ALBA 1 Minősítő lövészverseny

Versenyengedély szám
067/B-04/10/2022
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2022-04-16
A verseny vége
2022-04-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gombos Melinda
1986
Fókusz Lövészklub
Leposáné Bíró Csilla
1968
Fókusz Lövészklub
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 135,0 0 II. osztály
2 Gombos Melinda 1986. Fókusz Lövészklub 68,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bognár János
1966
Fókusz Lövészklub
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Leposa József
1969
Fókusz Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Tóth András dr
1958
Fókusz Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Nagy Gábor
2005
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Németh Ferenc
1963
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
2 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 185,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. UTE 183,0 0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 182,0 0 I. osztály
5 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 181,0 0 I. osztály
6 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 180,0 0 I. osztály
7 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 177,0 0 I. osztály
8 Várszegi Tamás 1972. UTE 169,0 0 I. osztály
9 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 168,0 0 I. osztály
10 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
11 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 151,0 0 I. osztály
12 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 145,0 0 II. osztály
13 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 189,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 177,0 0 I. osztály
3 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
4 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 167,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 174,0 0 I. osztály
2 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 141,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Kovács-Tarsoly Gábor
1955
Fókusz Lövészklub
Lakatos Lajos
1973
Fókusz Lövészklub
Leposa József
1969
Fókusz Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Nagy Gábor
1974
Fókusz Lövészklub
Nyámádi Milán
1990
Fókusz Lövészklub
Siklósy Ádám
1986
Fókusz Lövészklub
Szuetta András
1976
Fókusz Lövészklub
Szász Csaba
1970
Fókusz Lövészklub
Várdai Attila
1970
Fókusz Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Nagy Gábor
2005
Alba Volán SC
Kocsis Sándor
1971
Alba Volán SC
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Gebula Béla Ákos
1971
Alba Volán SC
Sütő Zoltán
1978
UTE
Németh Ferenc
1963
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 186,0 0 I. osztály
2 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 184,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. UTE 181,0 0 I. osztály
4 Mihályi Tamás 1978. Alba Volán SC 177,0 0 I. osztály
5 Ivánics Sándor 1978. Sasszem SE 174,0 0 I. osztály
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 172,0 0 I. osztály
7 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
8 Várszegi Tamás 1972. UTE 158,0 0 I. osztály
9 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 155,0 0 I. osztály
10 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 148,0 0 II. osztály
11 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 143,0 0 II. osztály
12 Szabó Rafael dr 1980. Alba Volán SC 127,0 0 III. osztály
13 Kocsis Sándor 1971. Alba Volán SC 121,0 0 III. osztály
14 Gebula Béla Ákos 1971. Alba Volán SC 119,0 0 IV. osztály
15 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 118,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Fehér Mihály
1959
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Szilágyi Tamás
1956
Alba Volán SC
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 184,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
3 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 289,0 0 I. osztály
2 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 278,0 0 I. osztály
3 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 246,0 0 II. osztály
4 Várszegi Tamás 1972. UTE 236,0 0 II. osztály
5 Sütő Zoltán 1978. UTE 217,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oszvald Tamás
1959
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. UTE 278,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély