TSK Rapid Shooting minősitő

Versenyengedély szám
323/Sz-09/11/2021

Technikai Sportok Klubja, 2021 évi minősítő versenye Rapid Shooting versenyszámokban.

A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbarátságok elősegítése.

A verseny rendezője:

  • Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya,

A verseny helye: 1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.

A verseny időpontja: 2021. október 9.-én szombaton 9-17 h.

Versenyszámok:

  • Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting)
  • Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting)
  • Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting)
  • Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting)

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 18. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel. Használható lőszerek a törvényi és MSSZ előírásoknak megfelelően.

Akinek nincs saját fegyvere annak természetesen a helyszínen  biztosítunk.

Nevezés: a SVIR rendszerben 2021. október 8. 17 óráig.

Nevezési díj: 3000.- Ft/versenyszám

Nevezni versenyszámonként akár többször is lehet, ebben az esetben a jobb eredmény számít.

Versenyprogram: a megjelentek számától függően

Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik

Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai szerint kerül megrendezésre.

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.
A verseny kezdete
2021-10-09
A verseny vége
2021-10-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Hidvégi Győző
1948
Technikai Sportok Klubja
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Antonov Alexandr Vasziljevics
1962
Technikai Sportok Klubja
Buti károly
1974
Technikai Sportok Klubja
Csáki Attila dr
1964
Technikai Sportok Klubja
Erdélyi Enikő
1995
Technikai Sportok Klubja
Gálli Zoltán
1983
Technikai Sportok Klubja
Nagy József
1961
Technikai Sportok Klubja
Novák István
1977
Technikai Sportok Klubja
Nyiri Péter dr
1964
Technikai Sportok Klubja
Radvánszki András
1978
Technikai Sportok Klubja
Szentes Attila
1979
Technikai Sportok Klubja
Takaró Rita
1989
Technikai Sportok Klubja
Vági Antal
1954
Technikai Sportok Klubja
Váradi István
1975
Technikai Sportok Klubja
Zámbó Dávid
1981
Technikai Sportok Klubja
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bobály Andrea
1980
Technikai Sportok Klubja
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Puskás András Tibor
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 69,1 0 II. osztály
3 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
4 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 65,8 0 -
5 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 54,8 0 II. osztály
6 Várkonyi Mercedesz 1976. Protective Force LSE 52,6 0 II. osztály
7 Váradi István 1975. Technikai Sportok Klubja 49,8 0 II. osztály
8 Somogyi Zsolt 1968. Protective Force LSE 49,8 0 II. osztály
9 Puskás András Tibor 1985. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 47,8 0 II. osztály
10 Hidvégi Győző 1948. Technikai Sportok Klubja 45,1 0 II. osztály
11 Bobály Andrea 1980. Technikai Sportok Klubja 39,7 0 II. osztály
12 Szogolovszkij Viktor 1960. Protective Force LSE 39,5 0 -
13 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 37,9 0 -
14 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 34,4 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Hidvégi Győző
1948
Technikai Sportok Klubja
Adamovszky István
1975
Technikai Sportok Klubja
Antonov Alexandr Vasziljevics
1962
Technikai Sportok Klubja
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Balogh Balázs
1972
Technikai Sportok Klubja
Belák János
1951
Technikai Sportok Klubja
Berényi Péter
1946
Technikai Sportok Klubja
Bognár Katalin dr
1958
Technikai Sportok Klubja
Budik György dr
1983
Technikai Sportok Klubja
Buti károly
1974
Technikai Sportok Klubja
Csengel Krisztián
1979
Technikai Sportok Klubja
Cserti Árpád dr
1967
Technikai Sportok Klubja
Csáki Attila dr
1964
Technikai Sportok Klubja
Dajbukát Balázs
1977
Technikai Sportok Klubja
Deim Zoltán
1951
Technikai Sportok Klubja
Farkas Pál Miklós
1970
Technikai Sportok Klubja
Félszerfalvi János dr
1967
Technikai Sportok Klubja
Garamvölgyi Tamás
1966
Technikai Sportok Klubja
Grosz Miklós
1946
Technikai Sportok Klubja
Gálli Zoltán
1983
Technikai Sportok Klubja
Hobot Péter
1967
Technikai Sportok Klubja
Hornung Armin
1956
Technikai Sportok Klubja
Imre Győző
1977
Technikai Sportok Klubja
Kovács Ferenc
1975
Technikai Sportok Klubja
Kustra Pál Márk dr
1959
Technikai Sportok Klubja
Miklós Béla
1956
Technikai Sportok Klubja
Miklós Csaba
1951
Technikai Sportok Klubja
Mikó Zoltán
1976
Technikai Sportok Klubja
Nagy József
1961
Technikai Sportok Klubja
Novák István
1977
Technikai Sportok Klubja
Németh Elek
1956
Technikai Sportok Klubja
Palkovics László professzor, dr
1965
Technikai Sportok Klubja
Palkó Ferenc
1974
Technikai Sportok Klubja
Pinviczky Béla
1946
Technikai Sportok Klubja
Pélyi Sándor
1958
Technikai Sportok Klubja
Radvánszki András
1978
Technikai Sportok Klubja
Rozner Mihály
1986
Technikai Sportok Klubja
Rudolf István Gábor
1975
Technikai Sportok Klubja
Soós Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Szamosi István
1952
Technikai Sportok Klubja
Szentes Attila
1979
Technikai Sportok Klubja
Takaró Rita
1989
Technikai Sportok Klubja
Turek Ferenc
1959
Technikai Sportok Klubja
Tóth Attila
1973
Technikai Sportok Klubja
Váradi István
1975
Technikai Sportok Klubja
Zámbó Dávid
1981
Technikai Sportok Klubja
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bobály Andrea
1980
Technikai Sportok Klubja
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Valentin Dániel dr
1964
Protective Force LSE
Várkonyi Béla
1947
Protective Force LSE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Kutas László
1954
Protective Force LSE
Kardos Sándor
1944
Protective Force LSE
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Puskás András Tibor
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kis Sándor dr
1957
Technikai Sportok Klubja
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turek Ferenc 1959. Technikai Sportok Klubja 100,0 0 II. osztály
2 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,7 0 II. osztály
3 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 83,8 0 II. osztály
4 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 83,3 0 II. osztály
5 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 81,6 0 II. osztály
6 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 81,5 0 II. osztály
7 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 79,7 0 -
8 Zámbó Dávid 1981. Technikai Sportok Klubja 76,2 0 II. osztály
9 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 75,4 0 II. osztály
10 Hidvégi Győző 1948. Technikai Sportok Klubja 72,0 0 II. osztály
11 Palkovics László professzor, dr 1965. Technikai Sportok Klubja 71,9 0 II. osztály
12 Várkonyi Mercedesz 1976. Protective Force LSE 71,8 0 II. osztály
13 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 68,7 0 II. osztály
14 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 65,2 0 -
15 Somogyi Zsolt 1968. Protective Force LSE 63,0 0 II. osztály
16 Unger Lőrinc 1970. Technikai Sportok Klubja 61,1 0 II. osztály
17 Kis Sándor dr 1957. Technikai Sportok Klubja 60,6 0 -
18 Kutas László 1954. Protective Force LSE 60,0 0 II. osztály
19 Palkó Ferenc 1974. Technikai Sportok Klubja 59,3 0 II. osztály
20 Szogolovszkij Viktor 1960. Protective Force LSE 57,7 0 II. osztály
21 Valentin Dániel dr 1964. Protective Force LSE 51,4 0 II. osztály
22 Puskás András Tibor 1985. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 48,5 0 II. osztály
23 Bobály Andrea 1980. Technikai Sportok Klubja 45,9 0 II. osztály
24 Hornung Armin 1956. Technikai Sportok Klubja 45,9 0 II. osztály
25 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 45,0 0 II. osztály
26 Ardai Balázs 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 41,6 0 II. osztály
27 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 41,3 0 -
28 Pélyi Sándor 1958. Technikai Sportok Klubja 40,2 0 II. osztály
29 Grosz Miklós 1946. Technikai Sportok Klubja 39,6 0 II. osztály
30 Váradi István 1975. Technikai Sportok Klubja 38,3 0 II. osztály
31 Várkonyi Béla 1947. Protective Force LSE 38,1 0 II. osztály
32 Kardos Sándor 1944. Protective Force LSE 38,1 0 II. osztály
33 Köntös György 1950. Technikai Sportok Klubja 36,8 0 II. osztály
34 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 32,5 0 II. osztály
35 Félszerfalvi János dr 1967. Technikai Sportok Klubja 21,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köntös György
1950
Technikai Sportok Klubja
Hidvégi Győző
1948
Technikai Sportok Klubja
Bóka Bence
1992
Technikai Sportok Klubja
Bognár Katalin dr
1958
Technikai Sportok Klubja
Hornung Armin
1956
Technikai Sportok Klubja
Nagy József
1961
Technikai Sportok Klubja
Palkovics László professzor, dr
1965
Technikai Sportok Klubja
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Puskás András Tibor
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Bóka Bence 1992. Technikai Sportok Klubja 74,1 0 II. osztály
3 Palkovics László professzor, dr 1965. Technikai Sportok Klubja 71,2 0 II. osztály
4 Hidvégi Győző 1948. Technikai Sportok Klubja 59,4 0 II. osztály
5 Puskás András Tibor 1985. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 49,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cyrány Gyula
1974
Angyalföldi Lövész Egylet
Hidvégi Győző
1948
Technikai Sportok Klubja
Bóka Bence
1992
Technikai Sportok Klubja
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Antonov Alexandr Vasziljevics
1962
Technikai Sportok Klubja
Bognár Katalin dr
1958
Technikai Sportok Klubja
Palkovics László professzor, dr
1965
Technikai Sportok Klubja
Angyal Krisztián
1975
Protective Force LSE
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András Tibor
1985
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Varga János
1992
Kékvonal Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga János 1992. Kékvonal Lövész Klub SE 90,7 0 -
3 Bóka Bence 1992. Technikai Sportok Klubja 86,2 0 II. osztály
4 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 79,5 0 II. osztály
5 Palkovics László professzor, dr 1965. Technikai Sportok Klubja 71,3 0 II. osztály
6 Puskás András Tibor 1985. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 67,3 0 II. osztály
7 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 62,7 0 -
8 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 60,8 0 II. osztály
9 Hidvégi Győző 1948. Technikai Sportok Klubja 59,4 0 II. osztály
10 Cyrány Gyula 1974. Angyalföldi Lövész Egylet 55,7 0 II. osztály
11 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 55,5 0 II. osztály
12 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 53,4 0 II. osztály
13 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,4 0 II. osztály
14 Ardai Balázs 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 47,3 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély