II. o. Steel Challenge minősítő verseny

Versenyengedély szám
439/Sz-11/09/2022
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-11-19
A verseny vége
2022-11-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Előzetes SVIR-nevezés esetén 3.000,- Ft/fő/versenyszám; helyszíni nevezés: 4.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 97,0 0 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
4 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 67,0 0 II. osztály
5 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 60,0 0 II. osztály
6 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 56,0 0 III. osztály
7 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Ungvári István
1968
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Nagy István dr
1959
Zuglő Klub SLE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Fridman Dmitrij
1992
Budafoki Mesterlövész SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 98,0 0 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 84,0 0 II. osztály
5 Fridman Dmitrij 1992. Budafoki Mesterlövész SE 81,0 0 II. osztály
6 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 78,0 0 II. osztály
7 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 69,0 0 II. osztály
8 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
9 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 64,0 0 II. osztály
10 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 59,0 0 III. osztály
11 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 48,0 0 III. osztály
12 Ungvári István 1968. Kisalföldi Lövészklub 43,0 0 III. osztály
13 Nagy István dr 1959. Zuglő Klub SLE 37,0 0 IV. osztály
14 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 -
2 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 75,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
4 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 83,0 0 II. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 62,0 0 II. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 -
5 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 39,0 0 IV. osztály
6 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 35,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 97,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 94,0 0 II. osztály
4 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 80,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Nagy István dr
1959
Zuglő Klub SLE
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Fridman Dmitrij
1992
Budafoki Mesterlövész SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 83,0 0 II. osztály
4 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 78,0 0 II. osztály
5 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 74,0 0 II. osztály
6 Fridman Dmitrij 1992. Budafoki Mesterlövész SE 65,0 0 II. osztály
7 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 52,0 0 III. osztály
8 Ferenczi Balázs 1978. Győri Lövészklub 45,0 0 III. osztály
9 Nagy István dr 1959. Zuglő Klub SLE 44,0 0 III. osztály
10 Gulyás Roland 1978. Kisalföldi Lövészklub 29,0 0 IV. osztály
11 Reider Tamás 1982. Győri Lövészklub 27,0 0 IV. osztály
12 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 18,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély