EB válogató Trap Verseny

Versenyengedély szám
122/K-03/01/2021
A verseny szervezője
Balatonfüredi Lövészklub
A verseny helyszíne
Balatonfűzfői Lövész Egylet 8184 Balatonfűzfő Gyártelep 1500/14 Hrsz.
A verseny kezdete
2021-03-20
A verseny vége
2021-03-21
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
125/13.000 Ft 75/9.000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
OTP Bank: 11748007-20905505
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Bőti Tibor
1981
Puskás Lövész Egyesület
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Bognár László
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Akácos Gábor Norbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Tánczos István
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Borbély József dr
1968
Olympia-S SE
Borsai Szandra
1991
Olympia-S SE
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Deminger Bence
1993
Olympia-S SE
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Göbölös Ibolya
1954
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Kiss Zoltán
1973
Olympia-S SE
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Papp Márton András
1945
Olympia-S SE
Petneházi Sándor
1958
Olympia-S SE
Simonyi Zsolt
1980
Olympia-S SE
Tömör-Tones Petra
1999
Olympia-S SE
Tömör-Tones Zsolt
1971
Olympia-S SE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Vona István
1972
Olympia-S SE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
2 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 96,0 0 III. osztály
3 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 84,0 0 IV. osztály
4 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 83,0 0 IV. osztály
5 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 83,0 0 IV. osztály
6 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 78,0 0 IV. osztály
7 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 74,0 0 IV. osztály
8 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 69,0 0 -
9 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 60,0 0 -
10 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 59,0 0 -
11 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 51,0 0 -
12 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 48,0 0 -
13 Tánczos István 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 45,0 0 -
14 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 39,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ördög János
2002
Köszolg SC
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 66,0 0 -
2 Ördög János 2002. Köszolg SC 66,0 0 -
3 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 53,0 0 -
4 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 47,0 0 -
5 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 45,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 90,0 0 Ezüstjelvény
2 Vass Máté 2006. Köszolg SC 79,0 0 -
3 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 65,0 0 -
4 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 53,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bőti Tibor
1981
Puskás Lövész Egyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fenyves Norbert
1976
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 50,0 0 IV. osztály
2 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 44,0 0 IV. osztály
3 Szakács Zoltán 1981. Debrecen Városi LE 40,0 0 -
4 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 34,0 0 -
5 Fenyves Norbert 1976. Debrecen Városi LE 30,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Tömör-Tones Petra
1999
Olympia-S SE
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Olympia-S SE 84,0 0 IV. osztály
2 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 79,0 0 IV. osztály
3 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 65,0 0 IV. osztály
4 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 59,0 0 -
5 Hettyei Emőke 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 50,0 0 -
6 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 13,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 33,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély