2021. évi Budapest Kupa I. forduló

Versenyengedély szám
334/B-10/28/2021
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2021-10-09
A verseny vége
2021-10-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Szucsák Borbála
2007
MATE-GEAC
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Benkő Áron
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Una Coric
2006
UTE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PSLE
Tarr Gyula
2006
UTE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bordás Tünde
2008
UTE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély