2. fordulós meghívásos felkészülési verseny

Versenyengedély szám
112/B-03/13/2021
A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2021-03-19
A verseny vége
2021-03-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia
2004
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 0 Aranyjelvény
2 Domsits Olivia 2004. UTE 554,0 0 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 550,0 11 Aranyjelvény
4 Borbola Borka 2004. KSI SE 550,0 6 Aranyjelvény
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 549,0 0 Aranyjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 504,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 22,0 0
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 18,0 0
3 Domsits Olivia 2004. UTE 16,0 0
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 2,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 578,0 0 Ifjú Mester
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 549,0 0 Ezüstjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 544,0 0 Bronzjelvény
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 543,0 0 Bronzjelvény
5 Somhegyi Edina 2003. UTE 533,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 13,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sike Renáta
1978
BHSE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 577,0 0 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 0 I. osztály
3 Palánki Klaudia 2000. UTE 558,0 0 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 33,0 0
2 Sike Renáta 1978. BHSE 31,0 0
3 Palánki Klaudia 2000. UTE 7,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély