Nagykőrősi Tavasz

Versenyengedély szám
094/B-04/29/2022
A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2022-04-30
A verseny vége
2022-04-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000.-Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Gillichné Makáry Petra
1976
Városföldi SE
Szalai Henriett
1983
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Jakab Jázmin
2006
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 177,0 1 I. osztály
2 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 172,0 1 I. osztály
3 Szalai Henriett 1983. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 1 I. osztály
4 Gillichné Makáry Petra 1976. Városföldi SE 135,0 1 II. osztály
5 Jakab Jázmin 2006. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 108,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Krizsa Sándor
1967
Szolnoki MÁV Lövészklub
Krizsa Dániel
2006
Szolnoki MÁV Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Attila
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Zsolt
1964
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Ragó Attila
1983
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szüle János
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Végh Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Lukács Imre ifj
1986
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 185,0 4 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 185,0 3 I. osztály
3 Vincze Máté Miklós 2002. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 180,0 2 I. osztály
4 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 174,0 2 I. osztály
5 Lukács Imre ifj 1986. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 0 I. osztály
6 Nagy Zsolt 1964. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 1 I. osztály
7 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 164,0 0 I. osztály
8 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 156,0 0 I. osztály
9 Végh Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 155,0 1 I. osztály
10 Ragó Attila 1983. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
11 Nagy Attila 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 143,0 2 II. osztály
12 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 143,0 0 II. osztály
13 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 123,0 0 III. osztály
14 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 113,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Tóth László
1955
Szolnoki MÁV Lövészklub
Antal Sándor István
1958
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Lajos
1954
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 182,0 3 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 176,0 0 I. osztály
3 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 168,0 4 I. osztály
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 166,0 2 I. osztály
5 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 0 I. osztály
6 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 150,0 0 I. osztály
7 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 144,0 1 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Krizsa Sándor
1967
Szolnoki MÁV Lövészklub
Krizsa Dániel
2006
Szolnoki MÁV Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Zsolt
1964
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szüle János
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 183,0 3 I. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 174,0 2 I. osztály
3 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 157,0 0 I. osztály
4 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 157,0 0 I. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 153,0 1 I. osztály
6 Szüle János 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 0 I. osztály
7 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 132,0 2 II. osztály
8 Nagy Zsolt 1964. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 122,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Tóth László
1955
Szolnoki MÁV Lövészklub
Antal Sándor István
1958
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Lajos
1954
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Keskeny János
1957
Szolnoki MÁV Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antal Sándor István 1958. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 163,0 1 I. osztály
2 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 160,0 3 I. osztály
3 Szalóki Lajos 1954. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 0 I. osztály
4 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 151,0 1 I. osztály
5 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 1 I. osztály
6 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 148,0 1 II. osztály
7 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 146,0 0 II. osztály
8 Keskeny János 1957. Szolnoki MÁV Lövészklub 142,0 0 II. osztály
9 Tóth László 1955. Szolnoki MÁV Lövészklub 125,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vécsei Ferenc dr
1938
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vécsei Ferenc dr 1938. Kecskeméti Lövész SE 113,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Henriett
1983
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Henriett 1983. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 152,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Végh Zoltán
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 169,0 0 -
2 Végh Zoltán 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 137,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 240,0 3 II. osztály
2 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 234,0 0 II. osztály
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 231,0 1 II. osztály
4 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 222,0 2 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 217,0 2 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély