DVLE Minősítő Verseny 10

Versenyengedély szám
101/B-10/09/2021
A verseny szervezője
Debrecen Városi LE
A verseny helyszíne
4002 Debrecen-Apafa, Lőtér utca 10.
A verseny kezdete
2021-10-16
A verseny vége
2021-10-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottlakán Péter
1966
Walther LK
Fekete József
1956
Walther LK
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Kovács Attila
1981
Debrecen Városi LE
Almási György
1968
Debrecen Városi LE
Giday Gergő András
1982
Debrecen Városi LE
Gilányi István
1977
Debrecen Városi LE
Gutter Krisztián
1985
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gilányi István 1977. Debrecen Városi LE 92,0 0 I. osztály
2 Almási György 1968. Debrecen Városi LE 89,0 4 I. osztály
3 Kovács Attila 1981. Debrecen Városi LE 89,0 3 I. osztály
4 Giday Gergő András 1982. Debrecen Városi LE 84,0 0 I. osztály
5 Gutter Krisztián 1985. Debrecen Városi LE 83,0 0 I. osztály
6 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 75,0 0 I. osztály
7 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Gutter János
1955
Debrecen Városi LE
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gutter János 1955. Debrecen Városi LE 78,0 0 -
2 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 67,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Pittlik Zoltán
1967
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 190,0 0 I. osztály
2 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 181,0 6 I. osztály
3 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 169,0 0 I. osztály
4 Pittlik Zoltán 1967. Debrecen Városi LE 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 181,0 8 I. osztály
2 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 166,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 188,0 0 I. osztály
2 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 144,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete József
1956
Walther LK
Ottlakán Péter
1966
Walther LK
Fodor Dávid Patrik
1990
Debrecen Városi LE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Giday Gergő András
1982
Debrecen Városi LE
Gutter Krisztián
1985
Debrecen Városi LE
Gálóczhi-Tömösváry Zsolt dr
1968
Debrecen Városi LE
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Kovács Attila
1981
Debrecen Városi LE
Molnár Zsolt
1976
Debrecen Városi LE
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Nagy Imre
1980
Debrecen Városi LE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1980. Debrecen Városi LE 82,0 3 I. osztály
2 Kovács Attila 1981. Debrecen Városi LE 82,0 2 I. osztály
3 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 82,0 1 I. osztály
4 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 80,0 0 I. osztály
5 Gutter Krisztián 1985. Debrecen Városi LE 75,0 1 I. osztály
6 Molnár Zsolt 1976. Debrecen Városi LE 75,0 0 I. osztály
7 Fodor Dávid Patrik 1990. Debrecen Városi LE 72,0 2 I. osztály
8 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 63,0 0 II. osztály
9 Giday Gergő András 1982. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
10 Gálóczhi-Tömösváry Zsolt dr 1968. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
11 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 59,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Gutter János
1955
Debrecen Városi LE
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 70,0 0 I. osztály
2 Gutter János 1955. Debrecen Városi LE 68,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Nagy Imre
1980
Debrecen Városi LE
Pittlik Zoltán
1967
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 179,0 0 I. osztály
2 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 176,0 0 I. osztály
3 Pittlik Zoltán 1967. Debrecen Városi LE 153,0 0 I. osztály
4 Nagy Imre 1980. Debrecen Városi LE 119,0 0 IV. osztály
5 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 115,0 0 IV. osztály
6 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 94,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 167,0 0 I. osztály
2 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 110,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 120,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 209,0 0 III. osztály
2 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 193,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Szentiványi Sándor
1975
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szentiványi Sándor 1975. Debrecen Városi LE 93,0 0 II. osztály
2 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 90,0 0 II. osztály
3 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 86,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély