Minősítő verseny Ballószög

Versenyengedély szám
333/B-10/27/2021
A verseny szervezője
Ballószögi Lövész TSZE
A verseny helyszíne
Ballószög, Sportcentrum, Lőtér
A verseny kezdete
2021-10-09
A verseny vége
2021-10-09
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 255,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Majoros Péter
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Winkler Dávid
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Ruda Győző
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Jászfalvi Attila
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Schill Tamás Péter
1974
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Matota Szabolcs
1975
Pintér Művek HSH Egyesület
Réfy Csaba
1964
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Vági István
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Faragó Gábor Zoltán Dr.
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 283,0 0 I. osztály
2 Réfy Csaba 1964. Pintér Művek HSH Egyesület 252,0 0 II. osztály
3 Majoros Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 248,0 0 II. osztály
4 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 243,0 0 II. osztály
5 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 241,0 0 II. osztály
6 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 238,0 0 II. osztály
7 Jászfalvi Attila 1974. Ballószögi Lövész TSZE 236,0 0 II. osztály
8 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 231,0 0 II. osztály
9 Winkler Dávid 1981. Ballószögi Lövész TSZE 224,0 0 III. osztály
10 Ruda Győző 1980. Ballószögi Lövész TSZE 215,0 0 IV. osztály
11 Faragó Gábor Zoltán Dr. 1975. Ballószögi Lövész TSZE 210,0 0 IV. osztály
12 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 210,0 0 IV. osztály
13 Vági István 1974. Ballószögi Lövész TSZE 178,0 0 -
14 Schill Tamás Péter 1974. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 171,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
Réfy Miklós dr
1936
Pintér Művek HSH Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 228,0 0 III. osztály
2 Réfy Miklós dr 1936. Pintér Művek HSH Egyesület 211,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Szathmáry Lilla Dr.
1988
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 166,0 0 I. osztály
2 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 154,0 0 I. osztály
3 Szathmáry Lilla Dr. 1988. Honvéd Kossuth LK 140,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Majoros Péter
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Hajagos Miklós
1985
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Ruda Győző
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Jászfalvi Attila
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Schill Tamás Péter
1974
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Matota Szabolcs
1975
Pintér Művek HSH Egyesület
Réfy Csaba
1964
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Bende László
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 189,0 0 I. osztály
2 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 181,0 0 I. osztály
3 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 171,0 0 I. osztály
4 Hajagos Miklós 1985. Ballószögi Lövész TSZE 162,0 0 I. osztály
5 Schill Tamás Péter 1974. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 153,0 0 I. osztály
6 Majoros Péter 1974. Ballószögi Lövész TSZE 148,0 0 II. osztály
7 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 147,0 0 II. osztály
8 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 146,0 0 II. osztály
9 Wallandt Ervin Ernő 1980. Ballószögi Lövész TSZE 145,0 0 II. osztály
10 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 143,0 0 II. osztály
11 Bende László 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 142,0 0 II. osztály
12 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 141,0 0 II. osztály
13 Hajagos Miklós 1985. Ballószögi Lövész TSZE 133,0 0 II. osztály
14 Ruda Győző 1980. Ballószögi Lövész TSZE 132,0 0 II. osztály
15 Jászfalvi Attila 1974. Ballószögi Lövész TSZE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 157,0 0 I. osztály
2 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Réfy Miklós dr
1936
Pintér Művek HSH Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Szathmáry Lilla Dr.
1988
Ballószögi Lövész TSZE
Sallai Mária Judit
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 158,0 0
2 Sallai Mária Judit 1960. Ballószögi Lövész TSZE 135,0 0
3 Szathmáry Lilla Dr. 1988. Honvéd Kossuth LK 101,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Hajagos Miklós
1985
Ballószögi Lövész TSZE
Félix Máriusz
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Endre Máté
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Barkóczy Dávid
1985
Ballószögi Lövész TSZE
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Wallandt Ervin Ernő
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Ruda Győző
1980
Ballószögi Lövész TSZE
Winkler Dávid
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Jászfalvi Attila
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Varga Csaba Tamás
1979
Ballószögi Lövész TSZE
Erdélyi Richárd
1970
Ballószögi Lövész TSZE
Matota Szabolcs
1975
Pintér Művek HSH Egyesület
Réfy Csaba
1964
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Kecskeméti Honvéd SE
Faragó Gábor Zoltán Dr.
1975
Ballószögi Lövész TSZE
Vági István
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Havasi András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Bende László
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 179,0 0 I. osztály
2 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 174,0 0 I. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 172,0 0 I. osztály
4 Havasi András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 159,0 0 I. osztály
5 Kalmár Norbert 1973. Kecskeméti Honvéd SE 158,0 0 I. osztály
6 Wallandt Ervin Ernő 1980. Ballószögi Lövész TSZE 150,0 0 I. osztály
7 Faragó Gábor Zoltán Dr. 1975. Ballószögi Lövész TSZE 149,0 0 II. osztály
8 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 148,0 0 II. osztály
9 Winkler Dávid 1981. Ballószögi Lövész TSZE 147,0 0 II. osztály
10 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 143,0 0 II. osztály
11 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 143,0 0 II. osztály
12 Jászfalvi Attila 1974. Ballószögi Lövész TSZE 143,0 0 II. osztály
13 Barkóczy Dávid 1985. Ballószögi Lövész TSZE 142,0 0 II. osztály
14 Ruda Győző 1980. Ballószögi Lövész TSZE 141,0 0 II. osztály
15 Réfy Csaba 1964. Pintér Művek HSH Egyesület 136,0 0 II. osztály
16 Erdélyi Richárd 1970. Ballószögi Lövész TSZE 135,0 0 II. osztály
17 Matota Szabolcs 1975. Pintér Művek HSH Egyesület 130,0 0 II. osztály
18 Varga Csaba Tamás 1979. Ballószögi Lövész TSZE 127,0 0 III. osztály
19 Bende László 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 125,0 0 III. osztály
20 Endre Máté 1994. Ballószögi Lövész TSZE 120,0 0 III. osztály
21 Vági István 1974. Ballószögi Lövész TSZE 115,0 0 IV. osztály
22 Hajagos Miklós 1985. Ballószögi Lövész TSZE 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
András István
1960
Ballószögi Lövész TSZE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 155,0 0 I. osztály
2 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 144,0 0 II. osztály
3 András István 1960. Ballószögi Lövész TSZE 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Réfy Miklós dr
1936
Pintér Művek HSH Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Réfy Miklós dr 1936. Pintér Művek HSH Egyesület 129,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély