2021. évi Budapest Utánpótlás Kupa

Versenyengedély szám
223/B-07/09/2021
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Mexikói út UTE és Fehér út Nemzeti lőtér
A verseny kezdete
2021-07-17
A verseny vége
2021-07-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Ferik Csilla
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 389,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 387,0 0 Aranyjelvény
3 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 384,0 0 Aranyjelvény
4 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 0 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE 381,0 0 Aranyjelvény
6 Képes Edua 2007. APLE 375,0 14 Aranyjelvény
7 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 375,0 12 Aranyjelvény
8 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 371,0 0 Aranyjelvény
9 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 361,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 418,7 0 Aranyjelvény
2 Bodolai Boglárka 2006. APLE 412,1 0 Aranyjelvény
3 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 406,9 0 Aranyjelvény
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 406,2 0 Aranyjelvény
5 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 405,0 0 Aranyjelvény
6 Toma Réka 2006. UTE 402,5 0 Aranyjelvény
7 Szegesdi Eszter 2005. UTE 394,4 0 Aranyjelvény
8 Holló Eszter 2004. APLE 384,3 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Marton Tamás
2010
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Benkő Áron
2009
UTE
Véghelyi András
2008
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 397,0 0 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 392,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 388,0 0 Aranyjelvény
4 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 383,0 0 Aranyjelvény
5 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 378,0 0 Aranyjelvény
6 Kertai Szabolcs 2007. UTE 376,0 0 Aranyjelvény
7 Fuglovics Armand 2007. UTE 373,0 0 Aranyjelvény
8 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 368,0 0 Aranyjelvény
9 Mészáros Marcell 2008. UTE 367,0 0 Aranyjelvény
10 Marton Tamás 2010. UTE 320,0 0 Bronzjelvény
11 Benkő Áron 2009. UTE 314,0 0 -
12 Véghelyi András 2008. UTE 306,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tarr Gyula
2006
UTE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 412,6 0 Aranyjelvény
2 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 410,1 0 Aranyjelvény
3 Tarr Gyula 2006. UTE 407,1 0 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 401,5 0 Aranyjelvény
5 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 400,9 0 Aranyjelvény
6 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 395,1 0 Aranyjelvény
7 Nádudvari Marcell 2004. APLE 394,2 0 Aranyjelvény
8 Jakab Márton 2004. BHSE 391,9 0 Aranyjelvény
9 Szilágyi András 2005. APLE 391,5 0 Aranyjelvény
10 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 387,6 0 Aranyjelvény
11 Farkas Martin 2004. Egri PLE 383,1 0 Aranyjelvény
12 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 379,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tarr Vivien
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes Eszter
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 632,5 0 I. osztály
2 Tarr Vivien 2001. UTE 630,0 0 I. osztály
3 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 614,2 0 I. osztály
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 607,5 0 I. osztály
5 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 596,6 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 625,0 0 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 620,6 0 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 613,4 0 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 612,7 0 Ifjú Mester
5 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 610,5 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Domsits Olivia
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domsits Olivia 2004. UTE 565,0 0 Aranyjelvény
2 Boros Viktória 2005. KSI SE 563,0 0 Aranyjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 553,0 0 Aranyjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 546,0 0 Aranyjelvény
5 Borbola Borka 2004. KSI SE 544,0 0 Aranyjelvény
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 527,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 561,0 0 Aranyjelvény
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 558,0 0 Ezüstjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 557,0 0 Ezüstjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 544,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Holló Eszter
2004
APLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 610,9 0 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 607,7 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 600,7 0 Aranyjelvény
4 Holló Eszter 2004. APLE 590,1 0 Aranyjelvény
5 Bodolai Boglárka 2006. APLE 571,8 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tarr Vivien 2001. UTE 612,7 0 Ifjú Mester
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 598,8 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Rácz Áron
2006
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilágyi András
2005
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,0 0 Aranyjelvény
2 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 599,0 0 Aranyjelvény
3 Farkas Martin 2004. Egri PLE 598,9 0 Aranyjelvény
4 Szilágyi András 2005. APLE 598,9 0 Aranyjelvény
5 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 597,4 0 Aranyjelvény
6 Rácz Áron 2006. BHSE 590,7 0 Aranyjelvény
7 Nádudvari Marcell 2004. APLE 584,1 0 Aranyjelvény
8 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 577,8 0 Aranyjelvény
9 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 574,1 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 621,8 0 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 619,1 0 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,7 0 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 615,2 0 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. APLE 614,5 0 Ifjú Mester
6 Kozma Bence 2002. APLE 594,0 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 575,0 0 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 574,0 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 568,0 0 Aranyjelvény
4 Holló Eszter 2004. APLE 543,0 0 Ezüstjelvény
5 Bodolai Boglárka 2006. APLE 541,0 0 Ezüstjelvény
6 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 531,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Rácz Áron
2006
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 550,0 0 Aranyjelvény
2 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 545,0 0 Ezüstjelvény
3 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 532,0 0 Bronzjelvény
4 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 519,0 0 -
5 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 461,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tarr Vivien 2001. UTE 1 127,0 0 III. osztály
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 124,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 1 159,0 0 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 148,0 0 Aranyjelvény
3 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 143,0 0 Aranyjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 139,0 0 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. APLE 1 132,0 0 Ezüstjelvény
6 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 1 112,0 0 Bronzjelvény
7 Kozma Bence 2002. APLE 1 084,0 0 -
8 Nádudvari Marcell 2004. APLE 1 072,0 0 -
9 Szilágyi András 2005. APLE 1 056,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 361,0 0 Aranyjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 333,0 0 Ezüstjelvény
3 Szakály Borisz 2009. KSI SE 289,0 0 -
4 Korondi Balázs 2009. KSI SE 279,0 0 -
5 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 243,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Komlós Diána
2008
KSI SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 363,0 0 Aranyjelvény
2 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 349,0 0 Aranyjelvény
3 Komlós Diána 2008. KSI SE 335,0 0 Aranyjelvény
4 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 329,0 0 Ezüstjelvény
5 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 306,0 0 Bronzjelvény
6 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 293,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Polacsek László András
2006
KSI SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Jancsó Joakim
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 369,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 365,0 0 Aranyjelvény
3 Szalma Bence László 2005. UTE 363,0 0 Aranyjelvény
4 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 362,0 0 Aranyjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 361,0 0 Ezüstjelvény
6 Balázs Tamás 2006. KSI SE 353,0 0 Ezüstjelvény
7 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 352,0 0 Ezüstjelvény
8 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 343,0 0 Bronzjelvény
9 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 340,0 0 Bronzjelvény
10 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 336,0 0 Bronzjelvény
11 Jancsó Joakim 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 323,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Tóth Lidia
2006
APLE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 362,0 0 Aranyjelvény
2 Fazekas Milla 2006. KSI SE 355,0 4 Ezüstjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 355,0 1 Ezüstjelvény
4 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 349,0 0 Ezüstjelvény
5 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 348,0 0 Ezüstjelvény
6 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 347,0 0 Ezüstjelvény
7 Tóth Lidia 2006. APLE 341,0 0 Ezüstjelvény
8 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 340,0 0 Ezüstjelvény
9 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 337,0 0 Bronzjelvény
10 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 333,0 2 Bronzjelvény
11 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 333,0 0 Bronzjelvény
12 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 314,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Schindler Levente
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 564,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Máté 2002. UTE 557,0 93 Ezüstjelvény
3 Mezei Kornél 2002. KSI SE 557,0 92 Ezüstjelvény
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 0 Bronzjelvény
5 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 0 Bronzjelvény
6 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 534,0 0 Bronzjelvény
7 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 530,0 0 Bronzjelvény
8 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 514,0 0 -
9 Schindler Levente 2002. UTE 505,0 0 -
10 Reisz Rudolf Ádám 2002. Debreceni Lövészsuli SE 488,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Domsits Olivia
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Havriló Eszter
2003
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 568,0 0 Aranyjelvény
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 556,0 0 Ezüstjelvény
3 Domsits Olivia 2004. UTE 549,0 0 Ezüstjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 544,0 0 Bronzjelvény
5 Oláh Zsófia Anna 2003. Debreceni Lövészsuli SE 543,0 0 Bronzjelvény
6 Havriló Eszter 2003. KSI SE 534,0 0 Bronzjelvény
7 Rédecsi Anita 2002. BHSE 529,0 0 Bronzjelvény
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 49,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély