BKV TTE Kupa Minősítő verseny 2021/2

Versenyengedély szám
002/B-10/01/2021
A verseny szervezője
BKV TTE
A verseny helyszíne
Budapest Kerepesi ut. BKV METRO lőtere
A verseny kezdete
2021-10-06
A verseny vége
2021-10-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Lőrincz János
1957
Tápiószentmárton LK
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Szabó Péter
1969
Jászfelsőszentgyörgy LK
Farkas Zoltán
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Schmidt Olivér
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Hoós Ernő
1978
Jászfelsőszentgyörgy LK
Piroch Rudolf András
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kaplár Fehér István
1994
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Imre
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Tamás
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Dankó Péter
1955
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szikra Tamás
1962
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Tamás
1967
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kalup Zoltán
1970
Jászfelsőszentgyörgy LK
Göncfalvi Zsolt
1983
Jászfelsőszentgyörgy LK
Dr. Wolkowski Bogdan Pawel
1962
Jászfelsőszentgyörgy LK
Jasó Gábor
1972
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pócs János
1963
Jászfelsőszentgyörgy LK
Molnár Sándor
1959
Jászfelsőszentgyörgy LK
Gál József
1974
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth József
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Bajkó Balázs
1987
BKV TTE
Baranyai György dr
1958
BKV TTE
Baranyai Miklós dr
1952
BKV TTE
Bende Dominik
2006
BKV TTE
Borbély Attila prof.dr
1951
BKV TTE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Bönde Boróka Lilla
2006
BKV TTE
Chikány Béla
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gazdag Sándor
1972
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Kroboth Csaba
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Magyar Mariann
1992
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pap Adrián
2002
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szabó György István
1963
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Bódi Georgina
1988
Pándi Sportlövész Egyesület
Bódi Ádám
1987
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Domonkos
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Zsombor
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Barbara
2010
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Nikolett
2009
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Németh Lili
2009
Pándi Sportlövész Egyesület
Németh Zoltán
1979
Pándi Sportlövész Egyesület
Németh Zoltán
2010
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Veres Levente
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 96,0 0 I. osztály
2 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 92,0 0 I. osztály
3 Dékán Zoltán 1968. Mátyásföldi TLE 91,0 0 I. osztály
4 Ladányi István 1976. BKV TTE 88,0 0 I. osztály
5 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 87,0 0 I. osztály
6 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 86,0 0 I. osztály
7 Kovács Attila 1975. Mátyásföldi TLE 86,0 0 I. osztály
8 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 85,0 0 I. osztály
9 Jankó Gábor Lajos 1966. BKV TTE 85,0 0 I. osztály
10 Vajda Zoltán 1958. BKV TTE 84,0 0 I. osztály
11 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 84,0 0 I. osztály
12 Filkor András 1991. Mátyásföldi TLE 84,0 0 I. osztály
13 Németh Zoltán 1979. Pándi Sportlövész Egyesület 83,0 0 I. osztály
14 Demény Domonkos 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 83,0 0 I. osztály
15 Gulyás Attila 1963. BKV TTE 83,0 0 I. osztály
16 Dobos Zoltán 1975. Mátyásföldi TLE 83,0 0 I. osztály
17 Elefánti Róbert 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 83,0 0 I. osztály
18 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 82,0 0 I. osztály
19 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 81,0 0 I. osztály
20 Veres Levente 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 81,0 0 I. osztály
21 Bódi Ádám 1987. Pándi Sportlövész Egyesület 81,0 0 I. osztály
22 Demény Zsombor 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 78,0 0 I. osztály
23 Polik Tamás László 1974. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
24 Schmiedt Csaba 1978. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
25 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 76,0 0 I. osztály
26 Filkor Zoltán 1957. Mátyásföldi TLE 73,0 0 I. osztály
27 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 73,0 0 I. osztály
28 Vadicska László 1966. BKV TTE 72,0 0 I. osztály
29 Bende János ifj. 1983. Mátyásföldi TLE 72,0 0 I. osztály
30 Oroszi Péter 1985. BKV TTE 72,0 0 I. osztály
31 Pintér Lajos 1977. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
32 Lazók József 1967. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
33 Connerth Gábor 1976. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
34 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
35 Józsa Péter Ferenc 1970. BKV TTE 66,0 0 I. osztály
36 Szarka Ferenc 1973. BKV TTE 62,0 0 II. osztály
37 Leták János 1975. BKV TTE 62,0 0 II. osztály
38 Béres József 1963. Mátyásföldi TLE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Bódi Georgina
1988
Pándi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 87,0 0 -
2 Bódi Georgina 1988. Pándi Sportlövész Egyesület 82,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Péter
1969
Jászfelsőszentgyörgy LK
Farkas Zoltán
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kováts László
1950
Jászfelsőszentgyörgy LK
Hoós Ernő
1978
Jászfelsőszentgyörgy LK
Papp István
1958
Jászfelsőszentgyörgy LK
Piroch Rudolf András
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Horváth Krisztián
1982
Jászfelsőszentgyörgy LK
Suszter Sándor
1971
Jászfelsőszentgyörgy LK
Göncfalvi Zsolt
1983
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pozsgai Ádám
1988
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kalup Zoltán
1970
Jászfelsőszentgyörgy LK
Bruckner Tibor
1977
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Tamás
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tar János
1958
Jászfelsőszentgyörgy LK
Bojtár János Tamás
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Storz Judit
1968
Jászfelsőszentgyörgy LK
Hudák Nikolett
1988
Jászfelsőszentgyörgy LK
Patócs Róbert
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Németi Tibor
1948
Jászfelsőszentgyörgy LK
Jasó Gábor
1972
Jászfelsőszentgyörgy LK
Gál József
1974
Jászfelsőszentgyörgy LK
Dankó Péter
1955
Jászfelsőszentgyörgy LK
Mester Noé
2003
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kurucz Dávid
1993
Jászfelsőszentgyörgy LK
Papp Iván
1984
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kónya József Pál
1946
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Imre
1954
Jászfelsőszentgyörgy LK
Bittera Gábor
1976
Jászfelsőszentgyörgy LK
Katona Zsolt Csaba
1982
Jászfelsőszentgyörgy LK
Balla József
1957
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pócs János
1963
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szentpéteri Ferenc
1961
Jászfelsőszentgyörgy LK
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Lőrincz János
1957
Tápiószentmárton LK
Trajkovics János
1956
Fekete Sólyom Lövész Sportklub
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Bódi Ádám
1987
Pándi Sportlövész Egyesület
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Németh Zoltán
1979
Pándi Sportlövész Egyesület
Veres Levente
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Zsombor
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Domonkos
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Pataki István
1950
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Trajkovics János 1956. Fekete Sólyom Lövész Sportklub 94,0 0 I. osztály
2 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 88,0 0 I. osztály
3 Bódi Ádám 1987. Pándi Sportlövész Egyesület 87,0 0 I. osztály
4 Elefánti Róbert 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 83,0 3 I. osztály
5 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 83,0 2 I. osztály
6 Vajda Zoltán 1958. BKV TTE 82,0 2 I. osztály
7 Németh Zoltán 1979. Pándi Sportlövész Egyesület 82,0 1 I. osztály
8 Lazók József 1967. Mátyásföldi TLE 81,0 1 I. osztály
9 Demény Zsombor 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 81,0 0 I. osztály
10 Mucsi Sándor 1972. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
11 Veres Levente 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 81,0 0 I. osztály
12 Béres József 1963. Mátyásföldi TLE 81,0 0 I. osztály
13 Popovics Ottó 1986. BKV TTE 80,0 3 I. osztály
14 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 80,0 2 I. osztály
15 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 80,0 1 I. osztály
16 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 78,0 2 I. osztály
17 Gulyás Attila 1963. BKV TTE 78,0 1 I. osztály
18 Jankó Gábor Lajos 1966. BKV TTE 77,0 0 I. osztály
19 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 76,0 2 I. osztály
20 Bende János ifj. 1983. Mátyásföldi TLE 76,0 0 I. osztály
21 Dékán Zoltán 1968. Mátyásföldi TLE 76,0 0 I. osztály
22 Oroszi Péter 1985. BKV TTE 76,0 0 I. osztály
23 Pintér Lajos 1977. BKV TTE 75,0 0 I. osztály
24 Dobos Zoltán 1975. Mátyásföldi TLE 75,0 0 I. osztály
25 Sándor Mihály dr 1970. BKV TTE 75,0 0 I. osztály
26 Imre János 1954. Mátyásföldi TLE 75,0 0 I. osztály
27 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 74,0 0 I. osztály
28 Demény Domonkos 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 74,0 0 I. osztály
29 Rab István 1958. BKV TTE 74,0 0 I. osztály
30 Füleki Ákos Sándor 1983. BKV TTE 72,0 0 I. osztály
31 Bánki István 1955. BKV TTE 72,0 0 I. osztály
32 Hrubos György 1961. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
33 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
34 Sliczni Szabó Lajos 1948. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
35 Schmiedt Csaba 1978. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
36 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
37 Nádudvari Lajos 1962. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
38 Oláh Attila 1985. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
39 Klacsán György 1959. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
40 Filkor András 1991. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
41 Paulovics Lajos 1964. Mátyásföldi TLE 69,0 0 I. osztály
42 Pataki István 1950. BKV TTE 69,0 0 I. osztály
43 Kovács Attila 1975. Mátyásföldi TLE 68,0 0 I. osztály
44 Vadicska László 1966. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
45 Kiss Tamás 1993. Mátyásföldi TLE 68,0 0 I. osztály
46 Kloczka József 1976. BKV TTE 67,0 0 I. osztály
47 Ladányi István 1976. BKV TTE 67,0 0 I. osztály
48 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 65,0 0 I. osztály
49 Neszteli István dr 1952. BKV TTE 65,0 0 I. osztály
50 Leták János 1975. BKV TTE 64,0 0 II. osztály
51 Connerth Gábor 1976. BKV TTE 64,0 0 II. osztály
52 Polik Tamás László 1974. BKV TTE 63,0 0 II. osztály
53 Józsa Péter Ferenc 1970. BKV TTE 63,0 0 II. osztály
54 Szarka Ferenc 1973. BKV TTE 60,0 0 II. osztály
55 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Georgina
1988
Pándi Sportlövész Egyesület
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi Georgina 1988. Pándi Sportlövész Egyesület 88,0 0 -
2 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 69,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 232,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Dékán Zoltán
1968
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Bódi Ádám
1987
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Domonkos
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Demény Zsombor
2002
Pándi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 267,0 0 I. osztály
2 Majoros László 1963. Mátyásföldi TLE 258,0 0 I. osztály
3 Schmiedt Csaba 1978. BKV TTE 257,0 0 I. osztály
4 Dékán Zoltán 1968. Mátyásföldi TLE 242,0 0 II. osztály
5 Bódi Ádám 1987. Pándi Sportlövész Egyesület 240,0 0 II. osztály
6 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 227,0 0 II. osztály
7 Kovács Attila 1975. Mátyásföldi TLE 226,0 0 II. osztály
8 Czunyi Krisztián 1977. BKV TTE 216,0 0 II. osztály
9 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 215,0 0 II. osztály
10 Kovács Zoltán 1987. Mátyásföldi TLE 204,0 0 III. osztály
11 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 203,0 0 III. osztály
12 Demény Domonkos 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 198,0 0 IV. osztály
13 Polik Tamás László 1974. BKV TTE 179,0 0 -
14 Lazók József 1967. Mátyásföldi TLE 162,0 0 -
15 Demény Zsombor 2002. Pándi Sportlövész Egyesület 152,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély