PaPoLE Rapid Shooting Meghívásos Puska Verseny

Versenyengedély szám
115/Sz-05/03/2022
A verseny szervezője
Partner Polgári LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Komp u. 3/a "PAPOLE I." Hajólőtér
A verseny kezdete
2022-05-26
A verseny vége
2022-07-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
A Versenykiírásban meghatározottak alapján.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Belme Attila
1975
BEL SE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 100,0 0 II. osztály
2 Belme Attila 1975. BEL SE 95,0 0 II. osztály
3 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 88,0 0 II. osztály
4 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 87,0 0 II. osztály
5 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 75,0 0 II. osztály
6 Dancsó Péter 1984. Partner Polgári LE 73,0 0 II. osztály
7 László Attila 1976. Partner Polgári LE 56,0 0 III. osztály
8 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
László Attila
1976
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Géczi András Mihály dr.
1993
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Szekeres Tibor
1965
Partner Polgári LE
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 96,0 0 II. osztály
3 László Attila 1976. Partner Polgári LE 88,0 0 II. osztály
4 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 82,0 0 II. osztály
5 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 79,0 0 II. osztály
6 Géczi András Mihály dr. 1993. Partner Polgári LE 76,0 0 II. osztály
7 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 72,0 0 II. osztály
8 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 66,0 0 II. osztály
9 Szekeres Tibor 1965. Partner Polgári LE 54,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély