Bel SE április SAS verseny

Versenyengedély szám
076/Sz-04/06/2022

Bel Se áprilisi SAS versenye a Gemini lőtéren.

 

Kötelező az előnevezés a SVIR-ben és a http://belse.hu/reg/reg220423.php oldalon IS.

 

Bel

A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gemini lőtér Gyál, Patak u. 1.
A verseny kezdete
2022-04-22
A verseny vége
2022-04-23
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000 Ft/fő/ 1. divízió, +1000 Ft a 2. divízió. Hölgyeknek és junioroknak félár.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Gyári öntöltő maroklőfegyver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 II. osztály
3 Kiss Gyula 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 82,0 0 II. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 77,0 0 II. osztály
6 Halmai Ákos Sándor 1970. BEL SE 75,0 0 II. osztály
7 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
8 Hegyesi Gergely 1988. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
9 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 57,0 0 III. osztály
10 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
11 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 49,0 0 III. osztály
12 Belme Attila 1975. BEL SE 49,0 0 III. osztály
13 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
14 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 46,0 0 III. osztály
15 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 43,0 0 III. osztály
16 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 41,0 0 III. osztály
17 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 40,0 0 III. osztály
18 Szabó Gabriella 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 35,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nyílt pisztolykaliberű puska

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Hegyesi Gergely 1988. Esztergomi Spartacus SE 90,0 0 II. osztály
3 Kiss Gyula 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
4 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 72,0 0 II. osztály
5 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
6 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
7 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
8 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Nyílt peremgyújtású maroklőfegyver

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély