Dorog Rapid Shooting Bajnokság

Versenyengedély szám
425/Sz-11/10/2020
A verseny szervezője
Dorog Városi Lövészegyesület
A verseny helyszíne
Dorog, Pataksor alsó Hrsz 021, 2510
A verseny kezdete
2020-11-15
A verseny vége
2020-11-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 31,0 0 II. osztály
2 Szigecsán Dénes 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 31,0 0 II. osztály
3 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 31,0 0 II. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
5 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Herendi Ádám
1982
Technikai Sportok Klubja
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Volentér György
1963
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 32,0 0 II. osztály
3 Szigecsán Dénes 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 32,0 0 II. osztály
4 Volentér Balázs 1997. BKV TTE 32,0 0 II. osztály
5 Kókai Gáspár 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 32,0 0 II. osztály
6 Volentér György 1963. Dorog Városi Lövészegyesület 32,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Volentér György
1963
Dorog Városi Lövészegyesület
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szigecsán Dénes 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 33,0 0 II. osztály
2 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 33,0 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
4 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
6 Volentér György 1963. Dorog Városi Lövészegyesület 33,0 0 II. osztály
7 Volentér Balázs 1997. BKV TTE 33,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Herendi Ádám
1982
Technikai Sportok Klubja
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Volentér György
1963
Dorog Városi Lövészegyesület
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 34,0 0 II. osztály
2 Szigecsán Dénes 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 34,0 0 II. osztály
3 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
4 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Volentér György
1963
Dorog Városi Lövészegyesület
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kókai Gáspár 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 35,0 0 II. osztály
2 Szigecsán Dénes 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 35,0 0 II. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 35,0 0 II. osztály
4 Molnár Péter 1982. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 35,0 0 II. osztály
5 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély