II. o. Rapid Shooting Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
038/Sz-10/01/2021
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2021-10-23
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Előzetes - SVIR - nevezés esetén: 3.000 Ft/fő/versenyszám; helyszíni nevezésnél: 4.000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Ungvári István
1968
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Takó László Balázs
1980
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 85,0 0 II. osztály
3 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 74,0 0 II. osztály
4 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 70,0 0 II. osztály
5 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
6 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 65,0 0 II. osztály
7 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 65,0 0 II. osztály
8 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 64,0 0 II. osztály
9 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 64,0 0 II. osztály
10 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 64,0 0 II. osztály
11 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 55,0 0 III. osztály
12 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 47,0 0 III. osztály
13 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 45,0 0 III. osztály
14 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
15 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 42,0 0 III. osztály
16 Ungvári István 1968. Kisalföldi Lövészklub 40,0 0 III. osztály
17 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kovács Péter
1971
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Antal János
1983
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Takó László Balázs
1980
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Füleki Zoltán
1967
Kisalföldi Lövészklub
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Róbert
1978
Kisalföldi Lövészklub
Nagy István dr
1956
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Róbert 1978. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 98,0 0 II. osztály
3 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 97,0 0 II. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 90,0 0 II. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 90,0 0 II. osztály
6 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
7 Joó Szabolcs 1982. Győri Lövészklub 88,0 0 II. osztály
8 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 87,0 0 II. osztály
9 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 87,0 0 II. osztály
10 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 II. osztály
11 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 80,0 0 II. osztály
12 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
13 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 73,0 0 II. osztály
14 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 73,0 0 II. osztály
15 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
16 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
17 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 70,0 0 II. osztály
18 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 68,0 0 II. osztály
19 Nagy István dr 1956. Zuglő Klub SLE 63,0 0 II. osztály
20 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 61,0 0 II. osztály
21 Kenedli István 1984. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 58,0 0 III. osztály
22 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 57,0 0 III. osztály
23 Lilik Ferenc 1971. Győri Lövészklub 56,0 0 III. osztály
24 Antal János 1983. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 47,0 0 III. osztály
25 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
26 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 43,0 0 III. osztály
27 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 30,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Varga Róbert
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Varga Róbert 1978. Kisalföldi Lövészklub 75,0 0 II. osztály
3 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 59,0 0 III. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 85,0 0 II. osztály
3 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 77,0 0 II. osztály
4 Olasz János 1968. Sasszem SE 75,0 0 II. osztály
5 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
6 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 62,0 0 II. osztály
7 Szőke Zoltán 1986. Polgárdi Lövészklub 62,0 0 II. osztály
8 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 41,0 0 III. osztály
9 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 41,0 0 III. osztály
10 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 40,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga Róbert
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kenedli István
1984
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Nagy István dr
1956
Zuglő Klub SLE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Róbert 1978. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 98,0 0 II. osztály
3 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 II. osztály
4 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 84,0 0 II. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 83,0 0 II. osztály
6 Kenedli István 1984. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 64,0 0 II. osztály
7 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 64,0 0 II. osztály
8 Nagy István dr 1956. Zuglő Klub SLE 62,0 0 II. osztály
9 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 58,0 0 III. osztály
10 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 52,0 0 III. osztály
11 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély