Zalaegerszeg Kupa

Versenyengedély szám
114/Tp-04/01/2021
A verseny szervezője
Zalaegerszegi PLE
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-04-11
A verseny vége
2021-04-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 0 II. osztály
2 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
3 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
5 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 76,0 0 II. osztály
6 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 76,0 0 II. osztály
7 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 55,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Birkás György
1972
Nagykanizsai PLE
Mester Eszter
1981
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 87,0 0 II. osztály
3 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 II. osztály
4 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 81,0 0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
7 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 78,0 0 II. osztály
8 Gecse Félix 1999. Zalaegerszegi PLE 77,0 0 II. osztály
9 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 77,0 0 II. osztály
10 Birkás György 1972. Nagykanizsai PLE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 94,0 0 I. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
3 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 88,0 40 II. osztály
4 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 88,0 38 II. osztály
5 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 74,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Biczó Józsefné
1961
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 87,0 0 II. osztály
3 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
4 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
5 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 83,0 0 II. osztály
6 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
7 Biczó Józsefné 1961. Zalaegerszegi PLE 80,0 0 II. osztály
8 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 78,0 0 II. osztály
9 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 77,0 0 II. osztály
10 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 87,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 72,0 0 II. osztály
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Bem Tábornok - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Lutár András dr
1971
Zalaegerszegi PLE
Gecse Félix
1999
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Alba Volán SC
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 92,0 0 -
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 90,0 62 -
3 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 90,0 60 -
4 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 -
5 Gecse Félix 1999. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 -
6 Lutár András dr 1971. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 -
7 Kapócs István 1956. Alba Volán SC 81,0 0 -
8 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 20,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 83,0 0 II. osztály
2 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Donald Malson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 61,0 0 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 82,0 0 -
2 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 -
3 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 69,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 92,0 0 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 0 II. osztály
4 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 83,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 81,0 0 II. osztály
7 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
8 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 76,0 0 II. osztály
9 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 0 II. osztály
10 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 93,0 4 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 93,0 3 I. osztály
3 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 90,0 0 I. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 82,0 0 II. osztály
5 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 68,0 0 II. osztály
7 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Mester Eszter
1981
Zalaegerszegi PLE
Mester Szabolcs
1976
Zalaegerszegi PLE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
2 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
3 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 77,0 2 II. osztály
4 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 77,0 1 II. osztály
5 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 72,0 0 II. osztály
6 Friedery Albert Ludwig 1946. Göcsej Sportlövész Egyesület 59,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
2 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
3 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 79,0 0 II. osztály
4 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 75,0 0 II. osztály
5 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Heitter Péter
1958
Győri Polgári LE
Bereczk Róbert
1970
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 80,0 0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
3 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
4 Friedery Albert Ludwig 1946. Göcsej Sportlövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
5 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 59,0 0 II. osztály
6 Heitter Péter 1958. Győri Polgári LE 56,0 0 II. osztály
7 Bereczk Róbert 1970. Diana Sportlövész Klub 50,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély