Arany János Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
221/B-06/18/2022
A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2022-06-25
A verseny vége
2022-06-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000.-Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 180,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Krizsa Sándor
1967
Szolnoki MÁV Lövészklub
Krizsa Dániel
2006
Szolnoki MÁV Lövészklub
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre ifj
1986
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Bende László
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lippényi Tamás
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Varga Sándor
1968
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 188,0 0 I. osztály
2 Lukács Imre ifj 1986. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 185,0 6 I. osztály
3 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 185,0 5 I. osztály
4 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 180,0 2 I. osztály
5 Krizsa Sándor 1967. Szolnoki MÁV Lövészklub 166,0 0 I. osztály
6 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 163,0 0 I. osztály
7 Oláh Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
8 Lippényi Tamás 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 152,0 0 I. osztály
9 Varga Sándor 1968. Tiszakécskei LTSZSE 149,0 2 II. osztály
10 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 149,0 0 II. osztály
11 Krizsa Dániel 2006. Szolnoki MÁV Lövészklub 129,0 0 III. osztály
12 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 120,0 0 III. osztály
13 Bende László 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 100,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1955
Szolnoki MÁV Lövészklub
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 2 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 170,0 1 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 148,0 0 II. osztály
5 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 145,0 0 II. osztály
6 Tóth László 1955. Szolnoki MÁV Lövészklub 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1950
Szolnoki MÁV Lövészklub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Cserfalvi József Béla
1949
Szolnoki MÁV Lövészklub
Szalay Zsigmond Tamás
1951
Szolnoki MÁV Lövészklub
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Halla Ferenc
1949
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 162,0 0 I. osztály
2 Nagy István 1947. Városföldi SE 161,0 0 I. osztály
3 Cserfalvi József Béla 1949. Szolnoki MÁV Lövészklub 133,0 0 II. osztály
4 Halla Ferenc 1949. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 131,0 0 II. osztály
5 Szalay Zsigmond Tamás 1951. Szolnoki MÁV Lövészklub 112,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szalóki Tímea
1985
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Planicskáné Cseh Henrietta
1976
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 176,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 171,0 0 I. osztály
3 Szalóki Tímea 1985. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 152,0 0 I. osztály
4 Planicskáné Cseh Henrietta 1976. Tiszakécskei LTSZSE 119,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Krizsa Sándor
1967
Szolnoki MÁV Lövészklub
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Geiselhardt Tamás
1977
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Győri László
1965
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lippényi Tamás
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Illés Tibor
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Varga Sándor
1968
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Krizsa Sándor 1967. Szolnoki MÁV Lövészklub 181,0 0 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 179,0 0 I. osztály
3 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 164,0 0 I. osztály
4 Győri László 1965. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 0 I. osztály
5 Oláh Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 142,0 0 II. osztály
6 Geiselhardt Tamás 1977. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 122,0 0 III. osztály
7 Lippényi Tamás 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 121,0 0 III. osztály
8 Varga Sándor 1968. Tiszakécskei LTSZSE 111,0 0 -
9 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 109,0 1 -
10 Illés Tibor 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 109,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1955
Szolnoki MÁV Lövészklub
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Szalóki Lajos
1954
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár László
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 187,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 3 I. osztály
3 Kalmár László 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 171,0 2 I. osztály
4 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 0 I. osztály
5 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
6 Szalóki Lajos 1954. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth László
1950
Szolnoki MÁV Lövészklub
Cserfalvi József Béla
1949
Szolnoki MÁV Lövészklub
Szalay Zsigmond Tamás
1951
Szolnoki MÁV Lövészklub
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kunszt Mihály
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 151,0 0 I. osztály
2 Kunszt Mihály 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 133,0 0 II. osztály
3 Cserfalvi József Béla 1949. Szolnoki MÁV Lövészklub 126,0 0 II. osztály
4 Szalay Zsigmond Tamás 1951. Szolnoki MÁV Lövészklub 102,0 0 III. osztály
5 Horváth László 1950. Szolnoki MÁV Lövészklub 87,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Rédei Gábor
1982
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 260,0 0 I. osztály
2 Rédei Gábor 1982. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 207,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 258,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gillich Bálint 2004. Városföldi SE 197,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 181,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Városföldi SE 172,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Krizsa Sándor
1967
Szolnoki MÁV Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 538,0 0 IV. osztály
2 Krizsa Sándor 1967. Szolnoki MÁV Lövészklub 537,0 0 IV. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 520,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Szenczi Arnold
2006
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kónya Dániel 2007. Hatvani Vasutas Lövészklub 231,0 0 -
2 Szenczi Arnold 2006. Hatvani Vasutas Lövészklub 164,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély