Szőke Csaba megyei Sportlöbő Emlékverseny

Versenyengedély szám
159/B-05/11/2021
A verseny szervezője
Heves Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
3271 Visonta, Lőtér
A verseny kezdete
2021-05-09
A verseny vége
2021-05-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni 1000 Ft. csapat 700 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Banka Amanda Helga 1982. Dózsa György Visontai LE 187,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Stadler Csaba
1980
Markaz Községi Sport Lövészklub
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 279,0 0 I. osztály
2 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 270,0 0 I. osztály
3 Szarvas László 1974. Dózsa György Visontai LE 245,0 0 I. osztály
4 Molnár Imre 1950. MTTSZ "Dobó István" Domoszló 238,0 0 II. osztály
5 Banka Amanda Helga 1982. Dózsa György Visontai LE 187,0 0 -
6 Stadler Csaba 1980. Markaz Községi Sport Lövészklub 123,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 284,0 0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 281,0 0 I. osztály
3 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 281,0 0 I. osztály
4 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 268,0 0 I. osztály
5 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 258,0 0 II. osztály
6 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 229,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Banka Amanda Helga 1982. Dózsa György Visontai LE 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Vasas Gábor
1953
VAMAV LSK
Kerékgyártó László
1961
MFS Sportlövő Egyesület
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Kakuk Gyula
1957
Dózsa György Visontai LE
Kovács Krisztián
1974
Dózsa György Visontai LE
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 190,0 0 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 189,0 0 I. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 188,0 0 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 187,0 10 I. osztály
5 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 187,0 8 I. osztály
6 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 185,0 10 I. osztály
7 Kerékgyártó László 1961. MFS Sportlövő Egyesület 185,0 8 I. osztály
8 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 184,0 9 I. osztály
9 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 184,0 7 I. osztály
10 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 183,0 0 I. osztály
11 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
12 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 178,0 0 I. osztály
13 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 177,0 0 I. osztály
14 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 171,0 0 I. osztály
15 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 169,0 0 I. osztály
16 Vasas Gábor 1953. VAMAV LSK 166,0 3 I. osztály
17 Kovács Krisztián 1974. Dózsa György Visontai LE 166,0 2 I. osztály
18 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 159,0 0 I. osztály
19 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 150,0 0 I. osztály
20 Szarvas László 1974. Dózsa György Visontai LE 142,0 0 II. osztály
21 Kakuk Gyula 1957. Dózsa György Visontai LE 142,0 0 II. osztály
22 Molnár Imre 1950. MTTSZ "Dobó István" Domoszló 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zele Imre 1956. MFS Sportlövő Egyesület 173,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Kiss Gábor
1980
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Vasas Gábor
1953
VAMAV LSK
Kerékgyártó László
1961
MFS Sportlövő Egyesület
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Kakuk Gyula
1957
Dózsa György Visontai LE
Kovács Krisztián
1974
Dózsa György Visontai LE
Szarvas László
1974
Dózsa György Visontai LE
Oszvald Tamás
1959
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 191,0 0 I. osztály
2 Kiss Gábor 1980. Káli Lövész Sport Klub 190,0 0 I. osztály
3 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 188,0 0 I. osztály
4 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 187,0 0 I. osztály
5 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 0 I. osztály
6 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 183,0 0 I. osztály
7 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 182,0 0 I. osztály
8 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 182,0 0 I. osztály
9 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 181,0 0 I. osztály
10 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 180,0 0 I. osztály
11 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 179,0 0 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 178,0 0 I. osztály
13 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 I. osztály
14 Szarvas László 1974. Dózsa György Visontai LE 171,0 0 I. osztály
15 Kerékgyártó László 1961. MFS Sportlövő Egyesület 170,0 0 I. osztály
16 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 157,0 0 I. osztály
17 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 153,0 0 I. osztály
18 Vasas Gábor 1953. VAMAV LSK 150,0 0 I. osztály
19 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 150,0 0 I. osztály
20 Kovács Krisztián 1974. Dózsa György Visontai LE 136,0 0 II. osztály
21 Kakuk Gyula 1957. Dózsa György Visontai LE 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Amanda Helga
1982
Dózsa György Visontai LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Banka Amanda Helga 1982. Dózsa György Visontai LE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zele Imre 1956. MFS Sportlövő Egyesület 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély