Esztergomi Spartacus Steel challenge II. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
258/Sz-08/03/2021

Esztergomi Spartacus steel challenge II. osztályú minősítő verseny 2021.08.14.

Verseny megnevezése

Esztergomi Spartacus Steel challenge II. osztályú minősítő verseny

Versenyrendező

Esztergomi Spartacus Sportlövő Klub

Helyszin:

Esztergom lőtér, 2509 Esztergom-Kertváros hegy utca, Hungary

Időpont:

2021.08.14. 9:00-15:00: verseny

Regisztráció

Az MSSZ SVIR rendszerében és a helyszínen.

Indulási feltételek:

Érvényes rajtengedély, érvényes sportorvosi engedély, jogszerűen birtokolt fegyver.

Pályák száma

1/fegyver

Minimum lövésszám

25/fegyver

Fegyvertípusok, diviziók

Kiskaliberű pisztoly, Központi gyújtású pisztoly, Kiskaliberű puska, Pisztoly kaliberű öntöltőpuska, Sörétes puska

Egyéb

A pályák indokolt esetben megváltozhatnak.

Nevezési díj

Első fegyver

4000 Ft

További fegyver, fegyverenként

1000 Ft

Pályák

Pálya.

Pálya típusa

Steel Challenge

Célok:

5 darab 20 vagy 25 cm átmérőjű kör, kb 10 m távolságra elhelyezve.

Minimum lövésszám:

5x5

Értékelés:

Szokásos steel challenge: a célokat el kell találni, kihagyott célért 3 másodperc büntetés jár. A legjobb 4 végrehajtás számít.

Start:

Hangjel

Kiinduló helyzet:

Szokásos steel challenge: puska divíziókban: a fegyver lefelé néz 45 fokban, ujj a sátorvason kívül kinyújtva.

Végrehajtás:

A kijelölt boxból, utolsónak a megjelölt megállító célt kell eltalálni.

Biztonsági szögek

2x90 fok és a golyófogó teteje.

 

A verseny szervezője
Esztergomi Spartacus SE
A verseny helyszíne
Esztergom lőtér, 2509 Esztergom-Kertváros hegy utca
A verseny kezdete
2021-08-14
A verseny vége
2021-08-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
4000 Ft + fegyvernemenként 1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Tőkei Zoltán
1968
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Hock Csaba
1987
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós
1964
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 -1 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
4 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
5 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
6 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
7 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
8 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 57,0 0 III. osztály
9 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
10 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
11 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
12 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
13 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
14 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
15 Pócsik Miklós 1964. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 III. osztály
16 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 31,0 0 III. osztály
17 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 30,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Károly
1972
Esztergomi Spartacus SE
Aranyos Antal
1957
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Csiffári Dávid
1983
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Domonkos Károly
1982
Esztergomi Spartacus SE
Dudás Csaba
1979
Esztergomi Spartacus SE
Ember Dániel
1982
Esztergomi Spartacus SE
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Fizel József
1973
Esztergomi Spartacus SE
Fritz Gábor
1987
Esztergomi Spartacus SE
Gula Sándor
1975
Esztergomi Spartacus SE
Harcz Gergő Tibor
1989
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Herczegfalvi Attila Tibor
1968
Esztergomi Spartacus SE
Horta Gergely Richárd
1979
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István
1974
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesiné Stróbl Réka
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Köbzi Péter
1980
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Lévai Máté
1983
Esztergomi Spartacus SE
Lukács Norbert
1978
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Mandusitz Béla
1984
Esztergomi Spartacus SE
Maradi Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Molnár András
1968
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Retkes János
1966
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Varga István
1955
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Vig Rovnyai Orsolya
1982
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Tőkei Zoltán
1968
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Hock Csaba
1987
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Bessenyei Péter
1963
Pontlövész SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pócsik Miklós
1964
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 93,0 0 II. osztály
3 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 II. osztály
4 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
5 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 II. osztály
6 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 81,0 0 II. osztály
7 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
8 Mandusitz Béla 1984. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
9 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
10 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
11 Pócsik Miklós 1964. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
12 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 72,3 0 II. osztály
13 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
14 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
15 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
16 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
17 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
18 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
19 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
20 Fizel József 1973. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
21 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 II. osztály
22 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
23 Horta Gergely Richárd 1979. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
24 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
25 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
26 Lévai Máté 1983. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
27 Keresztesiné Stróbl Réka 1977. Esztergomi Spartacus SE 57,0 0 III. osztály
28 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
29 Köbzi Péter 1980. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
30 Varga István 1955. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
31 Csiffári Dávid 1983. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
32 Molnár András 1968. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
33 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
34 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
35 Magyar Regina 1996. Esztergomi Spartacus SE 43,0 1 III. osztály
36 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
37 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 42,0 0 III. osztály
38 Lukács Norbert 1978. Esztergomi Spartacus SE 34,0 0 IV. osztály
39 Fritz Gábor 1987. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 IV. osztály
40 Herczegfalvi Attila Tibor 1968. Esztergomi Spartacus SE 31,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Hock Csaba
1987
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 68,0 1 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
4 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
5 Belme Attila 1975. BEL SE 54,0 0 III. osztály
6 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
7 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
8 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
9 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
10 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 41,0 0 III. osztály
11 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 III. osztály
12 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 III. osztály
13 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 29,0 0 IV. osztály
14 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 28,0 0 IV. osztály
15 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 27,0 0 IV. osztály
16 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 17,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Károly
1972
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Gula Sándor
1975
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Lukács Norbert
1978
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Hock Csaba
1987
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 99,0 0 II. osztály
3 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 85,0 0 II. osztály
4 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 82,0 0 II. osztály
5 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
6 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
7 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
8 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
9 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
10 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
11 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
12 Lukács Norbert 1978. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
13 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
14 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
15 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
16 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
17 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
18 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
19 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 48,0 0 III. osztály
20 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
21 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 37,0 0 IV. osztály
22 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 IV. osztály
23 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 29,0 0 IV. osztály
24 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 18,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Hock Csaba
1987
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 99,0 0 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 95,0 0 II. osztály
4 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
5 Racsits Zoltán 1975. BEL SE 63,0 0 II. osztály
6 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
7 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
8 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
9 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 37,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belme Attila 1975. BEL SE 100,0 0 II. osztály
2 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
3 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
4 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
5 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
6 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
7 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
8 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
9 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
10 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 34,0 0 IV. osztály
11 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély