B-Pro rapid shooting minősítő

Versenyengedély szám
113/Sz-04/08/2022
A verseny szervezője
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
A verseny helyszíne
1097 Budapest, Péceli utca 2.
A verseny kezdete
2022-04-23
A verseny vége
2022-04-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000/ divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gáspár Miklós
1974
Ludovika Sportegyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Tanács Gábor
1969
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Tanács Gábor 1969. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 78,0 0 II. osztály
4 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
5 Gáspár Miklós 1974. Ludovika Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
6 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
7 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 48,0 0 III. osztály
8 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Benyák András
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gáspár Miklós
1974
Ludovika Sportegyesület
Kapitány Attila Ákos
1975
Ludovika Sportegyesület
Kószás Erik
1990
Ludovika Sportegyesület
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
Rónoki Benedek
1991
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Csizmazia Benedek György
1999
Ludovika Sportegyesület
Kőhalmi Ildikó Viktória
1998
Ludovika Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kószás Erik 1990. Ludovika Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
4 Kapitány Attila Ákos 1975. Ludovika Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
5 Benyák András 1990. Budafoki Mesterlövész SE 87,0 0 II. osztály
6 Rónoki Benedek 1991. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 83,0 0 II. osztály
7 Németh László 1972. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 80,0 0 II. osztály
8 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 79,0 0 II. osztály
9 Csizmazia Benedek György 1998. Ludovika Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
10 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 71,0 0 II. osztály
11 Tóth Csaba 1965. Ludovika Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
12 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
13 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
14 Kőhalmi Ildikó Viktória 1998. Ludovika Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Benyák András
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Rónoki Benedek
1991
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 81,0 0 II. osztály
3 Rónoki Benedek 1991. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 80,0 0 II. osztály
4 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
5 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 35,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rónoki Benedek
1991
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 93,0 0 II. osztály
3 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
4 Rónoki Benedek 1991. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 55,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Benyák András
1990
Budafoki Mesterlövész SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gáspár Miklós
1974
Ludovika Sportegyesület
Kószás Erik
1990
Ludovika Sportegyesület
Rónoki Benedek
1991
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Csizmazia Benedek György
1999
Ludovika Sportegyesület
Kőhalmi Ildikó Viktória
1998
Ludovika Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 95,0 0 II. osztály
4 Csizmazia Benedek György 1998. Ludovika Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
5 Kószás Erik 1990. Ludovika Sportegyesület 91,0 0 II. osztály
6 Gáspár Miklós 1974. Ludovika Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
7 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 87,0 0 II. osztály
8 Rónoki Benedek 1991. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 86,0 0 II. osztály
9 Benyák András 1990. Budafoki Mesterlövész SE 75,0 0 II. osztály
10 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 70,0 0 II. osztály
11 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
12 Kőhalmi Ildikó Viktória 1998. Ludovika Sportegyesület 28,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély