TS Magyar Kupa 1. forduló

Versenyengedély szám
118/TS-03/01/2021
A verseny szervezője
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
Hódmezővásárhely
A verseny kezdete
2021-03-26
A verseny vége
2021-03-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Serdülő, Ifi, Junior: 2.000,- Ft/fő/versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
57100209-12016356-00000000

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Ozsvárt Donát
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Büki Dávid 1995. Miskolci Honvéd Sportegyesület 04:43:00 0 -
2 Kohári Dávid 1998. Sólyom Lövész Egylet 04:58:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Horváth Dorina Szilvia
1999
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 08:04:00 0 -
2 Horváth Dorina Szilvia 1999. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 10:16:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pataki János 2005. Nyíregyházi PLE 05:13:00 0 -
2 Holló Martin 2007. VASAS SC 05:22:00 0 -
3 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 05:52:00 0 -
4 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 06:15:00 0 -
5 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 07:09:00 0 -
6 Kunos László 2007. VASAS SC 07:16:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint zártirányzékú puska NK - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Bere Johanna Zója
2007
BHSE
Bere Larissza Vanda
2006
BHSE
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csikász Panni 2008. VASAS SC 05:44:00 0 -
2 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 05:46:00 0 -
3 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:11:00 0 -
4 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:34:00 0 -
5 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 06:42:00 0 -
6 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 06:53:00 0 -
7 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 06:54:00 0 -
8 Bere Larissza Vanda 2006. BHSE 07:15:00 0 -
9 Bere Johanna Zója 2007. BHSE 07:16:00 0 -
10 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 09:12:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kanczler Zsófia
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kanczler Zsófia 2000. VASAS SC 09:57:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczkó Evelin Vivien
2001
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczkó Evelin Vivien 2001. VASAS SC 07:18:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Kovács Oroszlán Anna Réka
2006
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 07:12:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Holló Martin
2007
VASAS SC
Kunos László
2007
VASAS SC
Fekete Boldizsár
2010
VASAS SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holló Martin 2007. VASAS SC 08:55:00 0 -
2 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 09:02:00 0 -
3 Kunos László 2007. VASAS SC 09:06:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint nyílt irányzékú (rugós) puska - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Csikász Panni
2008
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Büki Dávid
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
Büki Ádám
1995
Miskolci Honvéd Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Laura 2006. VASAS SC 08:30:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Holló Martin
2007
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holló Martin 2007. VASAS SC 06:33:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Target Sprint pisztoly - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Tamara
2009
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bozóki Tamara 2009. VASAS SC 09:57:00 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély