Minősítő verseny Finomító

Versenyengedély szám
353/B-10/40/2021
A verseny szervezője
Finomító Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
Komárom Városi Lőtér
A verseny kezdete
2021-10-31
A verseny vége
2021-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Csaba
1975
Finomító Sportlövész Klub
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Márkos Attila András
1961
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Kokojev Viktor
1961
Komáromi VSE
Kreft-Horváth Loránd dr
1974
Komáromi VSE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Zseni Kálmán
1956
Komáromi VSE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Désvári Zoltán János
1969
Komáromi VSE
Böde Gábor
1967
Komáromi VSE
Csurgó Gábor
1969
Komáromi VSE
Juhász Márton
1986
Komáromi VSE
Molnár Zoltán
1972
Komáromi VSE
Schatz Árpád
1970
Komáromi VSE
Vörös László
1968
Komáromi VSE
Wágensommer János
1965
Komáromi VSE
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szucsák László
1951
MATE-GEAC
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 193,0 0 I. osztály
2 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 183,0 0 I. osztály
3 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 183,0 0 I. osztály
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 182,0 0 I. osztály
5 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 177,0 0 I. osztály
6 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 176,0 0 I. osztály
7 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 175,0 0 I. osztály
8 Vörös László 1968. Komáromi VSE 170,0 0 I. osztály
9 Molnár Zoltán 1972. Komáromi VSE 168,0 0 I. osztály
10 Juhász Márton 1986. Komáromi VSE 167,0 0 I. osztály
11 Csurgó Gábor 1969. Komáromi VSE 167,0 0 I. osztály
12 Vintze Csaba 1975. Finomító Sportlövész Klub 162,0 0 I. osztály
13 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 158,0 0 I. osztály
14 Molnár Attila dr 1971. Komáromi VSE 158,0 0 I. osztály
15 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 157,0 0 I. osztály
16 Horváth Zsolt 1966. Komáromi VSE 157,0 0 I. osztály
17 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 155,0 0 I. osztály
18 Márkos Attila András 1961. Finomító Sportlövész Klub 155,0 0 I. osztály
19 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 154,0 0 I. osztály
20 Kóródi György 1963. Vértessomlói Községi SK 153,0 0 I. osztály
21 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 151,0 0 I. osztály
22 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 150,0 0 I. osztály
23 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 148,0 0 II. osztály
24 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 147,0 0 II. osztály
25 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 147,0 0 II. osztály
26 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 145,0 0 II. osztály
27 Voda Róbert 1972. Ácsi Kinizsi Sport Klub 141,0 0 II. osztály
28 Lukács Róbert 2004. Komáromi VSE 140,0 0 II. osztály
29 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Szucsák László
1951
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 173,0 0 I. osztály
2 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 170,0 0 I. osztály
3 Kisvárdai István 1957. Finomító Sportlövész Klub 163,0 0 I. osztály
4 Szucsák László 1951. MATE-GEAC 156,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Csaba
1975
Finomító Sportlövész Klub
Márkos Attila András
1961
Finomító Sportlövész Klub
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Kreft-Horváth Loránd dr
1974
Komáromi VSE
Kokojev Viktor
1961
Komáromi VSE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Kiss Gergő
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Désvári Zoltán János
1969
Komáromi VSE
Böde Gábor
1967
Komáromi VSE
Csurgó Gábor
1969
Komáromi VSE
Juhász Márton
1986
Komáromi VSE
Molnár Zoltán
1972
Komáromi VSE
Schatz Árpád
1970
Komáromi VSE
Vörös László
1968
Komáromi VSE
Wágensommer János
1965
Komáromi VSE
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Voda Róbert
1972
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Voda Miklós
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bérci Balázs
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Vadas Zoltán
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth Gergő
1991
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 184,0 0 I. osztály
2 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 183,0 0 I. osztály
3 Kreft-Horváth Loránd dr 1974. Komáromi VSE 179,0 0 I. osztály
4 Kiss Gergő 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 178,0 0 I. osztály
5 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 177,0 0 I. osztály
6 Vörös László 1968. Komáromi VSE 176,0 0 I. osztály
7 Horváth Zsolt 1966. Komáromi VSE 174,0 0 I. osztály
8 Kokojev Viktor 1961. Komáromi VSE 174,0 0 I. osztály
9 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 171,0 0 I. osztály
10 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 164,0 0 I. osztály
11 Márkos Attila András 1961. Finomító Sportlövész Klub 163,0 0 I. osztály
12 Molnár Attila dr 1971. Komáromi VSE 163,0 0 I. osztály
13 Böde Gábor 1967. Komáromi VSE 160,0 0 I. osztály
14 Csurgó Gábor 1969. Komáromi VSE 160,0 0 I. osztály
15 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 160,0 0 I. osztály
16 Voda Miklós 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 159,0 0 I. osztály
17 Juhász Márton 1986. Komáromi VSE 159,0 0 I. osztály
18 Voda Róbert 1972. Ácsi Kinizsi Sport Klub 158,0 0 I. osztály
19 Wágensommer János 1965. Komáromi VSE 155,0 0 I. osztály
20 Molnár Zoltán 1972. Komáromi VSE 155,0 0 I. osztály
21 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 153,0 0 I. osztály
22 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 153,0 0 I. osztály
23 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 152,0 0 I. osztály
24 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 147,0 0 II. osztály
25 Bérci Balázs 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 146,0 0 II. osztály
26 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 146,0 0 II. osztály
27 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 143,0 0 II. osztály
28 Vadas Zoltán 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 143,0 0 II. osztály
29 Désvári Zoltán János 1969. Komáromi VSE 142,0 0 II. osztály
30 Vintze Csaba 1975. Finomító Sportlövész Klub 138,0 0 II. osztály
31 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 138,0 0 II. osztály
32 Horváth Gergő 1991. Ácsi Kinizsi Sport Klub 135,0 0 II. osztály
33 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 134,0 0 II. osztály
34 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 182,0 0 I. osztály
2 Kisvárdai István 1957. Finomító Sportlövész Klub 170,0 0 I. osztály
3 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 165,0 0 I. osztály
4 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 147,0 0 II. osztály
5 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 167,0 0 I. osztály
2 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kutiné Hegedűs Katalin
1977
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kutiné Hegedűs Katalin 1977. Finomító Sportlövész Klub 278,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Csaba
1975
Finomító Sportlövész Klub
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Soós Tibor Csaba
1959
Komáromi VSE
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 252,0 0 I. osztály
2 Vintze Csaba 1975. Finomító Sportlövész Klub 251,0 0 I. osztály
3 Kiss Gergő 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 248,0 0 I. osztály
4 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 246,0 0 I. osztály
5 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 243,0 0 II. osztály
6 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 240,0 0 II. osztály
7 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 238,0 0 II. osztály
8 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 236,0 0 II. osztály
9 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 234,0 0 II. osztály
10 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 232,0 0 II. osztály
11 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Szucsák László
1951
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisvárdai István 1957. Finomító Sportlövész Klub 267,0 0 I. osztály
2 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 258,0 0 I. osztály
3 Szucsák László 1951. MATE-GEAC 253,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 228,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Bende Péter
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisvárdai István 1957. Finomító Sportlövész Klub 81,0 0 II. osztály
2 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 78,0 0 II. osztály
3 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 76,0 0 II. osztály
4 Kiss Gergő 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 73,0 0 II. osztály
5 Bende Péter 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 72,0 0 II. osztály
6 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 70,0 0 II. osztály
7 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 67,0 0 II. osztály
8 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 63,0 0 II. osztály
9 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 62,0 0 II. osztály
10 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 58,0 0 II. osztály
11 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 51,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély