Kőházy László Emlékverseny

Versenyengedély szám
072/B-04/12/2022
A verseny szervezője
Szügyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Szügy, a Szügy Lövészklub Lőtere
A verseny kezdete
2022-04-09
A verseny vége
2022-04-09
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 1000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Arnold István
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Faragó Zoltán
1964
Palóc Sportlövő Egylet
Holes Csaba
1972
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Boda Gábor
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Brányik Gyula
1965
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Csábi Gábor
1963
Szügyi Lövészklub
Dovicsiny Ottó
1956
Szügyi Lövészklub
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos
1985
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos id.
1956
Szügyi Lövészklub
Fábián Csaba
1978
Szügyi Lövészklub
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kalcsó Péter
1979
Szügyi Lövészklub
Keresztúri Máté
1999
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Kovács Zoltán
1971
Szügyi Lövészklub
Kuris Norbert
1979
Szügyi Lövészklub
Kuris Zoltán
1982
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Poloviczer Attila
1982
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Págyor Attila
1981
Szügyi Lövészklub
Pásztor Szabolcs
1984
Szügyi Lövészklub
Pásztor Sándor
1975
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Zérczi Mátyás
1974
Szügyi Lövészklub
Ózsvári László dr
1974
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 174,0 0 I. osztály
2 Bódis Péter dr 1989. Szügyi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
3 Fábián Csaba 1978. Szügyi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
4 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 156,0 0 I. osztály
5 Dér Kálmán Gergő 1999. Szügyi Lövészklub 156,0 0 I. osztály
6 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 155,0 0 I. osztály
7 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 150,0 0 I. osztály
8 Kalcsó Péter 1979. Szügyi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
9 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 145,0 0 II. osztály
10 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
11 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 143,0 0 II. osztály
12 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 140,0 0 II. osztály
13 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 138,0 0 II. osztály
14 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 137,0 0 II. osztály
15 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
16 Göblös Attila 1970. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
17 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
18 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
19 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 136,0 0 II. osztály
20 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
21 Poloviczer Attila 1982. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
22 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 135,0 0 II. osztály
23 Déska László 1963. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
24 Kuris Zoltán 1982. Szügyi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
25 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
26 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 133,0 0 II. osztály
27 Keresztúri Máté 1999. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
28 Kovács Zoltán 1971. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
29 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
30 Pásztor Sándor 1975. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
31 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
32 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
33 Faragó Zoltán 1964. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
34 Bús András dr 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
35 Zérczi Mátyás 1974. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
36 Illés Pál 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
37 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
38 Boda Gábor 1979. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
39 Dovicsiny Ottó 1956. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
40 Arnold István 1969. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
41 Tóth Szabolcs dr 1945. Szügyi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyenes Miklós dr
1970
Füzesabony Városi LK
Arnold István
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Faragó Zoltán
1964
Palóc Sportlövő Egylet
Holes Csaba
1972
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Boda Gábor
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Brányik Gyula
1965
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Csábi Gábor
1963
Szügyi Lövészklub
Dovicsiny Ottó
1956
Szügyi Lövészklub
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos
1985
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos id.
1956
Szügyi Lövészklub
Fábián Csaba
1978
Szügyi Lövészklub
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kalcsó Péter
1979
Szügyi Lövészklub
Keresztúri Máté
1999
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Kovács Zoltán
1971
Szügyi Lövészklub
Kuris Norbert
1979
Szügyi Lövészklub
Kuris Zoltán
1982
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Poloviczer Attila
1982
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Págyor Attila
1981
Szügyi Lövészklub
Pásztor Szabolcs
1984
Szügyi Lövészklub
Pásztor Sándor
1975
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Zérczi Mátyás
1974
Szügyi Lövészklub
Ózsvári László dr
1974
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódis Péter dr 1989. Szügyi Lövészklub 178,0 0 I. osztály
2 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 166,0 0 I. osztály
3 Kuris Zoltán 1982. Szügyi Lövészklub 161,0 0 I. osztály
4 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 160,0 0 I. osztály
5 Holes Csaba 1972. Palóc Sportlövő Egylet 145,0 0 II. osztály
6 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 144,0 0 II. osztály
7 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 143,0 0 II. osztály
8 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
9 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
10 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
11 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
12 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
13 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 136,0 0 II. osztály
14 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
15 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
16 Gyenes Miklós dr 1970. Füzesabony Városi LK 135,0 0 II. osztály
17 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 135,0 0 II. osztály
18 Keresztúri Máté 1999. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
19 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
20 Fábián Csaba 1978. Szügyi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
21 Kalcsó Péter 1979. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
22 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 133,0 0 II. osztály
23 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
24 Boda Gábor 1979. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
25 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
26 Kuris Norbert 1979. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
27 Pásztor Sándor 1975. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
28 Zérczi Mátyás 1974. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
29 Dér Kálmán Gergő 1999. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
30 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
31 Göblös Attila 1970. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
32 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
33 Forgács Ákos 1985. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
34 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
35 Illés Pál 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
36 Kovács Zoltán 1971. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
37 Poloviczer Attila 1982. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
38 Dovicsiny Ottó 1956. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
39 Tóth Szabolcs dr 1945. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
40 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
41 Arnold István 1969. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
42 Forgács Ákos id. 1956. Szügyi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
43 Faragó Zoltán 1964. Palóc Sportlövő Egylet 131,0 0 II. osztály
44 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Arnold István
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Faragó Zoltán
1964
Palóc Sportlövő Egylet
Holes Csaba
1972
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Boda Gábor
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Brányik Gyula
1965
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Csábi Gábor
1963
Szügyi Lövészklub
Dovicsiny Ottó
1956
Szügyi Lövészklub
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos
1985
Szügyi Lövészklub
Forgács Ákos id.
1956
Szügyi Lövészklub
Fábián Csaba
1978
Szügyi Lövészklub
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kalcsó Péter
1979
Szügyi Lövészklub
Keresztúri Máté
1999
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Kovács Zoltán
1971
Szügyi Lövészklub
Kuris Norbert
1979
Szügyi Lövészklub
Kuris Zoltán
1982
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Poloviczer Attila
1982
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Págyor Attila
1981
Szügyi Lövészklub
Pásztor Szabolcs
1984
Szügyi Lövészklub
Pásztor Sándor
1975
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Zérczi Mátyás
1974
Szügyi Lövészklub
Ózsvári László dr
1974
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 252,0 0 I. osztály
2 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 247,0 0 I. osztály
3 Kalcsó Péter 1979. Szügyi Lövészklub 236,0 0 II. osztály
4 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 234,0 0 II. osztály
5 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 234,0 0 II. osztály
6 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 232,0 0 II. osztály
7 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 230,0 0 II. osztály
8 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 227,0 0 II. osztály
9 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 221,0 0 II. osztály
10 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 221,0 0 II. osztály
11 Gacsán Tibor 1964. Szügyi Lövészklub 221,0 0 II. osztály
12 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 220,0 0 II. osztály
13 Kovács Zoltán 1971. Szügyi Lövészklub 219,0 0 II. osztály
14 Bódis Péter dr 1989. Szügyi Lövészklub 219,0 0 II. osztály
15 Dér Kálmán Gergő 1999. Szügyi Lövészklub 219,0 0 II. osztály
16 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 219,0 0 II. osztály
17 Zérczi Mátyás 1974. Szügyi Lövészklub 218,0 0 II. osztály
18 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 218,0 0 II. osztály
19 Göblös Attila 1970. Szügyi Lövészklub 217,0 0 II. osztály
20 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 216,0 0 II. osztály
21 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 216,0 0 II. osztály
22 Faragó Zoltán 1964. Palóc Sportlövő Egylet 216,0 0 II. osztály
23 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 216,0 0 II. osztály
24 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 216,0 0 II. osztály
25 Bús András dr 1955. Palóc Sportlövő Egylet 215,0 0 II. osztály
26 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 215,0 0 II. osztály
27 Kuris Zoltán 1982. Szügyi Lövészklub 214,0 0 II. osztály
28 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 214,0 0 II. osztály
29 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 214,0 0 II. osztály
30 Poloviczer Attila 1982. Szügyi Lövészklub 214,0 0 II. osztály
31 Arnold István 1969. Palóc Sportlövő Egylet 214,0 0 II. osztály
32 Boda Gábor 1979. Szügyi Lövészklub 214,0 0 II. osztály
33 Pásztor Sándor 1975. Szügyi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
34 Csábi Gábor 1963. Szügyi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
35 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
36 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
37 Dovicsiny Ottó 1956. Szügyi Lövészklub 212,0 0 II. osztály
38 Fábián Csaba 1978. Szügyi Lövészklub 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély