UTE szabadidős verseny

Versenyengedély szám
085/B-04/21/2022
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2022-04-27
A verseny vége
2022-04-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000.- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Almássy Dóra
1996
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bogárdi Dénes
2006
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Bordás Tünde
2008
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Bélafi Balázs
2011
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Csepregi Sándor
1950
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Grózner Bálint
2005
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gyuricza Zsolt
1968
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kozma István
1968
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Moró Lajos Bendegúz
1954
UTE
Máté Szabolcs
1979
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy Dominik Gábor
2006
UTE
Nagy György dr
1957
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Németh Ferenc
1963
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Oszvald Tamás
1959
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Ferenc
1957
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Pusztai Tibor
1959
UTE
Páhi Márton
2004
UTE
Páni Márton
2003
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Robert Beck
1970
UTE
Roma Enrico
1955
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Schindler Gábor
1953
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Schubauer György
1955
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szabó György dr
1960
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Szabó Tas
2003
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szarka Gábor
1957
UTE
Szauder Ipoly dr.
1948
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szeri Szonja
2002
UTE
Szikszai Ákos
1953
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Szirt Domonkos
2007
UTE
Székely András dr
1946
UTE
Szöllős Imre
1967
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szörfi József
1947
UTE
Szörfi József ifj.
1972
UTE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Szőnyi András
1991
UTE
Szőnyi István
1956
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Sáfár Erik László
2008
UTE
Sárosi Zoltán
1970
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Sümegi Tamás
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Takács János
1957
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Sándor
1957
UTE
Törő Attila
2001
UTE
Ujhelyi Tamás
1970
UTE
Urbán Gergő
2007
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Varga Miklós
1947
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Varga Zoltán
1970
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Vas Katalin
1977
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Vizslány István
1970
UTE
Vályi Nagy István dr.
1956
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Véghelyi András
2008
UTE
Véghelyi Tamás
1999
UTE
Werderitsch György
1964
UTE
Zuberecz Réka
2004
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Nagy György
1965
BHSE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1965. BHSE 181,0 0 I. osztály
2 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 179,0 0 I. osztály
3 Sümegi Tamás 1963. UTE 167,0 0 I. osztály
4 Vályi Nagy István dr. 1956. UTE 151,0 0 I. osztály
5 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 148,0 0 II. osztály
6 Birkás László ifj. 1976. UTE 144,0 0 II. osztály
7 Vizslány István 1970. UTE 143,0 0 II. osztály
8 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 142,0 0 II. osztály
9 Selmeczy Zoltán 1961. UTE 140,0 0 II. osztály
10 Danis Béla 1945. UTE 139,0 0 II. osztály
11 Csörgei Miklós 1941. UTE 136,0 0 II. osztály
12 Bácskai László 1947. UTE 135,0 0 II. osztály
13 Moró Lajos Bendegúz 1954. UTE 133,0 0 II. osztály
14 Birkás László 1948. UTE 132,0 0 II. osztály
15 Lengyel József dr. 1954. UTE 131,0 0 II. osztály
16 Palotai Tibor 1934. UTE 130,0 0 II. osztály
17 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 126,0 0 III. osztály
18 Dóczi Sándor 1949. UTE 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Almássy Dóra
1996
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bogárdi Dénes
2006
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Bordás Tünde
2008
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Bélafi Balázs
2011
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Csepregi Sándor
1950
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csák Bojta Máté
2001
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Grózner Bálint
2005
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gyuricza Zsolt
1968
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kozma István
1968
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Moró Lajos Bendegúz
1954
UTE
Máté Szabolcs
1979
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy Dominik Gábor
2006
UTE
Nagy György dr
1957
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Németh Ferenc
1963
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Oszvald Tamás
1959
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Ferenc
1957
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Pusztai Tibor
1959
UTE
Páhi Márton
2004
UTE
Páni Márton
2003
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Robert Beck
1970
UTE
Roma Enrico
1955
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Schindler Gábor
1953
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Schubauer György
1955
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szabó György dr
1960
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Szabó Tamás László
1956
UTE
Szabó Tas
2003
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szarka Gábor
1957
UTE
Szauder Ipoly dr.
1948
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szeri Szonja
2002
UTE
Szikszai Ákos
1953
UTE
Szilvási Tamás
2005
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Szirt Domonkos
2007
UTE
Székely András dr
1946
UTE
Szöllős Imre
1967
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szörfi József
1947
UTE
Szörfi József ifj.
1972
UTE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Szőnyi András
1991
UTE
Szőnyi István
1956
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Sáfár Erik László
2008
UTE
Sárosi Zoltán
1970
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Sümegi Tamás
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Takács János
1957
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Sándor
1957
UTE
Törő Attila
2001
UTE
Ujhelyi Tamás
1970
UTE
Urbán Gergő
2007
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Varga Miklós
1947
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Varga Zoltán
1970
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Vas Katalin
1977
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Vizslány István
1970
UTE
Vályi Nagy István dr.
1956
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Véghelyi András
2008
UTE
Véghelyi Tamás
1999
UTE
Werderitsch György
1964
UTE
Zuberecz Réka
2004
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Nagy György
1965
BHSE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 181,0 0 I. osztály
2 Nagy György 1965. BHSE 180,0 0 I. osztály
3 Roma Enrico 1955. UTE 162,0 0 I. osztály
4 Sümegi Tamás 1963. UTE 161,0 0 I. osztály
5 Vályi Nagy István dr. 1956. UTE 155,0 0 I. osztály
6 Birkás László ifj. 1976. UTE 152,0 0 I. osztály
7 Moró Lajos Bendegúz 1954. UTE 147,0 0 II. osztály
8 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 146,0 0 II. osztály
9 Miholics István 1968. UTE 143,0 0 II. osztály
10 Selmeczy Zoltán 1961. UTE 142,0 0 II. osztály
11 Danis Béla 1945. UTE 132,0 0 II. osztály
12 Bándy Imre Tibor 1947. UTE 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély