Bel SE Gemini SE Steel Challenge

Versenyengedély szám
007/Sz-01/04/2022
A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gyál, patak u. 1. (Gemini lőtér)
A verseny kezdete
2022-01-29
A verseny vége
2022-01-29
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5 000 Ft, további fegyverek +2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 68,0 0 II. osztály
3 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 59,0 0 III. osztály
4 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 57,0 0 III. osztály
5 Hajdú Attila László 1978. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 42,0 0 III. osztály
6 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 20,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Sziráki Zsolt
1967
Magyar Rendőr Szituációs LE
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Maglódi Attila
1972
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
3 Maglódi Attila 1972. JP TEAM Sportlövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
4 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 71,0 0 II. osztály
5 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
6 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 57,0 0 III. osztály
7 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 53,0 0 III. osztály
8 Sziráki Zsolt 1967. Magyar Rendőr Szituációs LE 48,0 0 III. osztály
9 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 46,0 0 III. osztály
10 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 44,0 0 III. osztály
11 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
12 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 35,0 0 IV. osztály
13 Hajdú Attila László 1978. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 34,0 0 IV. osztály
14 Szabó Gabriella 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 20,0 0 IV. osztály
15 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Belme Attila
1975
BEL SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Belme Attila 1975. BEL SE 63,0 0 II. osztály
3 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 59,0 0 III. osztály
4 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 49,0 0 III. osztály
5 Schahay Zoltán 1977. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 42,0 0 III. osztály
6 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 27,0 0 IV. osztály
7 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Schahay Zoltán
1977
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 87,0 0 I. osztály
3 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 81,0 0 I. osztály
4 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
5 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy Zsolt
1987
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Márton
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Hajdú Attila László
1978
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 96,0 0 I. osztály
3 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 95,0 0 I. osztály
4 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 82,0 0 I. osztály
5 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 69,0 0 II. osztály
6 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
7 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély