II. #csakaHonvéd Kupa

Versenyengedély szám
009/B-02/01/2022
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
BHSE, 1134 Budapest, Dózsa György út 53.
A verseny kezdete
2022-02-05
A verseny vége
2022-02-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés 3000,- Ft/fő, 40 lövés 2000,- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 16 Aranyjelvény
2 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 373,0 13 Aranyjelvény
3 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 368,0 10 Aranyjelvény
4 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 367,0 9 Aranyjelvény
5 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 366,0 8 Aranyjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 361,0 8 Aranyjelvény
7 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 353,0 7 Ezüstjelvény
8 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 353,0 4 Ezüstjelvény
9 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 350,0 4 Ezüstjelvény
10 Mózes Ilona 2009. APLE 346,0 6 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 388,0 23 Aranyjelvény
2 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 377,0 16 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 375,0 16 Aranyjelvény
4 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 373,0 12 Aranyjelvény
5 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 366,0 14 Aranyjelvény
6 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 358,0 10 Ezüstjelvény
7 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 355,0 6 Ezüstjelvény
8 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 347,0 5 Ezüstjelvény
9 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 346,0 2 Ezüstjelvény
10 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 345,0 2 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Toma Réka
2006
UTE
Coric Una
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Molnár Sophie
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 414,5 30 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 413,5 30 Aranyjelvény
3 Una Coric 2006. UTE 411,8 29 Aranyjelvény
4 Bodolai Boglárka 2006. APLE 410,9 29 Aranyjelvény
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 406,4 23 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 406,2 22 Aranyjelvény
7 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 402,9 17 Aranyjelvény
8 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PSLE 400,6 20 Aranyjelvény
9 Fehér Anna 2007. APLE 396,3 14 Aranyjelvény
10 Molnár Sophie 2005. UTE 391,9 13 Aranyjelvény
11 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 391,1 11 Aranyjelvény
12 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 390,6 12 Aranyjelvény
13 Béres Kata 2007. APLE 381,6 11 Ezüstjelvény
14 Képes Edua 2007. APLE 373,0 9 Bronzjelvény
15 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 356,3 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Joachim Dániel
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Szilágyi András
2005
APLE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 409,2 22 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 406,9 19 Aranyjelvény
3 Tarr Gyula 2006. UTE 405,9 23 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 405,4 22 Aranyjelvény
5 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 401,6 18 Aranyjelvény
6 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 401,5 22 Aranyjelvény
7 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 400,9 22 Aranyjelvény
8 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 400,4 17 Aranyjelvény
9 Nagy Nándor 2005. BHSE 399,8 20 Aranyjelvény
10 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PSLE 399,6 19 Aranyjelvény
11 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 396,5 17 Aranyjelvény
12 Kertai Szabolcs 2007. UTE 396,5 13 Aranyjelvény
13 Fuglovics Armand 2007. UTE 396,2 13 Aranyjelvény
14 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 395,2 15 Aranyjelvény
15 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 393,0 11 Aranyjelvény
16 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 392,5 16 Aranyjelvény
17 Takács Dezső 2006. BHSE 391,6 14 Aranyjelvény
18 Szilágyi András 2005. APLE 391,2 14 Aranyjelvény
19 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 381,4 7 Ezüstjelvény
20 Horogh Soma 2006. Nagykanizsai PSLE 380,2 11 Ezüstjelvény
21 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 368,3 8 Bronzjelvény
22 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 366,7 7 Bronzjelvény
23 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 366,0 6 Bronzjelvény
24 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 359,0 10 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,6 55 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 626,9 49 Ifjú Mester
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 625,3 52 Ifjú Mester
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 621,1 45 Ifjú Mester
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 620,2 41 Ifjú Mester
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 618,1 40 Aranyjelvény
7 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 608,9 34 Ezüstjelvény
8 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 608,8 37 Ezüstjelvény
9 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 607,8 28 Ezüstjelvény
10 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 588,5 21 Bronzjelvény
11 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 572,7 10 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Magyar Bence
2004
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 625,5 52 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 625,2 51 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,2 47 Ifjú Mester
4 Rácz Áron 2006. BHSE 618,8 45 Aranyjelvény
5 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,0 44 Aranyjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 617,7 42 Aranyjelvény
7 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 616,3 42 Aranyjelvény
8 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 616,1 38 Aranyjelvény
9 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 614,7 39 Aranyjelvény
10 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 610,6 35 Ezüstjelvény
11 Wittmann Péter 2003. APLE 608,8 33 Ezüstjelvény
12 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 608,2 33 Ezüstjelvény
13 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 606,3 31 Ezüstjelvény
14 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 605,8 33 Ezüstjelvény
15 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 597,1 24 Ezüstjelvény
16 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 590,8 20 Ezüstjelvény
17 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 570,8 18 Bronzjelvény
18 Nádudvari Marcell 2004. APLE 568,5 17 Bronzjelvény
19 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 506,3 21 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 629,0 0 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 627,5 0 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 624,1 0 Mester
4 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 621,0 0 I. osztály
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 619,1 0 I. osztály
6 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,9 0 II. osztály
7 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 616,2 0 II. osztály
8 Biatovszki Mira 1992. UTE 614,1 0 II. osztály
9 Szalai Fatime 1999. APLE 610,9 0 II. osztály
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 609,9 0 II. osztály
11 Fehér Andrea 1971. APLE 607,2 0 II. osztály
12 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 606,6 0 II. osztály
13 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 602,6 0 II. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 582,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Biatovszki László
1963
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 632,8 59 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 628,0 56 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,5 52 Mester
4 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 625,5 50 Mester
5 Hári Péter 1989. BHSE 621,9 45 I. osztály
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 620,4 46 I. osztály
7 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 618,6 42 I. osztály
8 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 605,1 31 II. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE 597,1 25 III. osztály
10 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 584,0 17 III. osztály
11 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 571,1 16 IV. osztály
12 Biatovszki László 1963. UTE 558,9 16 IV. osztály
13 Rácz György Sándor 1972. BHSE 533,4 9 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 344,0 2 Aranyjelvény
2 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 343,0 4 Aranyjelvény
3 Komlós Diána 2008. KSI SE 341,0 4 Aranyjelvény
4 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 331,0 2 Ezüstjelvény
5 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 319,0 1 Bronzjelvény
6 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 306,0 1 Bronzjelvény
7 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 300,0 0 Bronzjelvény
8 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 298,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 348,0 4 Aranyjelvény
2 Nagy Balázs 2008. KSI SE 336,0 1 Ezüstjelvény
3 Korondi Balázs 2009. KSI SE 335,0 1 Ezüstjelvény
4 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 334,0 1 Ezüstjelvény
5 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 331,0 3 Ezüstjelvény
6 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 326,0 1 Bronzjelvény
7 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 321,0 5 Bronzjelvény
8 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 318,0 2 Bronzjelvény
9 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 306,0 3 -
10 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 299,0 0 -
11 Szakály Borisz 2009. KSI SE 298,0 1 -
12 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 276,0 1 -
13 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 275,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Vas Emma
2007
UTE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Tóth-Mogyorósi Hanna
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 367,0 7 Aranyjelvény
2 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 364,0 4 Aranyjelvény
3 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 357,0 7 Ezüstjelvény
4 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 352,0 4 Ezüstjelvény
5 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 352,0 3 Ezüstjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 351,0 2 Ezüstjelvény
7 Horinka Abigél 2006. KSI SE 336,0 3 Bronzjelvény
8 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 323,0 0 Bronzjelvény
9 Vas Emma 2007. UTE 322,0 3 Bronzjelvény
10 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 306,0 1 -
11 Tóth-Mogyorósi Hanna 2006. Debreceni Lövészsuli SE 301,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Balázs
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Béres Máté
2005
APLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Áron
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 374,0 6 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 366,0 8 Aranyjelvény
3 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 362,0 6 Aranyjelvény
4 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 354,0 6 Ezüstjelvény
5 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 352,0 8 Ezüstjelvény
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 351,0 2 Ezüstjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 349,0 4 Bronzjelvény
8 Szalma Bence László 2005. UTE 349,0 1 Bronzjelvény
9 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 344,0 4 Bronzjelvény
10 Polacsek László András 2006. KSI SE 344,0 2 Bronzjelvény
11 Gulyás Benedek 2006. BHSE 342,0 2 Bronzjelvény
12 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 338,0 1 Bronzjelvény
13 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 337,0 4 Bronzjelvény
14 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 337,0 2 Bronzjelvény
15 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 333,0 3 Bronzjelvény
16 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 333,0 2 Bronzjelvény
17 Tóth Kornél 2007. Kecskeméti Lövész SE 325,0 2 -
18 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 322,0 5 -
19 Béres Máté 2005. APLE 319,0 1 -
20 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 317,0 3 -
21 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 312,0 1 -
22 Kovács Áron 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 295,0 0 -
23 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 237,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 15 Ifjú Mester
2 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 556,0 13 Ezüstjelvény
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 553,0 9 Ezüstjelvény
4 Domsits Olivia 2004. UTE 550,0 8 Ezüstjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 549,0 10 Ezüstjelvény
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 549,0 7 Ezüstjelvény
7 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 548,0 8 Ezüstjelvény
8 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 547,0 8 Ezüstjelvény
9 Varga Zalay Babett 2002. UTE 545,0 11 Ezüstjelvény
10 Lázár Míra 2006. Csepel LE 542,0 8 Bronzjelvény
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 537,0 4 Bronzjelvény
12 Dulai Kinga Lilla 2003. BHSE 535,0 6 Bronzjelvény
13 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 531,0 7 Bronzjelvény
14 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 531,0 6 Bronzjelvény
15 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 525,0 5 Bronzjelvény
16 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 521,0 6 Bronzjelvény
17 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 521,0 4 Bronzjelvény
18 Oláh Zsófia Anna 2003. Debreceni Lövészsuli SE 492,0 4 -
19 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 480,0 1 -
20 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 476,0 1 -
21 Murányi Réka 2004. Egri PLE 473,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Máté
2002
UTE
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Péterdi Márton
2003
MATE-GEAC
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 564,0 13 Aranyjelvény
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 560,0 9 Ezüstjelvény
3 Mezei Kornél 2002. KSI SE 556,0 9 Ezüstjelvény
4 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 551,0 11 Ezüstjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 551,0 11 Ezüstjelvény
6 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 550,0 12 Ezüstjelvény
7 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 547,0 14 Ezüstjelvény
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 543,0 14 Bronzjelvény
9 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 541,0 9 Bronzjelvény
10 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 540,0 7 Bronzjelvény
11 Balázs Tamás 2006. KSI SE 539,0 7 Bronzjelvény
12 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 538,0 7 Bronzjelvény
13 Weite Hayden 2008. KSI SE 538,0 5 Bronzjelvény
14 Tóth Máté 2002. UTE 533,0 3 Bronzjelvény
15 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 530,0 7 Bronzjelvény
16 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 526,0 7 Bronzjelvény
17 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 526,0 6 Bronzjelvény
18 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 526,0 5 Bronzjelvény
19 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 518,0 5 -
20 Jancsó Joakim 2004. MATE-GEAC 493,0 2 -
21 Péterdi Márton 2003. MATE-GEAC 479,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Tóth-Molnárné Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Palánki Klaudia
2000
UTE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Tóth Márta
1977
APLE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 577,0 24 I. osztály
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 571,0 18 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 562,0 21 II. osztály
4 Tóth Anikó 1975. BHSE 559,0 15 III. osztály
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 558,0 11 III. osztály
6 Berde Viktória 2001. KSI SE 550,0 1 III. osztály
7 Farkas Bernadett 1987. APLE 541,0 6 III. osztály
8 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 530,0 10 IV. osztály
9 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 527,0 7 IV. osztály
10 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 526,0 3 IV. osztály
11 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 521,0 5 IV. osztály
12 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 518,0 7 IV. osztály
13 Tóth Márta 1977. APLE 506,0 5 IV. osztály
14 Simon Hajnalka Viktória 1978. MAFC 458,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga Dávid
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Tóth Gábor
1973
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Gyimesi László
1978
KSI SE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kapcsos László
1959
Csepel LE
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 572,0 21 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 567,0 14 II. osztály
3 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 565,0 16 II. osztály
4 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 562,0 9 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 560,0 9 II. osztály
6 Tóth Gábor 1973. UTE 559,0 11 III. osztály
7 Csizmadia András 1974. UTE 558,0 18 III. osztály
8 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 557,0 15 III. osztály
9 Szűcs Gergely 1977. UTE 557,0 13 III. osztály
10 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 12 III. osztály
11 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 556,0 10 III. osztály
12 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 555,0 5 III. osztály
13 Takács László 1959. Egri PLE 554,0 13 III. osztály
14 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 554,0 10 III. osztály
15 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 551,0 9 III. osztály
16 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 551,0 9 III. osztály
17 Varga András 1991. KSI SE 549,0 10 III. osztály
18 Gyimesi László 1978. KSI SE 548,0 7 III. osztály
19 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 547,0 15 III. osztály
20 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 545,0 6 III. osztály
21 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 544,0 9 III. osztály
22 Balogh Gergely 1973. APLE 542,0 9 III. osztály
23 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 542,0 7 III. osztály
24 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 541,0 4 III. osztály
25 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 540,0 10 III. osztály
26 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 538,0 7 IV. osztály
27 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 538,0 7 IV. osztály
28 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 538,0 6 IV. osztály
29 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 537,0 5 IV. osztály
30 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 535,0 8 IV. osztály
31 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 6 IV. osztály
32 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 534,0 7 IV. osztály
33 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 534,0 3 IV. osztály
34 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 532,0 5 IV. osztály
35 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 532,0 3 IV. osztály
36 Sipos János 1969. Komáromi VSE 528,0 3 IV. osztály
37 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 527,0 7 IV. osztály
38 Kresalek Ottó László 1958. APLE 526,0 8 IV. osztály
39 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 524,0 7 IV. osztály
40 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 524,0 4 IV. osztály
41 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 522,0 5 IV. osztály
42 Agot György 1960. APLE 520,0 3 IV. osztály
43 Varga Dávid 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 519,0 9 IV. osztály
44 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 519,0 4 IV. osztály
45 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 514,0 6 IV. osztály
46 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 513,0 11 IV. osztály
47 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 510,0 5 IV. osztály
48 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 510,0 4 IV. osztály
49 Ferenci József 1952. APLE 507,0 2 IV. osztály
50 Szekér Szilárd 1970. UTE 505,0 3 IV. osztály
51 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 500,0 4 IV. osztály
52 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 495,0 4 -
53 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 493,0 4 -
54 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 489,0 5 -
55 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 485,0 3 -
56 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 480,0 2 -
57 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 455,0 5 -
58 Kapcsos László 1959. Csepel LE 398,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély