2021 Szeged Grand Prix

Versenyengedély szám
321/B-10/21/2021

Tisztelt sporttársak!!

Kérjük a gépkocsi rendszámokat Jákó Csabának küldjék meg az iskolába való beléptetés miatt!

 

 

 

 

V E R S E N Y K I Í R Á S

Verseny neve: Szeged Grand Prix 2021

Verseny célja: A sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, régiós versenyzési lehetőség biztosítása.

Verseny ideje: 2021. október 16-17. (szombat, vasárnap)

Verseny helye: Szegedi Szakképzési Centrum Szegedi SZC Csonka János Technikum

Szeged, Temesvári krt. 38, 6726

Verseny rendezője: Cél-Tudat SE

Verseny támogatója: MSSZ, Szegedi Szakképzési Centrum Csonka János Technikum, Szeged Város,

A verseny résztvevői: A lövészsportot kedvelők, a versenyre nevezők, akik az indulási feltételeknek eleget tettek.

Versenyszámok:

Légpisztoly 20 lövés (egyéni; serdülő, ifi, junior és felnőtt)

Légpisztoly 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi)

Légpisztoly 60 lövés (egyéni; junior, felnőtt)

Zártirányzékú légpuska 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi)

Zártirányzékú légpuska 60 lövés (egyéni; junior, felnőtt)

Nyíltirányzékú légpuska 20 lövés (egyéni; serdülő, ifi, junior és felnőtt)

Zártirányzékú légpuska 20 lövés (egyéni; serdülő, ifi, junior és felnőtt)

SH1 R1, R3, P1 és P2

 

Technikai előírások: A versenyre SIUS ASCOR berendezéseket az MSSZ-től kérünk biztosítani.

 

Nevezési határidő:     2021. október 9.

                                    Telefon: +36209676762

                                    E-mail: csaba@poligon22.hu, gerda.szakonyi@gmail.com

 

Nevezési díj:               20 lövéses versenyszámok: 1.000 Ft/fő/versenyszám,

                                    40-60 lövéses versenyszámok: 2000 Ft/fő/ versenyszám

A nevezési díjat számla ellenében a helyszínen kell fizetni

Egyebek:

  • A 40, 60 lövést lövő versenyzőknek 2021. évre érvényes versenyengedéllyel és sportorvosi engedéllyel kell rendelkezniük.
  • A 20 lövéses versenyszámokban indulók az első sorozatban lőhetnek.
  • Olimpiai versenyszámokban összevont döntőt rendezünk.
  • szombat légpisztoly, vasárnap légpuska versenyszámok
  • A rendezési költséget a rendező, az egyéb költségeket a résztvevők térítik.

Díjazás:

  • Minden versenyszám I-III. helyezettje érem és/vagy oklevél díjazásban részesül.
  • A legeredményesebb versenyzőket különdíjban részesítjük.
  • Eredményhirdetések minden nap végén.

 

Zsombó, 2021. július 29.                                                                   Rendezőbizottság

A verseny szervezője
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
6726 Szeged, Temesvári krt. 38,
A verseny kezdete
2021-10-16
A verseny vége
2021-10-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Forint
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Pillér Takarékszövetkezet szsz.: 57100209-12016356

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Farkas Bernadett
1987
APLE

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 0 I. osztály
2 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 0 I. osztály
3 Nagy Tibor 1964. BHSE 186,0 0 I. osztály
4 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 183,0 0 II. osztály
5 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
6 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 180,0 0 II. osztály
7 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 177,0 0 III. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 173,0 0 III. osztály
9 Zádori Tamás 1968. Bácsbokodi LTSzE 172,0 0 III. osztály
10 Sipos János 1969. Komáromi VSE 169,0 0 III. osztály
11 Nagy István 1947. Városföldi SE 166,0 0 IV. osztály
12 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 165,0 0 IV. osztály
13 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 IV. osztály
14 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 0 IV. osztály
15 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 IV. osztály
16 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 125,0 0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Biatovszki László
1963
UTE
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki László 1963. UTE 165,0 0 II. osztály
2 Takács Péter 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 114,0 0 -
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 110,0 0 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Zádori Tamás
1968
Bácsbokodi LTSzE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 160,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseledi Viktória
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Takács Péter
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Anna
2007
APLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseledi Viktória
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Biatovszki Mira
1992
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Biatovszki László
1963
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Simó Kornél
1984
BHSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE