PaPoLE Minősítő verseny 10.16-ról áthelyezve

Versenyengedély szám
304/B-09/20/2022

Tisztelt Sporttársak!

A verseny időpontja megváltozott!

Az eredeti időpont 2022.09.25. A tényleges 2022.10.16.!

A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2022-11-05
A verseny vége
2022-12-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A Versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc András
1961
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor Géza
1964
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Szöllősi Ferenc
1957
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Kollár Antal
1958
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 91,0 0 I. osztály
2 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 88,0 0 I. osztály
3 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 87,0 3 I. osztály
4 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
5 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
6 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 75,0 2 I. osztály
7 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 75,0 1 I. osztály
8 Szöllősi Ferenc 1957. Partner Polgári LE 66,0 3 I. osztály
9 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 66,0 2 I. osztály
10 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 62,0 0 II. osztály
11 Kollár Antal 1958. Partner Polgári LE 54,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Horváth Balázs
1968
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc András
1961
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 187,0 4 I. osztály
2 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 187,0 2 I. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 179,0 0 I. osztály
5 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 176,0 0 I. osztály
6 Horváth Balázs 1968. Partner Polgári LE 175,0 0 I. osztály
7 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 174,0 0 I. osztály
8 Süle Szilvia 1972. UTE 170,0 0 I. osztály
9 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 168,0 0 I. osztály
10 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 155,0 0 I. osztály
11 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 154,0 0 I. osztály
12 Sümegi András 1971. UTE 153,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Herczeg Gergely dr
1987
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc András
1961
Partner Polgári LE
Selmeczi Gábor Géza
1964
Partner Polgári LE
Koppányi Tibor
1972
Partner Polgári LE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Szöllősi Ferenc
1957
Partner Polgári LE
Kovács Attila
1967
Partner Polgári LE
Orosz Károly
1966
Partner Polgári LE
Nemes Tamás dr.
1974
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Kollár Antal
1958
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Csorba Zoltán
1984
Partner Polgári LE
Popper György dr
1947
Partner Polgári LE
Langfeld Zsolt Ariel
1969
Partner Polgári LE
Fonalka Attila András
1971
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 91,0 0 I. osztály
2 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
3 Herczeg Gergely 1987. Partner Polgári LE 86,0 2 I. osztály
4 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 86,0 0 I. osztály
5 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 85,0 0 I. osztály
6 Selmeczi Gábor 1964. Partner Polgári LE 83,0 0 I. osztály
7 Koppányi Tibor 1972. Partner Polgári LE 81,0 0 I. osztály
8 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 80,0 1 I. osztály
9 Szöllősi Ferenc 1957. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
10 Kovács Attila 1967. Partner Polgári LE 72,0 2 I. osztály
11 Orosz Károly 1966. Partner Polgári LE 72,0 0 I. osztály
12 Nemes Tamás dr. 1974. Partner Polgári LE 71,0 0 I. osztály
13 Fonalka Attila András 1971. Delta Combat LE 68,0 0 I. osztály
14 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 67,0 0 I. osztály
15 Kollár Antal 1958. Partner Polgári LE 66,0 0 I. osztály
16 Szűcs Imre 1968. Partner Polgári LE 64,0 0 II. osztály
17 Csorba Zoltán 1984. Partner Polgári LE 61,0 1 II. osztály
18 Popper György dr 1947. Partner Polgári LE 61,0 0 II. osztály
19 Langfeld Zsolt Ariel 1969. Partner Polgári LE 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szász Gábor Árpád
1981
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc András
1961
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Fonalka Attila András
1971
Delta Combat LE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 182,0 1 I. osztály
2 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 0 I. osztály
3 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 177,0 2 I. osztály
4 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 177,0 1 I. osztály
5 Szász Gábor Árpád 1981. Partner Polgári LE 173,0 0 I. osztály
6 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 172,0 0 I. osztály
7 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 171,0 0 I. osztály
8 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 164,0 0 I. osztály
9 Süle Szilvia 1972. UTE 161,0 0 I. osztály
10 Sümegi András 1971. UTE 153,0 0 I. osztály
11 Fonalka Attila András 1971. Delta Combat LE 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély