II. osztály
4 Bagyura János 1973. Budapesti Rendészeti SE 80,0 0 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 79,0 0 II. osztály
6 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 77,0 0 II. osztály
7 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 73,0 0 II. osztály
8 Buláth András 1977. UTE 59,0 0 III. osztály
9 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 55,0 0 III. osztály
10 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 51,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 172,0 0 II. osztály
2 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 168,0 0 II. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 166,0 0 II. osztály
4 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 164,0 0 II. osztály
5 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 147,0 0 III. osztály
6 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 132,0 0 III. osztály
7 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 131,0 0 III. osztály
8 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 119,0 0 IV. osztály
9 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 118,0 0 IV. osztály
10 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 110,0 0 IV. osztály
11 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 98,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 173,0 0 II. osztály
2 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 168,0 0 II. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 165,0 0 II. osztály
4 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 133,0 0 III. osztály
5 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 124,0 0 III. osztály
6 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 105,0 0 IV. osztály
7 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 101,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 181,0 0 II. osztály
2 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 178,0 0 II. osztály
3 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 170,0 0 II. osztály
4 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 169,0 0 II. osztály
5 Bedő Vince 2000. UTE 152,0 0 III. osztály
6 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 128,0 0 III. osztály
7 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 122,0 0 III. osztály
8 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 117,0 0 IV. osztály
9 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 116,0 52 IV. osztály
10 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 116,0 50 IV. osztály
11 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 115,0 0 IV. osztály
12 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 110,0 0 IV. osztály
13 Hantosi Anett 1977. Budapesti Rendészeti SE 106,0 0 IV. osztály
14 Bagyura János 1973. Budapesti Rendészeti SE 104,0 0 IV. osztály
15 Janotka János 1954. Budapesti Rendészeti SE 93,0 45 IV. osztály
16 Hantosi István 1952. Budapesti Rendészeti SE 93,0 22 IV. osztály
17 Kékesi György 1969. Budapesti Rendészeti SE 92,0 0 IV. osztály
18 Janotka László 1959. Budapesti Rendészeti SE 89,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 181,0 0 II. osztály
2 Horváth József Csaba 1967. Budapesti Rendészeti SE 179,0 0 II. osztály
3 Bedő Vince 2000. UTE 168,0 0 II. osztály
4 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 165,0 0 II. osztály
5 Csaba Levente 1975. Budapesti Rendészeti SE 163,0 0 II. osztály
6 Szabó Zsolt 1970. Budapesti Rendészeti SE 162,0 0 II. osztály
7 Hantosi Anett 1977. Budapesti Rendészeti SE 147,0 0 III. osztály
8 Oláh János 1953. Budapesti Rendészeti SE 132,0 0 III. osztály
9 Hantosi István 1952. Budapesti Rendészeti SE 131,0 0 III. osztály
10 Imreh Lajos 1953. Budapesti Rendészeti SE 128,0 0 III. osztály
11 Kulcsár Zoltán ifj. 1977. Budapesti Rendészeti SE 127,0 0 III. osztály
12 Bagyura János 1973. Budapesti Rendészeti SE 124,0 0 III. osztály
13 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 121,0 0 III. osztály
14 Kovács István Péter 1988. Budapesti Rendészeti SE 119,0 0 IV. osztály
15 Kulcsár Zoltán 1949. Budapesti Rendészeti SE 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély