I. o. Steel Challenge minősítő verseny

Versenyengedély szám
226/Sz-07/01/2022
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-07-23
A verseny vége
2022-07-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Előzetes SVIR-nevezés esetén 3.000,- Ft/fő/versenyszám; helyszíni nevezés: 4.000,- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc dr.
1971
Győri Lövészklub
Műhelyi Péter
1978
Győri Lövészklub
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 99,0 0 I. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 98,0 0 I. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 79,0 0 II. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 74,0 1 II. osztály
6 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 74,0 0 II. osztály
7 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 70,0 0 II. osztály
8 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 59,0 0 III. osztály
9 Műhelyi Péter 1978. Győri Lövészklub 42,0 1 III. osztály
10 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 42,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Ungvári István
1968
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Cseri Csaba
1967
Győri Lövészklub
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Műhelyi Péter
1978
Győri Lövészklub
Gulyás Roland
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 97,0 0 I. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 87,0 0 I. osztály
4 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 87,0 0 I. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 80,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 69,0 0 II. osztály
7 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 67,0 0 II. osztály
8 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 63,0 0 II. osztály
9 Cseri Csaba 1967. Győri Lövészklub 58,0 0 III. osztály
10 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
11 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 46,0 0 III. osztály
12 Gulyás Roland 1978. Kisalföldi Lövészklub 44,0 0 III. osztály
13 Műhelyi Péter 1978. Győri Lövészklub 43,0 0 III. osztály
14 Ungvári István 1968. Kisalföldi Lövészklub 34,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szender Krisztián
1977
Polgárdi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Nemes Roland
1978
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Műhelyi Péter
1978
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szender Krisztián
1977
Polgárdi Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 96,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 I. osztály
4 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 73,0 0 II. osztály
5 Szender Krisztián 1977. Polgárdi Lövészklub 67,0 0 II. osztály
6 Nemes Roland 1978. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
7 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 38,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Takács Máté
2004
Dunaújvárosi LSE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Pretz Ákos
1984
Polgárdi Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Műhelyi Péter
1978
Győri Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 85,0 0 I. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 80,0 0 I. osztály
4 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 75,0 0 II. osztály
6 Pretz Ákos 1984. Polgárdi Lövészklub 63,0 1 II. osztály
7 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 63,0 0 II. osztály
8 Műhelyi Péter 1978. Győri Lövészklub 60,0 0 II. osztály
9 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Szender Krisztián
1977
Polgárdi Lövészklub
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Műhelyi Péter
1978
Győri Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 91,0 0 I. osztály
3 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 83,0 0 I. osztály
4 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 65,0 0 II. osztály
6 Tóth Árpád 1978. Kisalföldi Lövészklub 62,0 0 II. osztály
7 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 58,0 0 III. osztály
8 Műhelyi Péter 1978. Győri Lövészklub 52,0 0 III. osztály
9 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 40,0 0 III. osztály
10 Szender Krisztián 1977. Polgárdi Lövészklub 37,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély